Hot Spoty Jak z tego korzystac?

  • 7 Odpowiedzi
  • 1478 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hot Spoty Jak z tego korzystac?
« dnia: Październik 11, 2008, 14:34:24 »
Witam. Jestem nowym użytkownikiem Omnii, prosił bym o łopatologiczne wyjaśnienie jak przeglądać strony internetowe korzystając z darmowych Hot Spotów. Udało mi się połączyć ale za cholerę nie mogę przeglądać stron.

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
Odp: Hot Spoty Jak z tego korzystac?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2008, 14:52:32 »
To ze urzadzenie wifi polaczylo sie z drugim urzadzeniem wifi to nie znaczy ze mozesz "wejsc " dalej.
Wejdz na podforum dot. Hotspotow i Wifi bo to temat b. szeroki a nie specjalizowany dot. Omni.

Odp: Hot Spoty Jak z tego korzystac?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2008, 02:44:17 »
na hotspot orange nawet nie patrz bo to wielka kupa jest, trzeba placic za to i to duzo:/....daleko nam do europy z tym....... :mad:

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
Odp: Hot Spoty Jak z tego korzystac?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2008, 06:54:17 »
Hot spot Orange mozna wykorzystac do ... SPRAWDZENIA dzialania czy wifi laczy sie z ich strona. A dalej .. rzeczywiscie mozna sobie darowac.

*

Offline kojotek

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • LUKOJ multimedia
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB
Odp: Hot Spoty Jak z tego korzystac?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 12, 2008, 11:15:24 »
na hotspot orange nawet nie patrz bo to wielka kupa jest, trzeba placic za to i to duzo:/....daleko nam do europy z tym....... :mad:

Co prawda nie znam stawek HS w Orange ale na lotniskach całej Europy płaci się za użytkowanie WiFi i wcale nie jest to tania impreza... Z tego co pamiętam to rok temu na lotnisku De Gola w Paryżu za godzinę internetu płaciłem około 6 EURO... Ale nie jestem pewien czy nie było to około 10... Więc czy ja wiem czy daleko nam do Europy...  :ohreally:

A co do darmowych HS to są takie... Nazywają się tak niezabezpieczone sieci prywatne z dostępem do internetu ale myślę że jak się owy HS znajdzie to znaczy że ma się duże szczęscie. :D Ja mieszkam w Pruszkowie (około 50 k mieszkańców) i znam tylko 2 HS z czego jeden to jest mojego kumpla ale mieszka on na peryferiach i mało kto tam zagląda. :]
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2008, 11:19:40 wysłana przez kojotek »
Siemens C25 > Nokia 3210 > Nokia 3310 > Siemens ST55 > Siemens SX1 > Typhoon MyGuide M500 > Samsung D900 > Asus P526 > Nokia E51 > Samsung i600 > Samsung i900 Omnia > HTC HD2 > iPhone 4

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: Hot Spoty Jak z tego korzystac?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 12, 2008, 11:21:44 »
zalezy jaki hotspot... era i plus tez maja tak ustawione ze tylko na ich strone wejsc mozna.. jakies blue connecty sie reklamuja tylko :/  ale niektore knajpy calkiem ok dzialaja :)
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline kojotek

  • **
  • 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • LUKOJ multimedia
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB
Odp: Hot Spoty Jak z tego korzystac?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2008, 11:29:24 »
A no właśnie... I wydaje mi się że w większości przypadków jest to tylko i wyłącznie uchybienbie w zabezpieczeniach. :) Bo właśnie drugi w w/w przypadków to likalik w którym można coś zjeść ale nie widuje się tam raczej ludzi biznesu. ;)
Siemens C25 > Nokia 3210 > Nokia 3310 > Siemens ST55 > Siemens SX1 > Typhoon MyGuide M500 > Samsung D900 > Asus P526 > Nokia E51 > Samsung i600 > Samsung i900 Omnia > HTC HD2 > iPhone 4

Odp: Hot Spoty Jak z tego korzystac?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2008, 21:51:04 »
Łaczę się przez router sąsiada a z własnym nie mogę się połączyć, no cóż na razie musi mi wystarczyć :) na mieście też Urząd Miasta nadaje niezabezpieczony sygnał ale nie mogę poserfować.