Nokia E5 - opinie

  • 3 Odpowiedzi
  • 4848 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline lux4

  • **
  • 225
  • Sprzęt: symb>bb>andro
Nokia E5 - opinie
« dnia: Luty 25, 2011, 14:03:18 »
Witam,
czy koś może podzielić się wrażeniami? W szczególności:
- czy są zwisy i zamulenia?
- czy działa jako hotspot z tym programikiem JOIKUSPOT LIGHT WiFi HotSpot?
- czy działa HandyCalendar?
- czy da się zrobić foto tekstu na karce A4?

*

Offline cervandes

  • **
  • 165
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.vw-passat.pl
  • Sprzęt: SGS2, E2370
Odp: Nokia E5 - opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2011, 16:37:42 »
miałem kilka miesięcy i niedawno sprzedałem

hotspota nie sprawdzę ale ogólnie zadowolony byłem z tego urządzenia. Żadnego zawieszania, żadnych problemów, dobra jakość wykonania, reaktor potężny, aparat może być (do A4 wystarczy). Ogólnie słuchawka jest naprawdę udana - i nie wiem dlaczego nie tak popularna jak inne paletki Nokii.
Każdy pierwszy raz buduje nas samych

Odp: Nokia E5 - opinie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2011, 18:02:21 »
Witam - Nokia E5, to telefon godny polecenia - nie zawiesza się i nie sprawia niespodzianek. Po HTC Diamondzie i Noki N8 zatęskniłem za bezdotykowym ekranem. Po 4 miesiącach zabawy nim, nadal jestem zadowolony. Polecam dla każdego kto chce zapomnieć o problemach ze smartfonami itp. Aparat działa dobrze - fotka tekstu z A4 jak najbardziej poprawna - robiłem również zdjęcia obrazów z rzutnika. Dobry jest również dyktafon - wykłady nagrywam telefonem leżącym swobodnie w torbie (oczywiście otwartej...), kamera również wystarczy do scenek rodzajowych (wszystko przy założeniu, że nie jest to profesjonalny sprzęt audio video).
WiFi działa bardzo dobrze, chociaż ja korzystam głównie z darmowego netu po HSDPA.
Resztę może sprawdzili inni...

Odp: Nokia E5 - opinie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2011, 19:50:42 »
Czy jakość fotek jest lepsza niż w Nokii E72? Wielkości matryc są te same, ale nie mówi to dużo o jakości fotek.
Jak to się ma do aparatu w Nokii c7 ?