Włacza się, lecz ekran nic nie wyświetla

  • 6 Odpowiedzi
  • 15804 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Włacza się, lecz ekran nic nie wyświetla
« dnia: Grudzień 25, 2013, 23:03:13 »
Witam serdecznie :)
Jak w temacie, jestem posiadaczem Omni i900. Postanowiłem zmienić panel na inny kolor. Po złożeniu telefon włącza się, tylko nie widać niczego na ekranie, widać ze działa coś- jak się dotyka ekranu to wibruje, system sprawny, tylko nie wyświetlacz niczego nie pokazuje. Taśmy wszystkie podpięte. Normalnie ładuje i widziany jest przez komputer pod usb. Czy może być to wina braku "kleju" pod ekranem? Nie miałem go w zestawie a w poradnikach niektórych czytałem "przeklej". Przy powrocie do starego też ta sama sprawa... Pomożecie?

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Włacza się, lecz ekran nic nie wyświetla
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2013, 12:14:50 »
Mogłeś uszkodzić taśmę nawet o tym nie wiedząc. :)
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

Odp: Włacza się, lecz ekran nic nie wyświetla
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2013, 16:45:57 »
Telefon po nocy odpalił- nie wiem na jakiej zasadzie to sie stało. Postanowiłem zmienić ROM na nim, z 6.1 do 6.5 z softem Ryrzego, niestety po wyświetleniu "job done" w okresie "step 3", telefon zatrzymuje się na napisie "omnia" i dalej nie idzie. Jest tak jakby włączony, ale ekran niczego nie wyświetla. Jakieś sugestie jak go naprawić?

*

Offline tryska

  • 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Włacza się, lecz ekran nic nie wyświetla
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2014, 00:37:13 »
Cześć przepraszam że odkopuję  temat, ale mam omnie i900. Włączyłam tryb energooszczędny i wszystko przestało mi działać. tzn ekran... głos niby jest, pokazuje mi się napis 'omnia' przy włączaniu, oraz dzwięk przy naciskaniu słuchawki, czy podłączaniu ładowarki.. Można coś na to poradzić?

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Włacza się, lecz ekran nic nie wyświetla
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2014, 11:36:01 »
po instalacji na kompie mymobiler bedziesz miala dostep do fona z poziomy pc i wtedy pozmieniaj ustawienia.ewentualnie sprobuj podpiac pod tv.jezeli nic nie pomoze to ostatecznie HR ale to ostatecznie

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Włacza się, lecz ekran nic nie wyświetla
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 02, 2014, 11:41:09 »
Długie przytrzymanie "power" włącza podświetlenie ekranu.

*

Offline tryska

  • 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Włacza się, lecz ekran nic nie wyświetla
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2014, 16:31:40 »
właśnie chodzi o to że nie podświetla się ekran... Włączając telefon pokazuje się napis 'omnia' i tyle, potem tylko słychać po przyciśnięciu klawisze i czasem jak się dotknie ekranu to wibruje..

Problem w tym że nawet hard reset się nie da zrobić ;DD tak jakby wszystko działało tylko nie widać ekranu ;D