Jak przenieść dane z Windows Mobile na Symbiana S60 rev 5 (N97)

  • 2 Odpowiedzi
  • 4527 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cześć. Musze skopiować dane z mojego starego telefonu na Windows Mobile 6.1 na Nokię N97. Dłubię w Googlach i w necie pół dnia i nic. Na Android z WM - tysiąc sposobów plus aplikacje Googla i niezależne. Na ISO - to samo. Na Symbiana - tylko sposób na same kontakty, przez Outlooka i potem OVI. Ale co z SMSami które właśnie najbardziej mi zależy na ich archiwizacji ???

Ma ktoś jakiś pomysł / podpowiedz ?

Może jest jakiś software (choćby i komercyjny), który obsługuje kopiowanie danych miedzy telefonami z WM i Symbianem ?

Z góry dzięki.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8900
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Jak przenieść dane z Windows Mobile na Symbiana S60 rev 5 (N97)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2011, 21:27:28 »
To ciekawe, że nie trafiłeś na to. Zrobiłem a ściślej to przetłumaczyłem taki tutorial więc podaję link :)

http://forum.mobione.pl/ogolne/przenoszenie-danych-(sms-kontakty)-nokia-gt-wm/msg100418/#msg100418
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Jak przenieść dane z Windows Mobile na Symbiana S60 rev 5 (N97)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2011, 22:40:31 »
OK, więc z Nokii na WM - skomplikowany sposób, ale jest. Ale z WM na Nokię, tak jak requestowałem - jak to zrobić ? Czy te aplikacje, co są wymienione w tutorialu, że tak powiem - są dwukierunkowe, czyli import / export tych samych danych robią ?

Tak czy siak procedura jest dość skomplikowana na oko, a na pewno czasochłonna i żmudna. Naprawdę nikt w świecie, w którym chodzi 1 mld komórek, nie opracował jednego sensownego softu do migracji danych między różnymi telefonami ??? To jest aż dziwne...

Połączone: Sierpień 06, 2011, 23:11:15
Kopiąc dalej żmudnie w Googlach - znalazłem ciekawy artykuł. Że można dane przenosić Symbianem i WM prosto przez Google Mobile.

Oto link: http://www.sohrabkhan.com/?p=27
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2011, 23:11:15 wysłana przez CharlieK »