Program do SMS-ow na Nokie 6600

  • 3 Odpowiedzi
  • 499 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Program do SMS-ow na Nokie 6600
« dnia: Sierpień 05, 2006, 15:49:26 »
Witam. Ja w sprawie tego programu NaSMS. Czy ma on wbudowany w sobie licznik smsow(bylby mi przydatny a jezeli w standardzie jest to jesli moglbym prosic gdzie sie on znajduje poniewaz szukam i szukami nie moge znalezc :)). Mam jeszcze male pytanko odnosnie kabli USB do tego telefonu bo z tego co patrzylem na allegro to tam to wyglada jakby sie karte wsadzalo. Czy moze to sie wsadza zamiast baterii? A jesli to jest tylko na karte to czy jest cos zeby mozna bylo zgrac bezposrednio do telefonu poniewaz niedawno zakupilem ta nokie i niestety bez karty. z gory dzieki za odpowiedz

Program do SMS-ow na Nokie 6600
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2006, 12:17:08 »
Ale czy to pokazuje ilosc smsow ktore znajduja sie w komorce czy ilosc wyslanych? Aha i jeszcze mam jedno malutkie pytanko o pojemnosc smsow w nokii 6600 czy jest uzywana pamiec czy jest jakis limit?

Program do SMS-ow na Nokie 6600
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2006, 09:39:08 »
Tak też myślałemżepokazuje liczbę znaków w smsie a mi byłby przydatny program do tego żeby wiedzieć ile smsów wysłałem i czy mógłby miktoś w tym pomóc. Acha i mam jeszczemałepytanko czy program do długości filmów (wydłużający standardowe 9s co jest lekko denerwujące)czy on jest freeware czy płatny? I jak to się jeszcze ma odnośnie tego kabla do usb ponieważ niewiem czy tam się wkładakartę czy jakoś działajeszcze inaczej ponieważ karty na razie nie mam a potrzebuje parę rzeczy wgrać do kom i parę rzeczy zgrać

Program do SMS-ow na Nokie 6600
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2006, 15:29:44 »
Aha dzięki wielkie. Z kablem mam sprawę rozwiązaną ponieważ dzisiaj stałem się właścicielem takiego :) i na poczatku miałem troche motania się z tym jak to podłączyć ale mi sie udało. Mam jeszcze małe pytanie czy ta wymiana informacji odbywa się na wyłączonym telefonie bo mi się nie chce włączyć jak mam podpięty kabel i zastanawiam się czy tak powinno być. No i niestety mam windoze 98 a tutaj nie pochula i trzeba zmienic system. :):):):):)