Wgranie ROM-u, nowy Windows Mobile-ogólnie odświezenie Omnii i900 16GB.Co wybrać

  • 4 Odpowiedzi
  • 4884 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam wszystkich.
Mam nadzieję że ktoś tutaj jeszcze zagląda?:P
Posiadam omnię i900 16GB Windows mobile 6.1 Professional.
Wersja:
PDA:i900SAHJ3\SAHJ3
TELEFON: i900XXHJ1
Chciałbym wgrać coś co odświeży mój tel i przyśpieszy go.
Troszku czasu już minęło od jego świetności i nie wiem jaki rom mam wybrać, który jest dobry, szybki ma dużo funkcji.
Może ktoś mi doradzić co wybrać?
Mam takie pytanie jakiego mogę wgrać Windowsa aby był jak najnowszy i czy w ogole jest taka możliwość?
Pozdrawiam.

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Używałem Rylit4 (WinMo-6.1) i byłem bardzo zadowolony. Tylko nie wiem co masz na myśli pisząc, że ROM ma mieć dużo funkcji.
Można też wgrać coś z WinMo-6.5, ale mi zawsze (nawet na O2) bardziej odpowiadał WinMo-6.1.


Pozdrawiam,
Ł.O.

Hmm... "dużo funkcji" sam do końca nie wiem... żeby nie był zbytnio ubogi za bardzo nie chce mi się wgrywać jakiś aplikacji samemu, żeby chodził płynnie w miarę możliwości szybko, chodzi bardziej o podstawowe aplikacje.
Teraz posiadam WinMo 6.1 bez problemu mogę sie przesiąść na WinMo 6.5?
Czy można wgrać nowszy WinMo na Omnię niż 6.5?

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
6.5 możesz wgrac.najnowszy to chyba 6.5.3 o ile dobrze pamiętam.używalem romów ryrzego.chodziły całkiem dobrze.konkretną wersję musisz wybrać niestety sam.ja z reguły wybierałem lite i dogrywalem potrzebne programy

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Hmm... "dużo funkcji" sam do końca nie wiem... żeby nie był zbytnio ubogi za bardzo nie chce mi się wgrywać jakiś aplikacji samemu, żeby chodził płynnie w miarę możliwości szybko, chodzi bardziej o podstawowe aplikacje.
Rylit jednak trochę przydatnych/podstawowych rzeczy ma, choć niewykluczone, że będziesz musiał coś doinstalować. A działa szybko i płynnie.

Teraz posiadam WinMo 6.1 bez problemu mogę sie przesiąść na WinMo 6.5?
Wystarczy znaleźć odpowiedni ROM i zainstalować.

Czy można wgrać nowszy WinMo na Omnię niż 6.5?
Nie ma wyższego WinMo niż 6.5. Windows Phone na i900 nie ma.


Pozdrawiam,
Ł.O.