MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie

  • 327 Odpowiedzi
  • 90797 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gerwazy22

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Omnia
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 08, 2008, 21:47:21 »
właśnie jestem po zmianie  wszystko poszło bez żadnych problemów flahlite działa bez problemu na youtube i wrzucie jak narazie ciekawie się zapowiada:)

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 09, 2008, 02:36:02 »
Wszystko działa jak najbardziej Ok. Są tylko dwa problemy. Nie działa latarka i nie odtworzymy nagranych przez Omnię filmów (usunięty Touch player, nawet po doinstalowaniu playera filmy nie działają). A szkoda :( Poza tym śmiga aż miło, no i ta M2D ....:)
Samsung Omnia 16 GB
MIO P560

*

Offline ^Sosen^ek

  • 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K750i -> SE W810i -> Samsung OMNIA 16GB
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 09, 2008, 09:19:09 »
Wstępne testy softu DTHJ9/M2D03 ok :-)
Nie działa mi jeden przycisk jak jestem w Programy i nacisnę All Programs to nic się nie dzieje :-(
Ale da się z tym żyć :-)

Soft wydaje się stabilny ...

Jedno pytanko nie do końca odnośnie tego ROM'u ...
Od DXHJ1 miałem taki drobny problem ... mianowicie jak wysyłam SMS'a do ERY (tylko tą sieć póki co sprawdziłem) który ma powyżej 160 znaków (bez polskich liter) to odbiorca otrzymuje go zazwyczaj dwa razy :-(
P.S.
Ja też mam w Abo w ERZE
Forum staram się czytać na bieżąco ale nie ukrywam że mógł mi topic o czymś takim uciec :-(

P.S. 2
A jeszcze odnośnie bugów o nie wiem czy to tylko w tym ROM'ie ale wydaje mi się że w DXHJ1 nie było tego problemu
Chodzi mi o to że jak dam Settings -> System -> Hard Reset -> MyStorage Reset to wywala mi błąd że nie może dokończyć bo jest Error i po chwili mam status że Disconekted. Rozwiązanie to podłączyć w trybie Mass Storage i sformatować normalnie z pod Windowsa (już ktoś kiedyś miał takowy problem)  :-(
Samsung OMNIA 16GB:

PDA: i900DXIA5/QB06
TELEFON: i900DXHL2

*

Offline seboow

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: OMNIA 16GB, G-900, K800i
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 09, 2008, 09:38:56 »
Wstępne testy softu DTHJ9/M2D03 ok :-)
Nie działa mi jeden przycisk jak jestem w Programy i nacisnę All Programs to nic się nie dzieje :-(
Ale da się z tym żyć :-)

Soft wydaje się stabilny ...

Jedno pytanko nie do końca odnośnie tego ROM'u ...
Od DXHJ1 miałem taki drobny problem ... mianowicie jak wysyłam SMS'a do ERY (tylko tą sieć póki co sprawdziłem) który ma powyżej 160 znaków (bez polskich liter) to odbiorca otrzymuje go zazwyczaj dwa razy :-(
P.S.
Ja też mam w Abo w ERZE
Forum staram się czytać na bieżąco ale nie ukrywam że mógł mi topic o czymś takim uciec :-(

P.S. 2
A jeszcze odnośnie bugów o nie wiem czy to tylko w tym ROM'ie ale wydaje mi się że w DXHJ1 nie było tego problemu
Chodzi mi o to że jak dam Settings -> System -> Hard Reset -> MyStorage Reset to wywala mi błąd że nie może dokończyć bo jest Error i po chwili mam status że Disconekted. Rozwiązanie to podłączyć w trybie Mass Storage i sformatować normalnie z pod Windowsa (już ktoś kiedyś miał takowy problem)  :-(
Jest napisane jak naprawic przycisk all programs wchodzisz przez menu start--programy--touchlaunch następnie klikamy menu w touchlaunch i w zakładce other options fajkujemy Replace filderview.exe with touchlaunch :ok:

*

Offline ^Sosen^ek

  • 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K750i -> SE W810i -> Samsung OMNIA 16GB
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 09, 2008, 09:43:40 »
Ups przepraszam za przeoczenie
I dzięki serdeczne za pomoc :ok:
Samsung OMNIA 16GB:

PDA: i900DXIA5/QB06
TELEFON: i900DXHL2

*

Offline bigziomal

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio A701; i-mate 9502; Samsung OMNIA i900 16GB, TOUCH HD
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 09, 2008, 14:29:54 »
Witam koledzy, zainstalowałem sobie ten plugin i bardzo mi sie podoba, tylko mam pewien problem .. biorę zakładkę "music" i pojawia się zakładka i jest napisane: Searching, a po chwili : NO MUSIC FOUND. Tą muze w jakis folder trzeba wlozyc, czy cos, zeby poszlo?? klikam w library i nic nie idzie.. macie jakis sposób na to?? pozdro

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 09, 2008, 15:54:56 »
Szukałem z tą muzę i jakoś nie mogłem się doszukać, wrzycałem mp3 wszędzie, ale to nic nie dało. Foty za to działają rewelka :)

Kolejny problem, przy obracaniu ekranu niestety widget manilli nie dostosowuje się do trybu poziomego i powraca spowrotem do pionu.

Kolejny problem, to nie mogę dodać do przycisku (Buttons) w Main Menus Hold zamykanie programów, jest tylko Task Manager i trzeba wybrać Menu-End All Tasks. Czy nie ma jakiejś opcji, aby za pomocą jednego przycisku zamknąć działające aplikacje w tle, bo jest to trochę denerwujące.

Ogólnie Manilla spisuje się rewelacyjnie, szczególnie powiększanie zdjęć za pomocą obrotu rysikiem po ekranie jest rewelacyjne :) !!!!!

No i podstawowa rzecz, brakuje mi blokady. Wiem, że można wgrać dodatkowe progsy, ale to powinn być w opcji
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2008, 15:59:50 wysłana przez Franekkolasa »

*

Offline gerwazy22

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Omnia
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 09, 2008, 16:55:22 »
o jaką blokadę Ci chodzi??

*

Offline bigziomal

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio A701; i-mate 9502; Samsung OMNIA i900 16GB, TOUCH HD
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 09, 2008, 20:27:26 »
jak o blokadę 'ekran, klawiatury' to ja jakos mam ze przyciskam czerwona sluchawke dluzej i sie blokuje, o to ci chodzi??

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 09, 2008, 21:01:45 »
Tak, tylko funkcja była nieźle schowana, zamiast pod Przyciskami była w Baterii :)

*

Offline Olik

  • **
  • 142
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 09, 2008, 23:24:55 »
Mam dwa pytania odnosnie tego Romu i nie tylko:
1. Czy jesli go wgram to czy bedzie to rownoznaczne z formatem? (czyli usunie mi sie wszytko z telefonu i pamieci 8gb)
2. Z tego co wyczytalem nie ma polskiego jezyka a jesli mi sie znudzi ten Rom albo cos mi sie nie bedzie podobac to czy poprzez wgranie innego Romu bede mial polski jezyk i jaki jest inny Rom z polskim jezykiem?

*

Offline Rynkov

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 09, 2008, 23:26:11 »
Uwagi odnosnie bledow proponuje wysylac do tworcow ROMu.Dzieki temu beda go ciagle udoskonalac az wreszcie tacy scpetycznie nastawieni uzytkownicy jak ja go zainstaluja:]

*

Offline yaro97

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Omnia DXHL1
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 11, 2008, 08:43:20 »
Mam dwa pytania odnosnie tego Romu i nie tylko:
1. Czy jesli go wgram to czy bedzie to rownoznaczne z formatem? (czyli usunie mi sie wszytko z telefonu i pamieci 8gb)
2. Z tego co wyczytalem nie ma polskiego jezyka a jesli mi sie znudzi ten Rom albo cos mi sie nie bedzie podobac to czy poprzez wgranie innego Romu bede mial polski jezyk i jaki jest inny Rom z polskim jezykiem?

Witam
1.Nie, dane ci zostaną na twardym dysku tylko po odpaleniu instalatora upewnij się że nie jest zaznaczona opcja format large disc.
2.Możesz później bez problemu wracać do polskiego romu , ja ich miałem wiele i dalej eksperymentuje.

*

Offline pynki

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • jama "sosny"
  • Sprzęt: SAMSUNG NOTE IV
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 11, 2008, 11:00:12 »
dla wszystkich zainteresowanych nakładka PL na MANILLE 2D pięknie działa  http://rapidshare.com/files/162084011/Blue_Manilla_v1.3.zip podziękowania dla qraka
masz za swoje brzydki kablu..."z pamiętnika żelaznego karła"

*

Offline cartman_77

  • **
  • 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Samsung OMNIA
  • Sprzęt: SAMSUNG OMNIA
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 11, 2008, 11:59:03 »
pięknie to wygląda i działa bez zarzutu. Super robota :ok:

pozdr,
cartman
Samsung OMNIA

Początek:                   Obecenie:
PDA: SAHH5/SAHH5    CTWM6.5v3.1
TELEFON: XXHH3

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 11, 2008, 19:19:11 »
zainstalowalem sobie ten rom z manila, wszystko dziala bez zarzutu...

ktos wyzej napisal zeby posciagac sobie theme'y i dal linka... sciagnalem sobie kilka themow, uruchomilem... i klops; otoz jak przechodze miedzy ekranami, to na dole zostaje mi czesc tego co bylo na poprzedniej karcie, np. ikonki z weather tab albo mam uciete twarze w kontaktach tych trzech dolnych...

prosze o pomoc, tych co sie na tym znaja :)

*

Offline Elmak

  • **
  • 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Iphone 3G, HTC TP2, LG swift, Samsung galaxy tab
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 11, 2008, 19:46:11 »
witam wszystkich czytam o tym romie m2d i tez czytałem o oficjalnych romach i mam wir w bani nie mogę się zdecydować pomóżcie proszę napiszcie za i przeciw będę dźwięczny pozdrawiam:)

*

Offline pynki

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • jama "sosny"
  • Sprzęt: SAMSUNG NOTE IV
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 11, 2008, 20:02:49 »
zainstalowalem sobie ten rom z manila, wszystko dziala bez zarzutu...

ktos wyzej napisal zeby posciagac sobie theme'y i dal linka... sciagnalem sobie kilka themow, uruchomilem... i klops; otoz jak przechodze miedzy ekranami, to na dole zostaje mi czesc tego co bylo na poprzedniej karcie, np. ikonki z weather tab albo mam uciete twarze w kontaktach tych trzech dolnych...

prosze o pomoc, tych co sie na tym znaja :)


zmień skiny,niektóre faktycznie są takie jakieś niedorobione /robione w pośpiechu/
Napisane: Listopad 11, 2008, 19:58:49
witam wszystkich czytam o tym romie m2d i tez czytałem o oficjalnych romach i mam wir w bani nie mogę się zdecydować pomóżcie proszę napiszcie za i przeciw będę dźwięczny pozdrawiam:)
tej decyzji nikt nie podejmie za ciebie ale powiem krótko - warto.Jeżeli nie przeszkadza ci brak ojczystego języka to instaluj śmiało,różnice znajdziesz sam a i powrót też jest możliwy do ROMu przed zainstalowaniem nowego
masz za swoje brzydki kablu..."z pamiętnika żelaznego karła"

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 12, 2008, 13:32:24 »
przepraszam, ze zadaje glupie pytanie :) ale chcialbym sie dowiedziec jedna rzecz: efekt takiego menu jestem w stanie osiagnac jedynie przez zmiane romu ?? nie ma nakladki na zwyczajny oficjalny rom ??

*

Offline turzol

  • **
  • 149
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 12, 2008, 13:51:43 »
przepraszam, ze zadaje glupie pytanie :) ale chcialbym sie dowiedziec jedna rzecz: efekt takiego menu jestem w stanie osiagnac jedynie przez zmiane romu ?? nie ma nakladki na zwyczajny oficjalny rom ??

Oczywiście, że jest. Poszukaj na forum było o tym kilka razy
i900DXIA2 by Taril

*

Offline Rynkov

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 12, 2008, 14:46:17 »
Nawet w tym temacie jest link do samej nakladki TouchFlo 2D.
Pozdro

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 12, 2008, 15:05:01 »
Nawet w tym temacie jest link do samej nakladki TouchFlo 2D.
Pozdro

Jezeli sie nie myle to jest link ale do nakladki w wersji włoskiej :/ albo sa linki to romów a nie do nakladki dobrze dzialajacej w ludzkim jezyku :)

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 13, 2008, 11:11:34 »
Wszystko działa jak najbardziej Ok. Są tylko dwa problemy. Nie działa latarka i nie odtworzymy nagranych przez Omnię filmów (usunięty Touch player, nawet po doinstalowaniu playera filmy nie działają). A szkoda :( Poza tym śmiga aż miło, no i ta M2D ....:)


Gdyby ktoś znalazł patent na ożywienie "latarki" to będę wdzięczny - stosunkowo często korzystam z tej funkcji :)

I jest jeszcze jeden problem - jakby nie ustawiać budzika (Alarm) to na ekranie Home pokazuje, że budzik jest wyłączony i niestety nie działa....

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 13, 2008, 12:35:08 »
hmm ja mam dwa pytanka
1. czym moge zrobić backup całego ROM`u nie tylko plików na urzadzeniu tak aby np. jeżeli coś z tym nowym ROM`em nie będzie działać to będą mógł wgrać sobie mój poprzedni ROM
2. Wiem że zmianę można robić tylko ma winxp a czy jeżeli odpale winxp z maszyny wirtualnej na viscie to będzie działać ??

*

Offline Reniu

  • 39
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 13, 2008, 14:47:48 »
cholera no mnie tez korci zmiana na m2d03 ale sie zastanawiam nad mcr03 tyle ze jak juz zmieniac to na manile... nie ma wersji m2d03 na dhtj9?? w koncu im nowszy tym lepszy...

Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 13, 2008, 14:52:29 »
No nie koniecznie...

*

Offline Delfinnn

  • *
  • 84
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 13, 2008, 20:56:43 »
Właśnie zainstalowałem ROM M2D03fix1. Śmiga jak marzenie mimo, że do dyspozycji mamy "tylko" 53-55mb wolnego ramu (LTE02 ok 60mb) to i tak chodzi o wiele szybciej w stosunku do SAHJ1/SAHJ3. Brak ojczystego języka w niczym nie przeszkadza, wszystko się obsługuje intuicyjnie, naprawdę bułka z masłem :) Już nie mam zamiaru powracać na niedopracowane polskie ROMy. SmartReader, Manilla, SilverBox itp. to jedne z niewielu przydatnych dodanych aplikacji, których jeszcze długo nie ujrzymy w polskich ROMach.

Mam tylko takie pytanie. Zainstalowałem skina do Manilli i wszystko ok, problem w tym, że belki dolna i górna zostały w standardowych kolorach. Jak zrobić czarne belki jak na focie poniżej?


*

Offline Shrek.pl

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
    • SHREK.pl
  • Sprzęt: TT720, iPhone
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 13, 2008, 22:13:21 »
Wrzuć ten plik z załącznika do katalogu Windows, wejdź w Setting/Today i w okienku
Select a theme for your device wybierz "Flat Black" i masz całość WM6 w czerni.

PS. Oczywiście rozpakuj tego zipa i wrzuć plik, nie całego zipa, bo go winda nie zobaczy :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2008, 22:16:20 wysłana przez Shrek.pl »
TT Go720 + WE & CE 8.50 <<>> iPhone 3Gs 16GB + TT 1.4.1 W&CE8.50

*

Offline Reniu

  • 39
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 13, 2008, 22:23:16 »
czy da sie wrzucic do m2d03 slownik pl XT9??

*

Offline Delfinnn

  • *
  • 84
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MANILA 2d i FlahLite 3.1 ROM plus TouchFLO 2D DOWNLOAD,video i opinie
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 13, 2008, 22:37:10 »
Wrzuć ten plik z załącznika do katalogu Windows, wejdź w Setting/Today i w okienku
Select a theme for your device wybierz "Flat Black" i masz całość WM6 w czerni.

PS. Oczywiście rozpakuj tego zipa i wrzuć plik, nie całego zipa, bo go winda nie zobaczy :)
Właśnie już ogarnąłem z tym Flat Black i wszystko ładnie hula :) I normalnie wrzucam themsa w *zip i bez problemu otwieram poprzez Mannilla Customizer ;)