Problem z N93

  • 2 Odpowiedzi
  • 505 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z N93
« dnia: Wrzesień 21, 2006, 22:19:45 »
Panowie stalem sie posiadaczem Noki N93 wczesniej mialem N70 moze ktos mi wyjasnic dlaczego n93 ma problemy z wysylaniem fotek,muzyki itp przez bluetooth? Ogolnie to polaczenie nawiazuje , wpisuje kod dostepu na obu fonach ale jak dochodzi do wysylanie danych to nie moga nawiazac polaczenia. Czemu?

I cos mam problemy z wgrywaniem aplikacji typu FileExplorer , power mp3 , tom tom , opera whay?????

Pomozcie!!!!

*

Offline bret

  • *****
  • 1964
Problem z N93
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2006, 18:38:49 »
Napisz trochę więcej szczegółów o tych problemach z połączeniem via BT (jaki drugi telefon, co dokładnie robisz, jakieś komunikaty błędów? etc.). Może coś wymyślimy.

A co do aplikacji, to pewnie próbujesz zainstalować wersje dla Series 60 1.x - 2.x. Cóż... to nie przejdzie :) (bo nowa platforma nie jest kompatybilna ze starą).

Problem z N93
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2006, 11:30:30 »
moze troche nie na temat ale....uwazam N93 za przereklamowaną zabaweczkę. Widzialem zdjecia i filmy zrobione tym telefonem - ZENADA !!! Byle cyfrówka (nawet HP za 350zł) pstryka lepsze foty....

Wracajac do tematu - telefon jest nowy, soft pewnie niedopracowany - trzeba poczekac na nowsze wersje.
Ja sie juz przejadłem SYMBIANEM ;)