internet na kompie z telefonu

  • 2 Odpowiedzi
  • 16922 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

internet na kompie z telefonu
« dnia: Październik 23, 2012, 14:55:53 »
Więc tak, posiadam xperie x1 z windows mobile 6,1 (system ma 2 tyg max) i chciałbym, aby internet jaki mam na nim mógł wykorzystywać na komputerze. Na telefonie mam pakiet internetu z sieci heyah tam 500mb chyba i chciałbym żebym mógł te 500mb wykorzystywać siedząc przy komputerze.

Wiem jak to trzeba zrobić, ba wczoraj jeszcze wszystko działało. Po połączeniu kompa z telefonem przez usb pojawiało się nowe połączenie sieciowe, następnie na telefonie należało włączyć program, który był standardowo z systemem zainstalowany, o nazwie Udostępnianie Internetu. No i tu zaczyna się lipa bo wczoraj jeszcze działało, a dziś gdy klikam na telefonie "połącz" to to nowe połączenie internetowe znika, ale telefon się łączy. Gdy klikam na telefonie "rozłącz" połączenie znowu się pojawia.

Mam active sync, ale i tak jest on chyba zbędny bo zawsze jak podłączałem usb to oczywiście acitive sync go wykrywał, ale jak klikałem na telefonie połącz to ikonka active sync robiła się szara a jak się go włączyło to pisało "nie wykryto urządzenia" (czy coś takiego).

Na kompie mam xp sp3, zapora wyłączona.

Na prawdę nie wiem co się mogło od wczoraj zmienić, dlatego proszę o pomoc, z góry dzięki :).

Pozdrawiam zelus152.

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: internet na kompie z telefonu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2012, 21:36:08 »
Próbowałeś zrestartować telefon?


Pozdrawiam,
Ł.O.

Odp: internet na kompie z telefonu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2012, 21:41:52 »
No pewnie i to kilka razy, kompa też. Raz nawet udało mi się połączyć tak jak chciałem, ale jak teraz chce jeszcze raz to znowu nie działa :(.


EDIT: Zainstalowałem net framework 4 i za pierwszym razem się połączyło, ale potem znowu lipa :\.

EDIT2: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2073224.html
pobranie tego drugiego programu i zainstalowaniu go na telefonie zadziałało, jak na razie jest ok
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 22:45:43 wysłana przez zelus152 »