Omnia nie włącza się przy rozładowanej baterii podłączona do ładowarki

  • 3 Odpowiedzi
  • 5221 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mam problem z omnią, leżała w szafce około dwa miesiące, gdy próbowałem ją włączyć miała kompletnie rozładowaną baterię, więc podłączyłem ją do ładowarki, lecz też nie chciała się włączyć, wziąłem więc rozwaloną ładowarkę z innego telefonu i ręcznie naładowałem samą baterię przez 3 minuty, potem telefon naładował się sam przez ładowarkę oryginalną, działa elegancko, lecz gdy jest rozładowana bateria, lub gdy jej nie ma, telefon podłączony pod ładowarkę oryginalną nie reaguje, wcześniej wszystko chodziło elegancko, zmieniłem soft z 6.5 customowego na oryginalny 6.1 lecz bez zmian. Przedtem działało wszystko idealnie, niepamiętam tylko czy bez baterii się włączał,  Proszę o pomoc :)

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Omnia nie włącza się przy rozładowanej baterii podłączona do ładowarki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2012, 09:23:25 »
Jak długo rozładowany telefon wisiał na ładowarce? U mnie jak rozładowała się Omnia, od momentu podłączenia do ładowarki, do momentu aż telefon przejawił oznaki życia, minęło kilka(naście) minut.


Pozdrawiam,
Ł.O.

Odp: Omnia nie włącza się przy rozładowanej baterii podłączona do ładowarki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2012, 18:56:43 »
O , bardzo dobra myśl :) zaraz sprawdzę jak tylko rozładuję swoją omnię, wziąłem też baterię od brata która jest z innego modelu, i jest trochę mniejsza, lecz da się ją jakoś włożyć i sprawdzę czy jak ją rozładuję, to ładowanie zaskoczy, od razu dam znać jak jest :), czy wasze omnie włączają się bez baterii pod ładowarką ?

*

Offline berek99

  • 22
  • Sprzęt: c702
Odp: Omnia nie włącza się przy rozładowanej baterii podłączona do ładowarki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2012, 12:51:20 »
Z tego co pamiętam to telefon nie włącza się bez baterii, a z samą podpiętą ładowarką. Może zaświecić się dioda od ładowania, lecz nie musi gdy w telefonie nie ma baterii.

Moja omnia też dość długo musiała być podłączona gdy bateria się rozładowała, problem był aby ją wybudzić od razu.
A na początku było:
Siemens C65 ->K550i->SPV c600->HTC Alpine->HTC Wizard->HTC Pharos->Samsung Omnia->HTC G1->Iphone 2G->Nokia e52->HTC Universal-> LG Swift GT540,
Jest:c702