skutecznosc dzialania...

  • 7 Odpowiedzi
  • 17929 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

skutecznosc dzialania...
« dnia: Lipiec 15, 2009, 18:18:27 »
Ciekawi mnie Wasza opinia. Jestem z Bydgoszczy i albo jest tu malo nas albo jesli nie zglosze suszarki to zawsze jestem pierwszy... Jechalem tez nad morze do Gdanska. Stalo suszarek sporo i zadna zgloszona. Albo idea punktowania jest zla( w imie czego dostaje sie kare za zle podanie a nic za zgloszenie prawidlowe) albo nie chcemy sie wzajemnie informowac. Puki co CB wygrywa u mnie.

Pozdrawiam innych uzytkownikow i mam nadzieje ze macie wiecej szczescia na zglaszajacych


Leszek

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: skutecznosc dzialania...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2009, 18:26:46 »
Poniewaz IMO program powinien byc przez jakis czas darmowy, zeby ludzi przyzwyczaic do tego a dopiero za jakis czas wprowadzic te procenty i oplaty.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2009, 22:35:20 wysłana przez OleYek »
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: skutecznosc dzialania...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2009, 19:52:03 »
Jeśli chodzi o stacjonarne fotoradary to skuteczność 100% natomiast suszarki jakieś 1% i to w porywach. Na razie bieda :mysli:

*

Offline e2rdo

  • 16
  • Sprzęt: MDA Vario IV
Odp: skutecznosc dzialania...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2009, 10:39:43 »
tak naprawdę to nie wiadomo ile w danej chwili jest aktywnych użytkowników którzy mogą zgłosić zagrożenia na drodze, szczególnie tych w pewnym obrębie od nas.
jeśli programiści programu tego nie wprowadzą to możemy zapomnieć o poczuciu skuteczności tego programu.
co to jest 50 000 zarejestrowanych użytkowników? jeśli w danej chwili może 10% jest akurat aktywnych? na cała Polskę! czyli w naszym rejonie odpowiednio mniej, więc nie ma się co nastawiać że program ten ostrzeże nas przed zagrożeniami które występują tymczasowo w danym miejscu. Co innego zagrożenia stacjonarne, typu przejazdy kolejowe czy fotoradary, te maja swoją bazę która tak często się nie zmienia, wiec możemy być pewni że na fotoradar się nie natniemy ;) ale na suszarkę już niekoniecznie, tu mamy raczej większa pewność że sami ją zgłosimy :P

program ma dobry pomysł, ale jeszcze musi trochę upłynąć czasu aż 50 000 użytkowników będzie nie zarejestrowanych a aktywnych w danej chwili, dopiero w tedy będzie można mówić o jakiejś skuteczności działania.

trzymniejem ciuk że będzie to jak najszybciej. póki co nie rezygnuje z tego programu, mam już ponad 50% zaufania więc darmowy dostęp mam :)

*

Offline bolekbi

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc spv m650 AM 6.2.0 (896)
Odp: skutecznosc dzialania...
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 13, 2009, 22:27:39 »
Cytuj
tak naprawdę to nie wiadomo ile w danej chwili jest aktywnych użytkowników którzy mogą zgłosić zagrożenia na drodze, szczególnie tych w pewnym obrębie od nas.
, no właśnie i tu jest problem gdyż nie można mieć zaufania i wiedzy czy się nie natniemy, zamysł świetny gorzej z działaniem np. spv m650
Andrzej

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: skutecznosc dzialania...
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2009, 13:01:48 »
Pewnie wiele osob tak jak ja, przestalo uzywac programu po tygodniu, ze wzgledu wlasnie na skutecznosc, Mimo, ze pomysl byl rewelacyjny. Od fotoradarow mam baze POI do AM. W przypadku SA problemem jest to, ze od poczatku nie dali wszystkim przez jakis czas mozliwosci darmowego uzywania apliacji, bo po miescie nie jest mi potrzebny SA bo i tak wiem, gdzie moge sie spodziewac suszarek.  A zanim wyjechalem na trase to juz mi poziom zaufania spadl na tyle, ze sobie darowalem. Gdyby np. do konca wrzesnia wszyscy mieli mozliwosc uzywania bez ograniczen programu, pewnie wiele osob (szczegolnie tych co zawodowo jezdza po kraju) by sie do programu przekonalo i bza aktywnych uzytkownikow byla by na tyle duza, ze oplacaloby sie zaplacic te pare zl., zeby skorzystac. A tak to ubili projekt na samym starcie.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline jansol

  • ****
  • 813
  • Sprzęt: TomTom GO 1005 LTM/HDT - iPh 8
Odp: skutecznosc dzialania...
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2009, 20:54:02 »
być może program jest skierowany do ludu nieposiadającego tradycyjnej nawigacji, znających trasy na pamięć a program miał ich ewentualnie ostrzec przed fotoradarem o którym niemają pojęcia.

  Już w którymś wątku pisałem, fotoradary jest świetna baza natomiast jeśli chodzi o suszarki, wypadki i inne to CB jest bezkonkurencyjne na dzień dzisiejszy.... włączam radio pytam o ścieżkę i wszystko wiadomo. Ostatnio bardzo często CB przydaje się złaszcza przy nieoznakowanych  Vektrach  :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2009, 21:02:25 wysłana przez jansol »

*

Offline sbi

  • ****
  • 592
  • Sprzęt: 6630, Tungsten T3, N73, GO930, 5800XM, HTC Hero
Odp: skutecznosc dzialania...
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 15, 2009, 22:55:40 »
Ostatnio bardzo często CB przydaje się zwłaszcza przy nieoznakowanych  Vektrach  :D

Wszystko się zgadza zwłaszcza, że SA nie ma takiej opcji (nieoznakowany radiowóz)