Co oznacza znaczek "G" przy informacji o sieci?

  • 5 Odpowiedzi
  • 7186 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Co oznacza znaczek "G" przy informacji o sieci?
« dnia: Lipiec 25, 2004, 19:05:23 »
Witam
Po upgrade softu wyswietla mi sie przy logowaniu radia do sieci literka G w niebieskim kwadraciku obok znaczka zasiegu. Po chwili znika ale jest caly czas jak klinke na ikonke zasiegu - obok informacji o operatorze. Nie znalazlem tego nigdzie w dokumentacji.

XDA O2
rom 3.17.03 en
radio 4.21.00
 

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Co oznacza znaczek "G" przy informacji o sieci?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2004, 19:31:11 »
Pewnie oznacza to dostepnosc GPRSu.

Co oznacza znaczek "G" przy informacji o sieci?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2004, 21:46:10 »
Raczej szuka GPRS jak sie pojawia, jak znika to znaczy ze sie zalogowal do GPRS, jesli sie pojawia to znowu sie loguje. Tak przynajmniej bylo u mnie w MDA I.

Co oznacza znaczek "G" przy informacji o sieci?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2004, 22:55:52 »
heh, no u mnie w SPV nie znika ... jest caly czas i z tego co juz pisano na tym forum oznacza dostepnosc GRPS, tylko zapewne jako wykupiona i dostepna w abonamencie lub prepaid usluge

*

Offline xzaloox

  • ***
  • 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.kszys.net
  • Sprzęt: fujitsu u810, at&t tilt, i-mate jasjar, xda, hp1940, cassiopeia e-115
Co oznacza znaczek "G" przy informacji o sieci?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2004, 05:06:58 »
w romie t-mobila pokazuje sie po soft resecie czasami trujkacik :)  zzgaduje ze to   tez GPRS

Co oznacza znaczek "G" przy informacji o sieci?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 08, 2004, 22:41:07 »
no dobra, teraz jak zmienilam telefon z SPV na etena p300 to GPRS to juz nie widac literki G w glownym oknie, kolo ikonki obrazujacej zasieg na stale ale jest w zakladce ktora sie otwiera po kliknieciu w ikonke zasiegu ..... juz wolalam to na pierwszym ekranie

czy jest opcja zeby to przywrocic czy jest to raczej wlasciwosc ROMu danego producenta ??

pozdr i dziekuje za informacje
monika