Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!

  • 76 Odpowiedzi
  • 38001 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 07, 2009, 23:30:42 »
Beju, ile ważyła aktualizacja, to pytaj autorów Palringo.

Jeżeli zaś chodzi o ceny transmisji, to w Nowym Tak Taku wychodzi 0,72 zł za 500 kB oddzielnie za dane wysyłane oraz za pobierane, przy czym liczone jest za każde rozpoczęte 500 kB, więc nie ma znaczenia czy zedrze 999 czy 501 kB, i tak zaplacisz za to 1,44 zł. Jeżeli też zadałeś sobie trud przeczytania mojego posta dokładnie (bardzo rzadkie na forach) to wiesz że owe ~30 zł podzielone było na dwa razy.
Jednak w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego niektórzy odwracają kota ogonem. Operator tu niczemu nie jest winny, i nie ma znaczenia czy pakiet kosztuje 6 gr czy 666 zł. Problem leży po stronie programu i finał.

Zadałem proste pytanie, czy ktoś wie jak to rozwiązać. Jak na razie dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania, za wyjątkiem tego zadanego.

A że palringo jest ciekawe (czy raczej zwyczajnie użyteczne) to się zgadzam. Gdybym widział inną, sensowną alternatywę, to nie traciłbym czasu (swojego i waszego) na zadawanie powyższego pytania.

*

koldasz

Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 08, 2009, 09:57:41 »
eh przyzwyczajajcie sie ze soft bedzie sam sie laczyl z netem i cos tam aktualizowal. nikt na kraje trzeciego swiata nie bedzie czekal az stanieje net i tyle. Popatrzcie na dzialanie nowych systemow albo urzadzen. Android, nowy system palma , iphone, nuvifon-beju dales rade zablokowac ta autoaktualizacjie nie wiadomo czego?? wszystkie one potrzebuja dostepu do netu i nie zaspokojaja sie jakimis kilkoma Mb. A dla kolegi z tiktakiem to taktowanie za net bylo nieatrakcyjne juz w momencie wprowadzenia na rynek kilka lat temu a teraz to juz zenada jest ale jak kolega lubi tracic kase to kolegi sprawa. Bylem w tictaku od poczatku ich dzialania w tym roku sie z nimi pozegnalem.

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 08, 2009, 12:21:21 »
Temat jest o Palringo, a nie o internecie mobilnym, więc jak chcecie dyskutować o tym dalej to zapraszam do Hyde Parku. :) I odpowiadając na pytanie kolegi, o ile się nie mylę, w ostatnich betach zmienili sposób aktualizacji - użytkownik jest informowany o pojawieniu się aktualizacji, ale sam decyduje kiedy ją pobrać.

EDIT: W wersji beta udostępnionej kilka dni temu pojawiło się wsparcie dla emotikon :)

« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 08:43:38 wysłana przez revanmj »
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 11, 2009, 12:42:41 »
Revan - dzięki za info, zaryzykuję i sprawdzę jak jest faktycznie. Te kilka złotych mnie nie zbawi w razie czego ;).

Begginer - nie zamierzam się tłumaczyć dlaczego wybrałem taką a nie inną taryfę, nie pytałem również o doradztwo w tej sprawie. I jak bardzo słusznie zauważyłeś - to moja sprawa, więc swoje uwagi zachowaj dla siebie.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 12, 2009, 09:51:24 »
Szkoda tylko ze palringo jest aktualizowane tylko i wylacznie dla iPhone/WM... w aktualizacjach dl BlackBerry i androida posucha, od blisko pol roku to samo palringo jest...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 12, 2009, 11:07:29 »
Było zostać przy WM :P
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 12, 2009, 13:39:23 »
To nie jest temat na taka dyskusje, ale windows mobajlowi podziekowalem z innych powodow. A palringo przetrzymam jakos :D

Miejmy nadzieje ze do konca roku przyjdzie upragniona aktualizacja bo lista bledow na tamtych platformach jest porazajaca, chocby czesty force close, mieszanie kontaktow/opisow, automatyczne zmienianie okien przy zmianie orientacji ekranu (o zgrozo ile razy napisalem nie w to okno co potrzeba...) i mozna by dalej wymieniac...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 12, 2009, 15:49:55 »
a to nie ma czegoś lepszego na androida? przecież palringo to bieda straszliwa
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

koldasz

Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 12, 2009, 16:28:32 »
no jest oficjalny gg ale wielu ma uczulenie. a ze strony gg chamskie jest placic za mobila to lekka przesada.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 12, 2009, 16:54:39 »
a to nie ma czegoś lepszego na androida? przecież palringo to bieda straszliwa

jest gadu-droid ale jest też niedorobiony więc wybieram mniejsze zło... ale to temat na dział androida.

no jest oficjalny gg ale wielu ma uczulenie. a ze strony gg chamskie jest placic za mobila to lekka przesada.

ano. Zdzierają jak mogą. Co ciekawe

Cytuj
Według regulaminu korzystania z serwisu Gadu-Gadu z dnia 15 maja 2006 r. korzystanie z serwisu Gadu-Gadu jest dozwolone wyłącznie za pomocą programu Gadu-Gadu.

więc mogą kroić jak chcą według teorii...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

koldasz

Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 12, 2009, 22:25:07 »
ano moga ale nie mnie hehe, mam ich sima i mam przewage gg z gg na mobila mam za  free zawsze jak uzyje swoj nr gg hihi Wiadomo nie liczymy transferu jak nie uzywam gaduair ale np.fee-playa. niestety posiadanie sima z gaduair ma wady potrafia w losowych momentach blokowac rozne porty i tak np. opera mini, palringo , qmail nie chodzi przez 30 do 2h. jest metoda puscic wpierw mobilne gadu a potem dopiero inny soft uzywajacy neta po to aby ich mozna zmylic i wsio dziala :) :) :)

Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 26, 2009, 20:11:39 »
Witam,

Mam telefon HTC S710 z WM 6.5, zainstalowałem tego palringo, usunąłem internet WAP i internet GPRS w profilach i chce się połączyć przez wi-fi, ale niestety jak włączę program i wpiszę dane do zalogowania (które wcześniej zarejestrowałem przez PC) to non stop pisze oczekiwanie odnowienia łącza... Brak wiadomości. Inne GG też albo się nie łączą, albo się nie włączają, albo się wogóle zainstalować nie chcą. W czym może być problem w Palringo? Przeglądarka nie ma problemów z otwarciem stron, więc do wifi jestem na 100% podłączony.

Z góry dzięki za pomoc

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 09, 2009, 12:24:02 »
Witam 

Koledzy wczoraj wgrałem sobie nowsza wersje   Parlingo  2_0_1  wczesniej  mialem  2_0_0  i  widze pojawilo sie  kilka fajnych rzeczy  miedzy innymi emoty ale   zniknely awiatary  .... jest  coprawda w ustawieniach zakladka  "premium"  gdzie mozna  wybrac skurke lub tez  homescrean   lecz jest  ona nie aktywna  ....

jak to aktywowac  badz odblokowac  ?


pozdrawaim 

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 09, 2009, 16:08:19 »
Póki co, funkcji premium nie da się odblokować, gdzieś na swoim forum napisali, że w ciągu kilku tygodni uruchomią system z tym związany.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 09, 2009, 18:25:09 »
Witam 

Koledzy wczoraj wgrałem sobie nowsza wersje   Parlingo  2_0_1  wczesniej  mialem  2_0_0  i  widze pojawilo sie  kilka fajnych rzeczy  miedzy innymi emoty ale   zniknely awiatary  .... jest  coprawda w ustawieniach zakladka  "premium"  gdzie mozna  wybrac skurke lub tez  homescrean   lecz jest  ona nie aktywna  ....

jak to aktywowac  badz odblokowac  ?


pozdrawaim 

a ty mi ciągle na PW nie odpisałeś...  :-|
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 04, 2010, 23:05:12 »
Wersja Premium już dostępna :) W tej chwili kosztuje 3,99 Euro / Rok, ale twierdzą, że to promocja. Więcej: http://www.palringo.com/pl/pl/upgrade-account?platform=WinMobile (żeby kupić wersję Premium trzeba być zalogowanym. Płatności dokonujemy z pomocą PayPal'a)
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline PandaTP

  • *
  • 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Raphael, Jaq3
Odp: Palringo - czyli wszystkie komunikatory w jednym programie - obsługuje GG!
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 14, 2010, 21:41:31 »
Beju, ile ważyła aktualizacja, to pytaj autorów Palringo.

Jeżeli zaś chodzi o ceny transmisji, to w Nowym Tak Taku wychodzi 0,72 zł za 500 kB oddzielnie za dane wysyłane oraz za pobierane, przy czym liczone jest za każde rozpoczęte 500 kB, więc nie ma znaczenia czy zedrze 999 czy 501 kB, i tak zaplacisz za to 1,44 zł. Jeżeli też zadałeś sobie trud przeczytania mojego posta dokładnie (bardzo rzadkie na forach) to wiesz że owe ~30 zł podzielone było na dwa razy.
Jednak w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego niektórzy odwracają kota ogonem. Operator tu niczemu nie jest winny, i nie ma znaczenia czy pakiet kosztuje 6 gr czy 666 zł. Problem leży po stronie programu i finał.

Zadałem proste pytanie, czy ktoś wie jak to rozwiązać. Jak na razie dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania, za wyjątkiem tego zadanego.

A że palringo jest ciekawe (czy raczej zwyczajnie użyteczne) to się zgadzam. Gdybym widział inną, sensowną alternatywę, to nie traciłbym czasu (swojego i waszego) na zadawanie powyższego pytania.

W najnowszej wersji można w ustawieniach programu wyłączyć automatyczne aktualizację
Sprzęt: HTC Touch Pro
ROM: TAEL v4.23547 Rhodium Dialer + Video Call Support
Radio: 1.02.25.19