P910i: sciaga naglowki poczty i sie rozlacza

  • 3 Odpowiedzi
  • 498 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

P910i: sciaga naglowki poczty i sie rozlacza
« dnia: Lipiec 21, 2006, 20:23:32 »
witam

lacze sie przez GPRS i sciagam naglowki maili, ale jak sciagnie naglowki to automatycznie sie rozlacza wiec zeby sciagnac jakiegos maila w calosci to znowu musze sie polaczyc. czy da sie to gdzies przestawic??  pamietam ze kiedys mialem inaczej ale nie wiem czy ja cos zmienilem czy cos sie popsulo :(
stosuje standardowy program do poczty, siec Era, przy probie aktualizacji romu twierdzi ze mam najswiezszy.

pozdr
Bajbus

*

Offline almax

  • **
  • 238
    • www.almax-fashion.com
P910i: sciaga naglowki poczty i sie rozlacza
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2006, 10:42:44 »
Mam ten sam problem. Rozłączanie połączenia to nabijanie kasy Operatorowi. Ale dwa tyg. temu na Teneryfie w ramach ramingu nie rozłączał połączenia po pobraniu nagłówków. Po powrocie tel. SE 910i zachowuje
się jak poprzednio znów rozłącza .Czy to nie sprawka Operatorów.
Może ktoś bardziej kompetentny zabierze głos w tej sprawie.

P910i: sciaga naglowki poczty i sie rozlacza
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2006, 12:24:59 »
hmmm calkiem mozliwe ze to nasi operatorzy nas naciagaja :(
choc być może ze zalezy to od konkretnego nadajnika GSM bo ostatnio odbieralem poczte przy zamknietej klapce i po sciagnieciu naglowkow nie rozlaczyl sie.
Dzisiaj probowalem jeszcze raz tak zrobic ale byłem w innym miejscu i teraz z kolei sie rozlaczyl.
Ogolnie rzecz biorac wydaje mi sie ze od kiedy era wprowadzila Blue Connect to u mnie z gprs mam coraz czesciej klopoty, np.. czesto wskaznik polaczenia pokazuje ze nie ma polaczenia gprs i trzeba zrestartowac telefon :(
być może nadajniki maja ograniczona przepustowosc i wymuszaja rozlaczanie, a blue connect jest preferowany bo to pewnie glownie dla biznesu usluga.
tez chetnie uslysze opinie bardziej wtajemniczonych

pozdr
Bajbus

P910i: sciaga naglowki poczty i sie rozlacza
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2006, 15:42:17 »
wrzuć sobie profimail i po kłopocie :)