[Toshiba G500] zasięg

  • 4 Odpowiedzi
  • 2621 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline djremo

  • **
  • 197
  • Sprzęt: SPV M650 WM6 B&B4.3
[Toshiba G500] zasięg
« dnia: Maj 17, 2008, 23:03:21 »
Mam pytanko do tych co używają G500 w play-u. Jak jest u was z zasięgiem tej sieci w tym telefonie. U mnie cigle są problemy mam max zasieg a nagle wcale, a jak mam to jedna kreske czy to w bloku czy na dworze. przelozylem karte do spv c600 i tam trzyma mi full. moze jakis tel mam trefny a moze ten model tak cienko sciaga
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2010, 08:59:45 wysłana przez revanmj »

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: G500 a zasięg
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2008, 23:37:55 »
Raczej slaby zasieg nadajnikow play i telefon skacze miedzy nadajnikiem play jak go zobaczy, po czym gubi i przeskakuje do nadajnika plusa. Jezeli jestes w takim trefnym miejscu to jedyna mozliwosc zeby to wyeliminowac to wylaczyc UMTS wtedy bedziesz na sztywno korzystal z nadajnikow plusa i nie bedzie problemu.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline djremo

  • **
  • 197
  • Sprzęt: SPV M650 WM6 B&B4.3
Odp: G500 a zasięg
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2008, 16:07:52 »
wylaczenia umts nie moge znalesc ale wylaczylem hsdpa i jest o niebo lepiej

*

Offline MeweT

  • **
  • 183
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lumia 710, iPad2 16 GB, iPod 4G 8GB, Asus X43E
Odp: G500 a zasięg
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2008, 22:25:13 »
W tej tośce hsdpa a umts to to samo (przynajmniej według Windowsa). Mi na GSM bardzo ładnie trzyma zasięg (oczywiście korzysta z roamingu plusa.) Na 3g jest źle, play cały czas mam mało nadajników, a te z roamingu średnio działają.

*

PiotrXxx

Odp: G500 a zasięg
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2010, 08:43:52 »
Witam.
O swoim problemie z zasiegiem pisalem troche wczesniej w innym watku-ale "polecono" mi,zebym dopisal sie tutaj. :-|No,ok. :) Otoz w mieszkaniu mam bardzo slaby zasieg,a czesto nie lapie go wcale. Ale "dla testow" i nie tylko uzywalem juz roznych kart SIm-roznych operatorow,i sprawdzalem je tez w innym telefonie. Wniosek taki,ze w innych telefonach zasieg jednak jest przyzwoity,albo calkiem dobry nawet- i to bez wiekszej roznicy miedzy operatorami. Natomiast na G500 zasiegu prawie nie ma- tez bez wiekszych roznic pomiedzy sieciami poszczegolnymi.. Kiedy zmienilem tryb na "tylko GSM" z "automatycznego" w G500- zasieg rzeczywiscie sporo sie poprawil. Ale nie uzywam numeru Play,lecz innego operatora-ktory nie "dzierzawi" przekaznikow (BTSow). Wiec wlasciwie w czym problem tak naprawde,w moim przypadku?. I najwazniejsze: w trybie "GSM" pokazuje znaczek "E" na gornym pasku- a wiec jest EDGE (GPRS). Tyle,ze nie laczy sie ani do poczty,ani w przegladarce,ani MMS. Wiec ten tryb wylcza w ogole transmisje danych? Jesli tak,to wlasciwie po co jest ten symbol "E"? Myslalem,ze choc po EDGE,ale polaczenia danych bede realizowane.. :mysli:
Dziekuje za odpowiedzi,podpowiedzi i wszelkie info na ten temat.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2010, 08:45:57 wysłana przez PiotrXxx »