Bardzo problematyczna X2 - pomocy

  • 2 Odpowiedzi
  • 16636 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bardzo problematyczna X2 - pomocy
« dnia: Maj 20, 2011, 12:22:47 »
Witam od jakiegoś czasu jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem x2 który stał się następcą  starego wizarda, lecz niestety moja xperia kupiona jako używana ciągle sprawia mi kłopoty których nie mogę rozwiązać. :sad: A mianowicie muli się strasznie i zawiesza, z niewiadomych przyczyn nagle nie widzi zawartości karty(testowane na kilku) oraz nie działa klawisz reset - macie może instrukcje jak to rozkręcić. O ile myślę że z resetem sobie poradzę jak tylko udami sie rozkręcić telefon, to z reszta może być problem.

Z góry dzięki za pomoc   

*

Offline marek.m73

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780, HTC Sensation
Odp: Bardzo problematyczna X2 - pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2011, 10:17:18 »
Witam. Jak kupiłem swoją Xperie też miałem problemy z wieszaniem się telefonu i znikaniem karty pamieci. Prawdopodobnie masz stary ROM, sprawdż w ustawienia/system/informacje o urządzeniu wersje oprogramowania, najnowsze to R3AA035 a radio 6.5.6028, jezeli masz starsze to zrób aktualizacje przez SEUSa, po tym telefon jest znacznie szybszy i nie wiesza sie. Problem znikajacej karty całkowicie rozwiazuje łatka 'X2_SDFix.cab' którą bez problemu znajdziesz w necie. Na poprawe głośności dzwonkiow pomaga sterownik 'SRS WOWHD v1.5.1.0_v2.1'. Mam nadzieje ze pomoglem

Odp: Bardzo problematyczna X2 - pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2011, 21:38:18 »
Dzięki  za tak fachową i kompleksową poradę. Próbowałem kiedyś aktualizować x2 lecz programik SE twierdził że oprogramowanie jest aktualne, co było bzdurą. Przy chwili czasu zainstaluje wszystkie łatki i updaty i opisze efekty, może sie to przyda w przyszłości innym userom.

Jeszcze jedno, dysponuje ktoś z was jakimś poradnikiem jak rozkręcić X2 o ile do wizarda i X1 jest tego pełno to do X2 nie moge znaleźć a bardzo mi się by to przydało (zabrudzony reset niedziała)