Nowa aktualizacja dla WM6

  • 7 Odpowiedzi
  • 17487 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nowa aktualizacja dla WM6
« dnia: Czerwiec 22, 2009, 09:34:13 »
Wczoraj program mi się zaktualizował i muszę przyznać że jest już na tyle stabilny iż ani razu się nie wyłączył na 4 godziny jazdy, co przed aktualizacją zdarzało się iż się wyłączał. Niestety głos który do tej pory był ok, teraz jest za cichy mimo 100% odkręcenia. I głośność jest niezadowalająca. Ciekawe czy to tylko u mnie czy też tak macie? Sprzęt mój to HTC Diamond.

Odp: Nowa aktualizacja dla WM6
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2009, 12:37:17 »
Ja tak nie mam. U mnie porogram powiedzial, ze jest aktualizacja i trzeba usunac stara wersje, po czym to zrobil, ale juz nie dal rady sie na nowo zainstalowac, wiec nagle zostalem bez SA.
Dociagne go pewnie zaraz ze strony, ale niemoznosc aktualizacji jest jakas dziwna. Mam HTC Kaiser w ROM wjtk.

*

Offline e2rdo

  • 16
  • Sprzęt: MDA Vario IV
Odp: Nowa aktualizacja dla WM6
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2009, 14:49:03 »
ja stwierdziłem że nie ma sensu ściągać aktualizacji przez telefon
pobrałem więc plik .cab ze strony głównej z neta w komputerze
wrzuciłem go na kartę pamięci
w czasie instalacji odinstalowała się poprzednia wersja a na jej miejsce wgrała się nowa
program mi się nie wiesza, ani ta ani poprzednia wersja...
głos tez mam na 100 lecz słychać dobrze, jednak nie ukrywam że mógłby być głośniejszy bo przy większych prędkościach jest średnio słyszalny.
Dobrze że w tej wersji można wyłączyć to denerwujące pipczenie w czasie gdy aktualizowały się statystyki.
Jak dla mnie program jest super, niech się rozwija dalej i aby jak najwięcej osób z niego korzystało ;)

Odp: Nowa aktualizacja dla WM6
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2009, 19:25:14 »
Pobralem programponownie juz ze strony i teraz zainstalowal sie prawidlowo i dziala poprawnie.

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Nowa aktualizacja dla WM6
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2009, 19:54:20 »
HTC Touch Pro (Raphael) WM 6.5

Instaluję 1.16.02 z CAB-a, na kartę. Dochodzę do wyboru łącza internetowego, klikam opcję "Już mam", wybieram Orange Internet, znika na mgnienie oka ekran SA i pojawia się z powrotem z napisem:
"Błąd krytyczny
Wystąpił krytyczny błąd. Aplikacja zostanie zamknięta. (Control.Invoke must be used to interact with controls created on a separate thread.)"

CAB wybrany/wygenerowany(?) dla mojego modelu telefonu, choć może nie dla WM 6.5, bo co on tam standardowo miał już nie pamiętam.
Używam PROven ROM 4.4 Manila Rhodium 21806 build WM6.5.

Odp: Nowa aktualizacja dla WM6
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2009, 13:15:28 »
Instaluję 1.16.02 z CAB-a, na kartę. Dochodzę do wyboru łącza internetowego, klikam opcję "Już mam", wybieram Orange Internet, znika na mgnienie oka ekran SA i pojawia się z powrotem z napisem:
"Błąd krytyczny
Wystąpił krytyczny błąd. Aplikacja zostanie zamknięta. (Control.Invoke must be used to interact with controls created on a separate thread.)"

Ten błąd został właśnie poprawiony. Więcej tutaj: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=137793.msg1024137#msg1024137

Pozdrawiam

Odp: Nowa aktualizacja dla WM6
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2009, 00:09:24 »
U mnie aktualizacja do 01.17.02 poszla juz dzisiaj prawidlowo.
Chcialbym jednak wiedziec, gdzie znajduje sie jakis changelog dla SA, aby wiedziec, co wlasciwie sie pozmienialo?

*

Offline sbi

  • ****
  • 592
  • Sprzęt: 6630, Tungsten T3, N73, GO930, 5800XM, HTC Hero
Odp: Nowa aktualizacja dla WM6
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2009, 00:53:11 »
Chcialbym jednak wiedziec, gdzie znajduje sie jakis changelog dla SA, aby wiedziec, co wlasciwie sie pozmienialo?

Pomoc -> Co nowego