polacy na wyspach nie próżnują...

  • 17 Odpowiedzi
  • 4308 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
polacy na wyspach nie próżnują...
« dnia: Wrzesień 18, 2008, 01:00:23 »

http://allegro.pl/item440972887_sprzedam_telefon_komorkowy_xda.html

tjaaa i może frytki do tego? warto się przyjrzeć, może ktoś rzeczywiście legalnie go z wysp przywiózł, a telefon zmienił właściciela dopiero w Polsce?
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2008, 01:23:28 »
No, a od kiedy w szkocjo dziala Era ? :)
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Omega90

  • ****
  • 736
  • Sprzęt: loox n560,HTC Blue Angel,Dell Axim x50v,HP ipa3870
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2008, 14:59:39 »
Po opisie i dziale widać, że nawet nie do końca wie co to jest....... Zgłosiłeś na allegro? Trzeba zadzwonić by do niego i kazać potwierdzić, że to jego własność........
fsc pocket loox n560, HTC Blue Angel

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2008, 17:35:00 »
zgłosiłem że przedmiot jest nieoryginalny/pozostale:/

czemu na alledrogo nie ma opcji "przedmiot kradziony" ?

kurde i co mu powiesz jak zadzwonisz? "fajny masz kradziony xda na sprzedaż"?
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Omega90

  • ****
  • 736
  • Sprzęt: loox n560,HTC Blue Angel,Dell Axim x50v,HP ipa3870
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2008, 18:46:22 »
zgłosiłem że przedmiot jest nieoryginalny/pozostale:/

czemu na alledrogo nie ma opcji "przedmiot kradziony" ?

kurde i co mu powiesz jak zadzwonisz? "fajny masz kradziony xda na sprzedaż"?

1. Taa :E

2. Nie, zapytał bym czy jest w stanie potwierdzić legalność( jakkolwiek )
fsc pocket loox n560, HTC Blue Angel

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2008, 23:52:08 »
Nawet napisałem maila do Pana który to sprzedaje- czy może poświadczyć legalność. W odpowiedzi Pan  sprzedawca napisał
Cytuj
Witam no napewno jest to jakiś problem w poświadczeniu legalnośći  jedynie co to mogę panu pisemnie wystawić papier  że jeżeli  do trzech miesięcy   okaże się  że  coś  jest nie tak  z telefonem  gwarantuję  panu zwrot  pieniędzy
...
Abre tu mente

Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2008, 00:39:26 »
Po opisie i dziale widać, że nawet nie do końca wie co to jest....... Zgłosiłeś na allegro? Trzeba zadzwonić by do niego i kazać potwierdzić, że to jego własność........


troche widze ze was ponosi...:)

przypuscmy ze kupiles sobie telefon, powiedzmy na allegro czy na ebayu bez pudelka itd. poprostu sobie kupiles.
Pozniej postanwiles go sprzedac a tu nagle pisz ado Ciebie ludzie zebys potwierdzil jego legalnosc...w jaki sposob bys to zrobil?? Nie ma takiej mozliwosci, wiec nie widze w ogole sensu pytac, przeciez gwarancji ci do niego nagle nie dolozy, paragonu tez nie skoro nie ma pudelka, jak ktos chce miec caly komplet to niech sobie w sklepe kupi nowy

Oczwiscie nie jestem za zlodziejstwem itd. w zaden sposob nie bronie sprzedajacego, ale niektorzy poprostu przeginaja...nie mozna z gory zakladac ze wszystko jest kradzione.

*

Offline Irula

  • *
  • 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPAQ 214;ASUS P565
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 25, 2008, 02:39:05 »
Na sprzeciku jest napisik O2 , wiec chyba naprawde kolegow troszke ponioslo. Logo ERY moglo pojawic sie po wgraniu nowego ROMu ,chocby poto zeby miec menu po polsku.

*

Offline Yoggi

  • Nasz Poeta
  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N-560 GPS+ACER n35 GPS+ I-Phone 16 GB
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2008, 09:09:40 »
Cytuj
Oczwiscie nie jestem za zlodziejstwem itd. w zaden sposob nie bronie sprzedajacego, ale niektorzy poprostu przeginaja...nie mozna z gory zakladac ze wszystko jest kradzione.
Całkowicie sie zgadzam.Też mnie to irytuje,że każdy kto nie ma np.sprzedając PDA np. ładowarki sieciowej to złodziej (bo jak ma tylko samochodową to znaczy,że wyrwał z auta).Oczywiście to może być złodziej ale nie musi.
Lepiej rok odsiedzieć w celi - niźli słuchać Wuwuzeli
Trąba bowiem tak ogłusza,że człowieka cierpi dusza.

*

Offline women

  • 24
  • Płeć: Kobieta
  • Sprzęt: MDA VARIO IV
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 21, 2008, 08:59:46 »
Na sprzeciku jest napisik O2 , wiec chyba naprawde kolegow troszke ponioslo. Logo ERY moglo pojawic sie po wgraniu nowego ROMu ,chocby poto zeby miec menu po polsku.


Chciałabym dołożyc do tego fakt ze o2 nie ma simlocka :) zalozonego. Wejdzie ci kazda karta.

*

Offline wrublo

  • *
  • 361
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wrublo.prv.pl
  • Sprzęt: Co 2 dni inny ;]
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 21, 2008, 13:58:29 »
logo ery to nie problem przeciez ... a co do simlocka to panowie chyba nie w temacie ...
bo wyzej pisze ze w szkocji niema ery ale jest O2 a O2 to jeden ch** co era nawet locki te same ;]
Telefony jakie mialem ... A nie bede wymieniac bo mialem ponad 300 roznych a liczba wciaz rosnie... Milosnik GSM ;] Jak cos w naprawie moge pomoc bo tez serwisuje telefony i czasami PPC ;]

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 21, 2008, 16:00:36 »
logo ery to nie problem przeciez ... a co do simlocka to panowie chyba nie w temacie ...
bo wyzej pisze ze w szkocji niema ery ale jest O2 a O2 to jeden ch** co era nawet locki te same ;]

Era to T-Mobile a T-Mobile to nie to samo co O2
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline wrublo

  • *
  • 361
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wrublo.prv.pl
  • Sprzęt: Co 2 dni inny ;]
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 22, 2008, 10:14:55 »
tak... zgadzam sie ale ... system zabezpieczeni (simlock) bez problemow dziala z O2 a T-mobile juz nie ... ;]
nie bardzo wiem czemu ale tak juz jest ze z O2 na ere simlocka nie trzeba zdejmowac ;] SPRAWDZALEM na 3 fonach
Telefony jakie mialem ... A nie bede wymieniac bo mialem ponad 300 roznych a liczba wciaz rosnie... Milosnik GSM ;] Jak cos w naprawie moge pomoc bo tez serwisuje telefony i czasami PPC ;]

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 22, 2008, 13:22:56 »
tak... zgadzam sie ale ... system zabezpieczeni (simlock) bez problemow dziala z O2 a T-mobile juz nie ... ;]
nie bardzo wiem czemu ale tak juz jest ze z O2 na ere simlocka nie trzeba zdejmowac ;] SPRAWDZALEM na 3 fonach

Taaaa... ciekawe nie? A nie pomyslales moze, ze O2 NIGDY nie zakłada po prostu Simlockow ?
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline wrublo

  • *
  • 361
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wrublo.prv.pl
  • Sprzęt: Co 2 dni inny ;]
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 22, 2008, 13:57:53 »
Taaa ... ciekawe ... interesujace ... kurcze to moze mialem jakies dziwne karty sim co ?
ze tylko ery chodzily ... ehh ... moze w PDA nie zakladaja ale na telefony na pewno ...  :|
Telefony jakie mialem ... A nie bede wymieniac bo mialem ponad 300 roznych a liczba wciaz rosnie... Milosnik GSM ;] Jak cos w naprawie moge pomoc bo tez serwisuje telefony i czasami PPC ;]

Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 23, 2008, 23:53:40 »
hm... o ile dobrze pamietam to mialem simlocka w wizardzie z o2, na ta wlasnie siec, takze chyba zakladaja simlocki;]

*

Offline women

  • 24
  • Płeć: Kobieta
  • Sprzęt: MDA VARIO IV
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 31, 2008, 09:15:24 »
logo ery to nie problem przeciez ... a co do simlocka to panowie chyba nie w temacie ...
bo wyzej pisze ze w szkocji niema ery ale jest O2 a O2 to jeden ch** co era nawet locki te same ;]

Era to T-Mobile a T-Mobile to nie to samo co O2

Mylisz sie kolego mialam sima na T-Mobile, wsadzilam karte ery i nic. Wiec najelepej sciagnc smoka... :) i przyda sie takze to w przyszlosci gdy zmienimy siec.




A co do sieci O2 to powiem tak. Czasem mozna trafic na simlocka czasem nie. Mam rodzicow w niemczech i testowalam ich telefonu to jest poprostu chybil trafil albo im drozszy tel. wtedy ma simlocka. Sama nie wiem . Ale potwierdzam jeden ma jeden nie. Ja testowalam tel. kupione w sieci  o2 na abonament i  nie mialy smoka.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2008, 09:18:36 wysłana przez women »

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: polacy na wyspach nie próżnują...
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 31, 2008, 09:23:07 »
logo ery to nie problem przeciez ... a co do simlocka to panowie chyba nie w temacie ...
bo wyzej pisze ze w szkocji niema ery ale jest O2 a O2 to jeden ch** co era nawet locki te same ;]

Era to T-Mobile a T-Mobile to nie to samo co O2

Mylisz sie kolego mialam sima na T-Mobile, wsadzilam karte ery i nic. Wiec najelepej sciagnc smoka... :) i przyda sie takze to w przyszlosci gdy zmienimy siec.

Czytaj ze zrozumieniem....

Cytuj
A co do sieci O2 to powiem tak. Czasem mozna trafic na simlocka czasem nie. Mam rodzicow w niemczech i testowalam ich telefonu to jest poprostu chybil trafil albo im drozszy tel. wtedy ma simlocka. Sama nie wiem . Ale potwierdzam jeden ma jeden nie. Ja testowalam tel. kupione w sieci  o2 na abonament i  nie mialy smoka.

Przeczytaj temat watka, mowimy o Wielkiej Brytanii a nie o Niemczech.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.