Zgubiony/Skradziony HTC Touch Diamond / Katowice Kostuchna 150zł za znalezienie

  • 3 Odpowiedzi
  • 2743 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline LaPlagne

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Photon Q
Nosz szlag mnie trafi. Tak jak w temacie - wczoraj tj. 14.07.09 na Kostuchnie w Katowicach zginął/został mi skradziony diamencik - o ile mógł być zgubiony (płytka kieszeń - ale aż wierzyć mi się nie chce), o tyle było to tak strasznie mało ruchliwe miejsce, że po przejściu i dosłownie przetrzepaniu tegoż terenu przez 3 osoby, 6 razy powinien się znaleźć (wszystko jak na dłoni tam widać) - w tym czasie parę osób mogło się tamtędy przewinąć.
Sprawę na razie ujawniłem na zagubione.net (tam jest też mój opis dot. IMEI'u) - dla wiedzących coś o tej sprawie, zapraszam tam.  :-?

http://www.zgubione.net/przedmiot-9977.html
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2009, 17:22:50 wysłana przez LaPlagne »

Rozumiem, że zgłosiłeś sprawę na policję?

*

Offline LaPlagne

  • 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Photon Q
Tak! Jestem na tropie IMEI'a (co jest trochę bardziej skomplikowane), ale prowadzę co mogę na własną rękę - dowody będę dostarczał im na bieżąco (wbrew opinii da się na własną rękę ze znajomościami sporo zrobić, tak aby móc udowodnić 100% autentyczności tego iż telefon jest mój [znalazłem go] - policja będzie mi służyć tylko jako organ wykonawczy - mający taką moc decyzji).

Mój znajomy zgubił htc diamond nawet dokładnie nie wiedział gdzie, przy zgłaszaniu tego na policje otrzymał informację że znajdują 90% telefonów. Trwało to długo z półtorej miesiąca ale znaleziono zgubę u jakiejś typiary z 20 kilometrów od mojego miasta, owa kobieta tłumaczyła się że kupiła od żula za 300zł i teraz ma sprawę w sądzie o paserstwo. Wracając do tematu to w policji według mnie można zawierzyć :D