MMS none :(

  • 4 Odpowiedzi
  • 597 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline CTH

  • 20
MMS none :(
« dnia: Listopad 01, 2005, 19:34:44 »
Witam ponownie....


gry mialem wm2002 to mialem sms'y, mail'a, mms'a - jak zainstalowalem - oczywiscie...

teram mam same sms'y.... mail - juz mnie nie interesuje.. :] ale mms'y by sie przydaly dlatego sciagnolem sobie z czeskiej stronki (znalazlem na forum) mms center... ale wciaz na home screen nie mam np. (mms : 0) tylko ze moge sobie explolerem wejsc i napisyac/ wyslac mms'a..... co mnie nie urzadza... jak zrobic zeby mms'y byly tak pokazywane jak sms'y.

Co do wina to mam chyba najnowszego ver.4.20.0. Build 13349 - chodzi rzeczywiscie szybciej i jestem z niego zadowolony... ale te mms'y...... (co do wm2002 to wystarczylo zainstalowac aplikacje z CD od motoroli i wszystko pieknie gralo.. a z wm2003 same problemy....:( )

nex.... jak usunąc te ikony oraz programy ktorych nie uzywam.. tzn. msn i np. windows media player.. ??

MMS none :(
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2005, 04:47:32 »
po pierwsze..zanim zmieniles rom trzeba bylo przeczytac z jakimi konsekwencjami sie to wiaze..temat wielokrotnie poruszany..

po drugie..nie masz skrotu do mmsow na pulpicie i raczej miec nie bedziesz..niby sa homescreeny z ta opcja ale z tego co pamietam to nie dzialalo..program od mmsow to nie jest program specjalnie pod ten telefon..i nie jest tak dobrze zintegrowany jak oryginalny

jakie ikony chcesz usuwac?

*

Offline CTH

  • 20
MMS none :(
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2005, 08:21:46 »
chcialem usunac msn messengera, pocket msn.....

a czy ten rom ktory mam jest najnowszy ver.4.20.0. Build 13349 ??

MMS none :(
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2005, 17:01:41 »
a nie wiem czy jest najnowszy..zreszta chyba nie ma tutaj zbyt wielkiego wyboru..nie dam glowy czy te programy o ktorych mowisz nie sa zintegrowane z ROMem..musi sie wypowiedziec ktos kto jest bardziej na biezaco..ja swoj aparat sprzedalem i piszac bazuje wylacznie na swojej pamieci (ktora jak wszystko na tym swiecie bywa zawodna)

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
MMS none :(
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2005, 17:18:47 »
MSN Messengera nie wywalisz bo on jest zintegrowany z ROMem - jak wspomnial malykubus.