[ZAMIENIĘ] NOTE4 +64gb +gear2.0 +GamePad na iPhone 6 plus

  • 0 Odpowiedzi
  • 2246 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline specjals

  • ***
  • 458
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pocket-Fallout-Lover
    • StrefaUIQ
  • Sprzęt: MotoA925, note 2, HTC Flyer, Note 4 +gear2.0
[ZAMIENIĘ] NOTE4 +64gb +gear2.0 +GamePad na iPhone 6 plus
« dnia: Styczeń 12, 2015, 19:24:45 »
Witam po dość długiej przerwie,

kopiłem w x-kom note 4, do tego szklaną "folię na ekran" oraz UAG..
wydawało się, że będzie to kolejna dobra przygoda.
jednak hangout nie ma tak stabilnego refresha jak gtalk, gmail 5 nie ma opcji wyszukaj na pop3 a android 5.x drainuje baterie jakby miał włączony dodatkowy moduł do parzenia kawy tylko po prostu jakoś go nie zauważyłem i wciąż ciągnę Lavazze ze starego ekspresu..

Stad moja propozycja.
Note 4 jest na pewno najmocniejszym urządzeniem Samsunga. super ogarnia multiwindow i ma bardzo czuły rysik.
mam zestaw producenta i wszytki ładnie zachowane bez rys itp więc ładowarka z fastcharging też jest.
ten zestaw nie ma wad dla kogoś kto nie został zrażony google jak ja..

6 lat na tym systemie i myślałem, że nic mnie nie złamie..

do sedna - poszukuje iphona 6+ bo dużego ekranu już nie dam rady odpuścić a i tak rysik i multi-window będą mnie prześladować po nocach

i tak będę.. właściwie już płaczę bo jednak android był cudowny.
ale czas spróbować czegoś nowego.

i obym wrócił do androida na nota 5 z podkulonym ogonem...

jakby co kontakt tu na priv, postaram się dość często sprawdzać :-)
w grę wchodzi tylko spotkanie (Warszawa lub okolice) oraz obejrzenie wymiana poglądów i finalnie wymiana sprzętów na ustalonych warunkach.


ps. mam gear 2.0 oraz Samsung Game Pad oraz kartę samsung EVO 64 i chyba przestaną być mi potrzebne więc pójdą w zestawie. gear i gamepad z pudełkami w zestawach karta luzem :P

wszystko do obejrzenia jak się spotkamy, chyba że ktoś czegoś nie chce bo nie będzie potrzebne.

Zestaw daje rade i można się świetnie pobawić ale jestem człowiekiem z zasadami - wkurzyłem sie na Googla - chciałbym spróbować applea.
W końcu gugle mnie zawiodlo a w tym samym czasie apple zrobi l taki ekran jak lubię - duży. więc warto.

dziękuję
P.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2015, 01:16:23 wysłana przez specjals »
my UIQ Moto A925 - for eva' with me! StrefaUIQ r.i.p.