N8 i PC jako zestaw głośnomówiący - czy to mozliwe?

  • 2 Odpowiedzi
  • 28395 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

N8 i PC jako zestaw głośnomówiący - czy to mozliwe?
« dnia: Luty 14, 2014, 14:35:42 »
Cześć :)
Szukałem w sieci i nie potrafię znaleźć - nie to, że nie szukałem i nie ma - pewnie jest, ale za diabła nie moge namierzyć - jak połączyć Nokię N8 z PC na win7 żeby móc rozmawiać, korzystając z głośników komputera i mikrofonu podłączonego do niego

Pracuję przy komputerze, często rozmawiam z ludźmi i bardzo przydałaby mi się druga ręka :) np do pisania na klawiaturze. Próbowałem ze słuchawką bluetooth, ale cos słabo słychać (mnie, ja dobrze słyszę) i pomyślałem, że jesli mogę wysyłać smsy z poziomu komputera (Nokia Pc Suite) to może da się i rozmawiać?

Bardzo bede wdzięczny za pomoc. Sposób łączenia - kabel czy bluetooth bez znaczenia

*

Offline sbi

  • ****
  • 592
  • Sprzęt: 6630, Tungsten T3, N73, GO930, 5800XM, HTC Hero
Odp: N8 i PC jako zestaw głośnomówiący - czy to mozliwe?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2014, 12:19:40 »
Nie trzeba nic szukać w sieci. Sparuj telefon z PC.

Wybierz urządzenia i drukarki -> PPM (prawy przycisk myszy) na Nokia N8-00 -> sterowanie -> Headset and Speakerphone -> połącz

I to wszystko

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: N8 i PC jako zestaw głośnomówiący - czy to mozliwe?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2014, 18:26:17 »
no dokladnie.laczysz telefon z kompem przez bt i juz wsio.sam tak kiedys mialem nokie 6310i z lapkiem polaczona.ale bardziej jako ciekawostka to traktowalem.Fakt ze sciszajac nokie sciszalem tez lapka co przy ogladaniufilmow bylo wygodne