Rozjechany digitizer w simpadzie

  • 7 Odpowiedzi
  • 17458 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kiler129

  • ****
  • 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • [Loading .....]
    • REGULAMIN FORUM !!!!
  • Sprzęt: SIMPAD SL4, k750i, iPhone 3Gs 32GB iOS 4
Rozjechany digitizer w simpadzie
« dnia: Maj 03, 2008, 17:30:11 »
Ok jeszce jedna sprawa, chce kupic simpada ale gosc mowi ze byl 100% sprawny a teraz dotyk ma przesuniety 2cm w prawo  :shock:
Robil hardreset i nadal nic, czy to problem napraezen ktore byly juz to opisywane czy moze to cos powazniejszego ?
Jestem jaki jestem i sie tego nie wstydze ;]

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Rozjechany digitizer w simpadzie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2008, 17:36:38 »
co to znaczy 2cm w lewo - na całej powierzchni?

*

Offline kiler129

  • ****
  • 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • [Loading .....]
    • REGULAMIN FORUM !!!!
  • Sprzęt: SIMPAD SL4, k750i, iPhone 3Gs 32GB iOS 4
Rozjechany digitizer w simpadzie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2008, 17:45:28 »
Zacytuje dokladnie co mi napisal:

Cytuj
Teraz minusy, wlasciwie 1 minus.
Po wlaczeniu po okresie zapomnienia, pojawil sie problem z kalibracja ekranu.
Przejawia sie to tym, ze jest nieco przesunieta w prawo.
Kolega mi powiedzial, ze to najprawdopodobniej wskutek wyladowania baterii i jak bym go sflashowal i na nowo zaladowal system, to wszystko wroci do normy.
Bo dopoki go uzywalem, to z kalibracja bylo wszystko OK.

Takze trzeba bedzie zaladowac system na nowo zeby na nowo skalibrowac poprawnie ekran.
Jestem jaki jestem i sie tego nie wstydze ;]

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Rozjechany digitizer w simpadzie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2008, 17:46:49 »
A może by tak idiota skalibrował z panelu sterowania ekran, lub przyznał się że jest uszkodzony? Bo to o flashowaniu to niezły kit  :E

*

Offline kiler129

  • ****
  • 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • [Loading .....]
    • REGULAMIN FORUM !!!!
  • Sprzęt: SIMPAD SL4, k750i, iPhone 3Gs 32GB iOS 4
Odp: Rozjechany digitizer w simpadzie
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2008, 17:52:42 »
A może by tak idiota skalibrował z panelu sterowania ekran, lub przyznał się że jest uszkodzony? Bo to o flashowaniu to niezły kit  :E

Ej dobra moze spusc z tonu bo to gosc z forum  :E
Wiesz byc moze faktycznie gosc nie jest zaznajomiony ze sprzetem, na pda club juz jest jeen watek dot. podobnego problemu - http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=77869.0
Jestem jaki jestem i sie tego nie wstydze ;]

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Rozjechany digitizer w simpadzie
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2008, 17:54:19 »
ale jeśli po KALIBRACJI z panelu sterowania jest to samo, to jest to uszkodzony digi

Odp: Rozjechany digitizer w simpadzie
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 03, 2008, 22:22:47 »
po pierwsze nie idiota, tylko uzytkownik, ktory nie opanowal wyzsze umiejetnosci obslugi sprzetu.
Powiem tylko tyle, ze probowalem wgrac jakies pliki, zeby miec polskie fonty, ale mi sie nie udalo.

Po drugie, szczerze opisalem jaki jest problem, nie ukrywajac niczego. Kolega powiedzial mi, co powiedzial, ale ze nie potrafie sflashowac systemu, to tego nie robilem. Poza tym kupilem nowa zabawke i simpad lezy nieuzywany, wiec nie mialem potrzeby usuwac tego problemu.

Po trzecie, na forum byl watek z dokladnie takim samym problemem i jakos nowy system i odkrecenie/przykrecenie obudowy usunelo problem.

Wiec z laski swojej waz slowa kolego, bo kiedys trafisz na kogos mniej cierpliwego i wyrozumialego.

pozdrawiam
barthus

PS. OPisalem rowniez ze simpad ma obtarcia i zarysowania, bo takowe posiada, a kolega kiler skwitowal ze to nie sa zadne obtarcia. To chyba swiadczy o mojej uczciwosci i solidnym podejsciu do tematu.

b

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Rozjechany digitizer w simpadzie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2008, 22:28:32 »
Po pierwsze pierwszą myślą był jakiś koleś z allegro który robi kogoś w konia
Po drugie wystarczyło zapytać się na forum
Po trzecie skoro przykręcanie/odkręcanie obudowy by coś dało to coś nie tak jest z digitizerem :| aczkolwiek to u Ciebie nie jest stwierdzone, spróbuj skalibrować ekran jeszcze raz

No i na koniec - serdecznie przepraszam za zbyt pochodne wnioski
moderator też człowiek...