Skradziono Dell Axim X30 Stęszew k/ Poznania

  • 2 Odpowiedzi
  • 16607 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Rime

  • 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dell Axim X30 624MHz
Skradziono Dell Axim X30 Stęszew k/ Poznania
« dnia: Styczeń 05, 2011, 02:05:27 »
W Sylwestrową Noc podczas mego upojenia skradziono mi w Stęszewie (ok. 20km od Poznania) Axima X30 w wersji 624MHz. W PDA była karta pamięci Kingstona 2GB oraz oryginalny rysik Della. Sprzęt ma specyficzne cechy na obudowie:



- wyraźnie zatarty przycisk wł.
- nie ma dwóch dolnych "gumek" z tyłu, ponieważ poprzedniemu właścicielowi urwał się kawałek plastiku i jedna z gumek wypadała non stop więc pozbyłem się też drugiej "dla wybalansowania" urządzenia w pozycji leżącej.

Na Allegro znalazłem jedną podejrzaną aukcję - http://allegro.pl/dell-axim-x30-i1393796847.html
Brak akcesoriów, dokumentów, wystawiony w dniu kradzieży (pierwszy raz, sprawdzałem archiwum Allegro), Poznań, brak kontaktu, ciekawe negatywne komentarze sugerujące paserstwo. Nie chcę zgłaszać sprawy na policję - boję się, że to jakieś ostatnie ogniwo w grupie przestępczej, poza tym chodzi tutaj o kwotę ~100zł aczkolwiek miałem na karcie pamięci zdjęcia rodzinne z Wigilii których nie zdążyłem skopiować na PCta... Chciałbym chociaż skutecznie utrudnić mu sprzedaż urządzenia.

Proszę spamować o wyraźne zdjęcia - mnie facet nie odpisuje.

Nie spisałem numeru seryjnego chyba, że jego fragment jest również zapisany na szarej naklejce na płycie CD dołączanej do urządzenia. Jestem w kontakcie z poprzednim właścicielem, niestety nie znalazł on już kartki z S/N (Della kupowałem pół roku temu).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 17:46:58 wysłana przez Rime »

Odp: Skradziono Dell Axim X30 Stęszew k/ Poznania
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2011, 15:07:44 »
a ten? http://allegro.pl/palmtop-dell-axim-x30-gps-wifi-bluetoth-bdb-i1395220500.html
Akcesoria też nie są oryginalne, a z kupnem takich w osiedlowym komisie nie jest trudno. Sprawdź go ;)

*

Offline Rime

  • 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dell Axim X30 624MHz
Odp: Skradziono Dell Axim X30 Stęszew k/ Poznania
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2011, 15:46:41 »
Aukcje miał już wcześniej tj. kończyła się przed nowym rokiem. Poza tym jest z późniejszej rewizji (przycisk wł. jest płaski).