Speed Alarm i zarządzanie energią na Pocket PC

  • 1 Odpowiedzi
  • 19164 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline grzegorz01

  • ***
  • 298
  • Sprzęt: HTC Diamond
Speed Alarm i zarządzanie energią na Pocket PC
« dnia: Sierpień 04, 2009, 08:47:30 »
Czy ktoś z kolegów zna jakiś program pozwalający na zmianę parametrów zasilania podczas uruchamiania zadanego programu, a po jego opuszczeniu ponowną zmianę profilu. Problem z Speed Alarm polega na braku sterowania opcjami zasilania jak robią to np. programy nawigacyjne. Efekt jest taki że po zadanym w opcjach czasie pocket wyłącza się co skutkuje zaprzestaniem działania aplikacji Speed Alarm. Wyłączenie automatycznego wyłączania nie ma sensu bo wtedy w przypadku przypadkowego naciśnięcia dowolnego klawisza bateria ulegnie całkowitemu rozładowaniu.

*

Offline koart

  • ****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: Speed Alarm i zarządzanie energią na Pocket PC
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2009, 09:40:49 »
Czy ktoś z kolegów zna jakiś program pozwalający na zmianę parametrów zasilania podczas uruchamiania zadanego programu, a po jego opuszczeniu ponowną zmianę profilu. Problem z Speed Alarm polega na braku sterowania opcjami zasilania jak robią to np. programy nawigacyjne. Efekt jest taki że po zadanym w opcjach czasie pocket wyłącza się co skutkuje zaprzestaniem działania aplikacji Speed Alarm. Wyłączenie automatycznego wyłączania nie ma sensu bo wtedy w przypadku przypadkowego naciśnięcia dowolnego klawisza bateria ulegnie całkowitemu rozładowaniu.

hmm.. to dziwne, ja mam omnie (najpierw I a teraz II) i w obu przy uruchomionym speed alarmie, PDA sie nie wylacza, wygasza podswietlenie, ale sie nie wylacza calkiem, mimo iz mam tak ustawiony telefon
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2