p910i i świecąca dioda led- poszukuję starego postu na forum

  • 3 Odpowiedzi
  • 479 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

p910i i świecąca dioda led- poszukuję starego postu na forum
« dnia: Wrzesień 06, 2006, 23:17:15 »
Witam, to mój pierwszy post tutaj.

Mam problem z p910i - ciągle świeci mi zielona dioda i nie mogę się połączyć z komputerem (wcześniej mogłem). Wpisując w google tekst:
p910i świeci
natknąłem się (jako pierwszy wynik) na taką odpowiedź:
Cytuj

PDAclub.pl :: Zobacz temat - Dlaczego w moim P910 dioda świeci ...Dlaczego w moim P910 dioda świeci cały czas ? ... Czy brak migania diody w SE P910i oznacza jakiś błąd . Telefon od tego czasu nie łączy się z kompem . ...
www.pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?p=218059&sid=31dd0b9a4dfd21ed74399d9ebb8ddbee - 28k - Wynik uzupełniający - Kopia - Podobne strony


Niestety, temat, którego szukam, nie istnieje (został usunięty??) Przeszukiwałem forum na różne sposoby, ale nie znalazłem ani tematu, ani podpowiedzi do mojego problemu - czy jest szansa odtworzyć ten topic, ewentualnie znacie może jakieś antidotum?

Pozdrawiam
Krzysiek

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Re: p910i i świecąca dioda led- poszukuję starego postu na f
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2006, 23:40:18 »
Cytat: "kysior"
Witam, to mój pierwszy post tutaj.

Podstawy z używania google się kłaniają ;)

Cytat: "321atak"
Czy brak migania diody w SE P910i oznacza jakiś błąd. Telefon od tego czasu nie łączy się z kompem. Proszę o pomoc


Cytat: "321atak"
Już wiem czemu!

Wystarczyło poświęcić trochę alkoholu (ehhh) i przetrzeć styki od tyłka strony mojego P910i. Niech ten temat będzie pomocą, przestrogą i światłem w tunelu dla potomnych. Nie piszcie podziękowań na priva i nie ślijcie okolicznościowych kartek. Chyba każdy na moim miejscu by zrobił to samo.

Ja też Was kocham - Atak


pozdr
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)

p910i i świecąca dioda led- poszukuję starego postu na forum
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2006, 00:10:17 »
Dzięki za pomoc - a zdradzisz mi na przyszłość, jak to znaleźć?

Niestety styki czyściłem już wielokrotnie wcześniej i to nie pomaga :(

*

Offline McMike

  • *****
  • 1585
  • Płeć: Mężczyzna
  • McMike
  • Sprzęt: E90, Asus A639, AM 4.1 + S8 i octa
Re: p910i i świecąca dioda led- poszukuję starego postu na f
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:26:35 »
Z wielką chęcią - zwróć uwagę, co Ci uwypukliłem w Twojej wypowiedzi:)
Cytat: "kysior"
Witam, to mój pierwszy post tutaj.

Mam problem z p910i - ciągle świeci mi zielona dioda i nie mogę się połączyć z komputerem (wcześniej mogłem). Wpisując w google tekst:
p910i świeci
natknąłem się (jako pierwszy wynik) na taką odpowiedź:
Cytuj

PDAclub.pl :: Zobacz temat - Dlaczego w moim P910 dioda świeci ...Dlaczego w moim P910 dioda świeci cały czas ? ... Czy brak migania diody w SE P910i oznacza jakiś błąd . Telefon od tego czasu nie łączy się z kompem . ...
www.pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?p=218059&sid=31dd0b9a4dfd21ed74399d9ebb8ddbee - 28k [/size]- Wynik uzupełniający - Kopia - Podobne strony


Niestety w samym problemie Ci nie pomogę, ale myślę, że bardziej wygląda to na problem software'owy* niż hard.e'owy. Próbowałeś restarty i formatowanie telefonu?

*) chociaż kto tam go wie, skoro Twój poprzednik też miał podobny problem...
Rząd nic nie robi i to się najbardziej chyba Polakom podoba =)