P910i - dziwny problem z SMSami

  • 1 Odpowiedzi
  • 485 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline packer

  • *
  • 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer n50 oraz Samsung I900 Omnia - na sprzedaż; Nokia N82, Nokia E51, Nokia E75, Motorola Milestone
P910i - dziwny problem z SMSami
« dnia: Lipiec 24, 2006, 16:11:49 »
Witam,

Mam następujący problem z P910i (telefon jest w zasadzie nowy, kilka tygodni temu wyjęty z pudełka): otóż na dolnym pasku na wyświetlaczu cały czas wyświetla mi się przekreślona na czerwono koperta. Po kliknięciu na nią wyświetla się komunikat: "Przepełnienie pamięci wiadomości SMS. Nie można odbierać wiadomości SMS. Usuń zbędne wiadomości z karty SIM".
Co ciekawe, w pamięci ani na karcie nie mam ani jednej wiadomości, ale ikonka cały czas jest na pasku. Mało tego - wszystkie SMSy są normalnie przychodzą. Chociaż nie, nie normalnie - każdy SMS, który dostaję jest zapisywany w skrzynce odbiorczej podwójnie: raz jest przy nim ikonka koperty, a pod spodem jest druga identyczna wiadomość, ale obok jest ikonka karty (SIM?).

Ma ktoś pomysł jak rozwiązać te problemy? (rzekome przepełnienie pamięci wiadomości oraz podwajanie SMSów).

Będę wdzięczny za pomoc.

*

Offline bret

  • *****
  • 1964
Re: P910i - dziwny problem z SMSami
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2006, 22:29:09 »
Cytat: "packer"
Ma ktoś pomysł jak rozwiązać te problemy?
Najprościej chyba formatując dysk wewnętrzny telefonu. Przywrócisz go tym samym do stanu fabrycznego (i skasujesz wszystkie zapisane dane oraz ustawienia!).