Radio Rom - dyskusja, opinie, download

  • 92 Odpowiedzi
  • 43168 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline WaFel1985

  • ****
  • 979
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XIAOMI MI4S ;SGS3;2x6310i;SeLWW
Odp: Radio Rom - dyskusja, opinie, download
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 08, 2011, 16:30:33 »
czy jezeli wgram radio Puja1 to gware bede mial?

*

Offline ochkarol

  • ******
  • 4813
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A8
Odp: Radio Rom - dyskusja, opinie, download
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 09, 2011, 00:23:07 »
To sobie zapisz jaki masz teraz i w razie czego wgrasz przed oddaniem do serwisu.
W czym problem?
Pozdrawiam
Karol
. : Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli. : .

Odp: Radio Rom - dyskusja, opinie, download
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 26, 2013, 18:25:16 »
Witajcie :)

Wiem, że wątek stary, ale mam pytanie dotyczące właśnie spraw dotyczących radioromu. Mianowicie mam starą omnie i900 w wersji 8GB (jeśli ma to jakieś znaczenie) i z tego co pamiętam ma ona uszkodzony ów w/w. Objawia się to tym, że nie czyta żadnej karty sim oraz GPS nie działa. Moja prośba jest związana z możliwym rozwiązaniem tego problemu bo nie mam pojęcia z jakiego powodu on powstał gdyż taki ten telefon już kupiłem. Z tego co kiedyś udało mi się ustalić to prawdopodobnie został popełniony błąd przy aktualizacji radia, tzn. została podjęta próba zainstalowania starszej wersji na nowszą. To sa jednak tylko moje gdybania. Moje próby wgrania jakiegokolwiek radia kończą się fiaskiem. Tu rodzi sie pytanie - czy istnieje jakikolwiek sposób na wgranie tego radia po za ew. oddaniem telefonu do serwisu? Przeglądałem w swoim czasie google, natrafiłem na parę wątków poświęconych temu zagadnieniu (tak jak tu - tematyką radio-romu) ale jak widać niczego konkretnego nie udało mi się zdziałać. Sam rom (ten bez radia) się wgrywa bez problemu.

Dziękuje za wszelką pomoc.

Pozdrawiam!

EDIT: Dodam jeszcze, że omnia nie trzyma w ogóle ustawień zegara - gubi je po każdym wyłączeniu (nie trzeba nawet baterii wyciągać, wystarczy wyłączyć przyciskiem u góry)
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2013, 19:24:55 wysłana przez Sebasmax »