[How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)

  • 1147 Odpowiedzi
  • 324505 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 15, 2008, 17:46:38 »


Proponuje też zajrzeć czy czasem firewall lub antywirus nie blokują połączenia z omnią

ActiveSync widzi telefon, moge kopiować dane i active sync je konwertuje,
ROM natomiast nadal nie widzi urządzenia.

Nie korzystam z żadnego firewalla, windowsowski jest wyłączony.

 :S nie wiem co robic...

Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 15, 2008, 18:53:10 »
pare minut nerwówki i............ śmiga :grin:, dzięki za instrukcje :ok:

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 15, 2008, 19:44:13 »
daimoz

 upewnij sie ze jak klikniesz ikonke as kolo zegarka to jest napisane ze połączono.. bo niby mi sie tez laczyl ale nie bylo polaczenia takiego pelnego...  dopiero jak takie uzyskadsz zresetuj pc i wtedy odpal rom.
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 15, 2008, 21:29:17 »
Jak odpalam Rom, to ta szara ikonka ActiveSync przy zegarze znika po przejechaniu na nią myszką.

Probowalem rowniez na totalnie zalaczonej omnii podlaczyć sie najpierw do kompa, dostalem zielony ActieSync, synchronizacje, a nastepnie odpalic roma i czekac. Ale nic w oknie Rom'a się nie zmienilo. Wiec nie wiem w czym problem. Restartowalem Kompa przy tym parenascie razy, probowalem w roznej kolejnosci wszystko wykonywac, probowalem na kazdym z 6ciu USB slotow. Nie mam już siły. Chyba pozostaje mi to zrobic na innym kompie.

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 15, 2008, 21:51:49 »
ale czy jak klikniesz na actic sync kolo zegarka  i rozwinie sie menu to u samej gory masz  opcje polaczenia czy jakos tak i wtedy daj polacz.. no chyba ze pisze ze urzadzenie polaczone... mi tez  niby wykrywalo go ale musialem dac to polacz.. zsynchronizuj go  iwogole rob cokolwiek aby sie polaczyl...
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 15, 2008, 22:14:44 »
jak odpalam Rom, to automatycznie wyłącza mi sie ActiveSync.

Jak podłącze wyłączoną komorkę najpierw na ActiveSync - to jak się połącze z nią? Komputer nie widzi wyłączonego telefonu.
Natomiast na załączonym telefonie jak napierw połącze sie z ActiveSync, następnie wyłącze telefon, pozniej załącze - to Rom również nie widzi telefonu... Jestem w kropce.

*

Offline Reniu

  • 39
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 15, 2008, 22:41:11 »
Powiem tak, na poczatku miaelm podobnie bo... wylaczylem komorke, podlaczylem pod kompa z zalaczonym romem... wlaczylem komorke i activ zauwazyl komorke a rom nie... powtorzylem procedure... poprostu zakladam ze za szybko wlaczylem komorke za pierwszym razem po podlaczeniu do kompa. Odczekaj chwile i zalacz ja. Active sync sie wylaczy i odrazu ROM sie zalaczy, komorka stanie w momencie gdy na wyswietlaczu sie pojawia pierwszy tekst Samsung Omnia na czarnym tle... reszta tak jak w liscie... z innej beczki. Czy na bank zainstalowales na kompie z win xp sterowniki modemu? po wlaczeniu komorki najpierw komputer sam wykryl te sterowniki ktore zainstalowalem i pokazal na dole kolo zegarka a nastepnie polaczyl sie z komorka tak jakby tworzyl siec... to wszystko... posprawdzaj wszystko jeszcze raz co do sterow modemu...

Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 15, 2008, 22:46:44 »
problem w tym, ze jak załączam roma, to activesync mi sie wyłącza.
Jak wyłącze roma, to automatycznie wyskakuje mi activesync, nie moge ustawic obydwu rownolegle, chyba, że najpierw odlape Roma, a podem activesynca. ale wtedy nic mi nie wykrywa, nawet activesync nie widzi telefonu. Instalowalem dokladnie te sterowniki do modemu co byly w linku. odinstalowalem je i zainstalowame jeszcze raz nie pomoglo.

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 15, 2008, 23:19:52 »
wez podlacz najpierw normalnie wlaczony telefon... wlączony po to aby ustawic polaczenie w activsync

czyli zeby byl podlaczony tak ze jak wlaczysz opere na omni to bedziesz mial w niej internet z kompa... wtedy na 100% jest poprawnie ustawione polaczenie  i uruchom wtedy kompa wyloaczony tel podepnij i wlacz go powinno ruszyc ....
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 15, 2008, 23:54:31 »
Problem powodowany był przez kabel. Podłączyłem telefon i gdy kręciłem kablem przy wtyczce do telefonu, pod odpowiednim kątem tylko rozpoczynał połączenie. Więc odpalilem telefon z romem, trzymając kabel pod odpowiednim kątem. po 9tce napisał mi faild i odpala się teraz ze znaczkiem wykrzyknika przy starcie, ale czytalem ze to czesty problem. Mówi się trudno, dzieki za pomoc, będe musiał wymienić kabel tak czy siak.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2008, 23:48:57 wysłana przez Daimoz »

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 16, 2008, 00:44:57 »
no na niepewnym kablu ze sie podjales  flashowania to szacun :D
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline Reniu

  • 39
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 16, 2008, 08:34:37 »
raczej krzyrzyk na droge ;]

*

Offline cotvi

  • **
  • 202
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 17, 2008, 20:05:16 »
Wszystko poszło jak trzeba.
Dzięki za romik.
Omnia 2
HTC HD
HTC TD2
Omnia SAHJ1 > DXHK3 > DXHL2 > DXIA2_QB05M > 30.01.2009 (DXIA2 updates)
HTC Tytn II

*

Offline appaloosa

  • *
  • 71
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.e-bogatynia.pl
  • Sprzęt: Samsung Omnia
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 17, 2008, 20:14:33 »
Znalazłem taką stronkę:
http://www.samsungmobile.com/promotion/omnia/ph/sub02_Vista.jsp#
Są tam sterowniki pod Vistę do modemu w celu upgrade-u.
Ktoś już próbował?

*

Offline Matczak

  • 35
  • Sprzęt: I900 OMNIA, n73
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 17, 2008, 21:13:20 »
Znalazłem taką stronkę:
http://www.samsungmobile.com/promotion/omnia/ph/sub02_Vista.jsp#
Są tam sterowniki pod Vistę do modemu w celu upgrade-u.
Ktoś już próbował?
Było już o tym te stery nie chodza pod vistą w opisie jest bład . Pozdrawiam

*

Offline appaloosa

  • *
  • 71
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.e-bogatynia.pl
  • Sprzęt: Samsung Omnia
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 17, 2008, 21:29:24 »
Zainstalowałem sterowniki pod Vistę - po instalacji wyskoczył napis że zakończone sukcesem. Poza tym sam program aktualizacyjny jest pod Vistę...
Jedyne co mnie powstrzymuje przed instalacją to niewiadoma odnośnie kompatybilności romu z polskim operatorem...

Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 17, 2008, 21:55:04 »
Kto mi podpowie jak sprawdzić czy sterowniki modemu zostały poprawnie zainstalowane? Zna ktoś z Was jaki sposób?

Niby instalacja przebiegła u mnie poprawnie ( zakończona odpowiednim komunikatem ) ale nie jestem do końca przekonany czy te sterowniki będą widoczne podczas upgrade'u firmware.

Czy po ich instalacji powinienem je gdzieś widzieć w "Menadżerze urządzeń"? Jeśli tak to w jakiej grupie urządzeń ?
A może powinny być one widoczne w jakiś sposób po podłączeniu Omni do PC ?

Z niecierpliwością oczekuję podpowiedzi, gdyż tak naprawdę tylko to mnie powstrzymuje jeszcze przed dokonaniem Upgrade'u.

pzdr
Piotr

*

Offline forpi

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i900
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 18, 2008, 01:00:43 »
Kto mi podpowie jak sprawdzić czy sterowniki modemu zostały poprawnie zainstalowane? Zna ktoś z Was jaki sposób?

Niby instalacja przebiegła u mnie poprawnie ( zakończona odpowiednim komunikatem ) ale nie jestem do końca przekonany czy te sterowniki będą widoczne podczas upgrade'u firmware.

Czy po ich instalacji powinienem je gdzieś widzieć w "Menadżerze urządzeń"? Jeśli tak to w jakiej grupie urządzeń ?
A może powinny być one widoczne w jakiś sposób po podłączeniu Omni do PC ?

Z niecierpliwością oczekuję podpowiedzi, gdyż tak naprawdę tylko to mnie powstrzymuje jeszcze przed dokonaniem Upgrade'u.

pzdr
Piotr


Powinieneś je mieć w C:\Program Files\SAMSUNG\SAMSUNG CDMA Modem

Pozdrawiam ;)


PS: dzięki za nowy ROMik, wszystko działa tak jak trzeba :)
      No i bateria trzyma o wiele dłużej..




Napisane: 18 Październik 2008, 00:55:37
Problem powodowany był przez kabel. Podłączyłem telefon i gdy kręciłem kablem przy wtyczce do telefonu, pod odpowiednim kątem tylko rozpoczynał połączenie. Więc odpalilem telefon z romem, trzymając kabel pod odpowiednim kątem. po 9tce napisał mi faild i odpala się teraz ze znaczkiem wykrzyknika przy starcie, ale czytalem ze to czesty problem. Mówi się trudno, dzieki za pomoc, będe musiał wymienić kabel tak czy siak.



Podziwiam Cie za odwagę  :D
Mi by bylo szkoda Omni, no chyba ze ja dostałeś albo znalazłeś ;)

Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 18, 2008, 09:10:41 »
>> Powinieneś je mieć w C:\Program Files\SAMSUNG\SAMSUNG CDMA Modem

no i to nie jest dla mnie właśnie takie oczywiste - czy samo skopiowanie się tam plików podczas procesu instalacji = poprawnemu zainstalowaniu ...

pzdr

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 18, 2008, 12:01:43 »
jest.. system bedzie ich sam szukal a jesli sa na dysku to znajdzie co innego jak by ich tam nie bylo :)


zobacz czy nie masz klopotow z nawiazaniem polaczenia  przez program  do flashowania.. jak guzik start ci sie podswietli to znaczy ze jest ok i mozesz smialo upgrejdowac...  w nojgorszej opcji naprawia ci omnie w serwisie za free  jak juz kilku naszym  kolegom forumowiczom ..
 

przypomnailem sobie ze jak odpalalem rom'a to bylo tam okienko do zafajkowania  ktore oznaczalo sformatowanie calej pamieci.. ja je zaznaczylem.. to tak w ramach uscislen.. 
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2008, 13:52:15 wysłana przez javman »
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

*

Offline Shrek.pl

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
    • SHREK.pl
  • Sprzęt: TT720, iPhone
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 18, 2008, 21:45:54 »
No to moje cierpienia z podświetleniem i kilkoma innymi mniej ważnymi dziwnymi objawami
w starym sofcie minęły, dołączam do grona kolejnego szczęśliwca, któremu poszło gładko :D


PS. Aczkolwiek, już doszedłem na pewno, że żaden z softów navi nie rujnuje tego nieszczęsnego
podświetlacza. Instalowałem kolejno AM, GarminaXT, TT7 i iGO8 i żadne z nich. Po każdej
instalacji włączałem soft, wyłączałem ekran, włączałem ponownie i regulacja działała. Potem
przyszedł czas na inne bzdety, mi. "sym-BeeLineGPS-v1.83", "MobileGadu_2.0.0.6010"
i "MagiCall2_PPC_Eng", po tych trzech dodatkach, na których mi zależało, niestety wysypka.
Teraz nie wiem który, bo nie sprawdzałem już kolejno, więc jeden z nich na pewno, ja stawiam
na "MagiCall2_PPC_Eng", a na nim mi zależało najbardziej. Z GG ludzie korzystają i nikt nie miał
jaj, z BeeLineGPS też czytałem, sporo osób sobie to wrzuciło i  nikt nie płakał, więc pozostał
tylko ten jeden. Szkoda. Ale jedno jest fajne, przynajmniej wiadomo, co zrobiło mi rewolucję
i 10 razy HR :D


No i nie wiem czy nie cieszyłem się przedwcześnie, nadłubałem się z radością, że działa mi dobrze,
skończyła mi się bateria, więc włączyłem ładowanie na noc i spać. Wstaję, włączam Omę i kupa.
Naładowana, a regulacja jasności znowu nie działa, ani przełączanie na ręczne, ani automat,
świeci tak mniej więcej jak na ręczynym w połowie, więc w jasny dzień porażka.
Sam już nie wiem, czy do serwisu z tym czy co? no bo jeśli po HR działa, to co może boleć??
Oczywiście mam pusto, więc HR i znowu działa, kilka min z ustawieniem i poczekam, kiedy znowu
włapie zły  humor i przestanie, wyczaje sukę, kiedy jej odbija tylko co na to zaradzić.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2008, 11:00:33 wysłana przez Shrek.pl »
TT Go720 + WE & CE 8.50 <<>> iPhone 3Gs 16GB + TT 1.4.1 W&CE8.50

Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 19, 2008, 14:58:46 »
Wlasnie wgrywalem firmware i omnia padła. (Zgodnie z instrukcją). Zastanawiam się czy mam ją zanieść do Plusa czy do serwisu Samsunga. Zna ktoś może jakis telefon do samsunga.

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 19, 2008, 23:20:00 »
Rauliki przykro..  ciekawe dlazcego tak sie dzieje ?  bez sensu ze sie tak e omnie psuja :/


a pozatym czy u was tez na sahj1 nie dziala straming player ?  ja jak go odpalam poprostu moge czekac az omnia jajko zniesie i i tak nie wywali ani jednego bledu a streaming player sie nie wlacza .. ?
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 20, 2008, 09:02:36 »
Dla innych, żeby uniknęli stresu jaki mnie przypadł.

U mnie przy aktualizacji było drobne odstępstwo od procedury:
Po
----------------------------
PDA mihee 1!

telefon się wyłączył .... i nic (:worried:). Trzeba było ręcznie włączyć. Dalej aktualizacja przebiegła pomyślnie. :D

*

Offline appaloosa

  • *
  • 71
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.e-bogatynia.pl
  • Sprzęt: Samsung Omnia
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 20, 2008, 10:48:05 »
heheh miałeś stresa - co?  :ohreally: 
U mnie aktualizacja przebiegła pomyślnie  :ok:

*

Offline And02

  • 11
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 20, 2008, 12:52:28 »
Duzo czytałem o tym jak to zrobić, szczególnie w wątku : http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=108163.0
Uznałem iż warto przygotować instrukcje jak samemu zaktualizować sobie soft w samsungu i900

1. Co będzie potrzebne ;
a. telefon (naładowany (najlepiej na maxa)
b. kabel usb (do podłączenia telefonu, dostępny w komplecie z telefonem)
c. activesync 4.5 (pod windows xp), można go pobrać ze strony : http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/help/synchronize/activesync45.mspx#download
d. komputer z windowsem xp, BARDZO WAŻNE BY BYŁ TO XP !!!!
e. sterownik modemu samsung omnia pod windows xp : http://rapidshare.com/files/153566440/SamsungModem_XP.rar
f. aktualny rom, można go ściągnąć ze strony : http://rapidshare.com/files/153173867/SAHJ1_Polski.rar.html
 

2. procedura aktualizacji ROMu
a. instalujemy activesync w wersji 4.5
b. rozpakowujemy plik SamsungModem_XP.rar
c. uruchamiamy plik setup.exe i  instalujemy sterowniki modemu samsung omnia pod windows xp
d. resetujemy komputer
e. rozpakowujemy plik SAHJ1_Polski.rar
f. uruchamiamy plik i900SAHJ1_Polski.exe
g. WYŁĄCZAMY nie podłączony do komputera telefon poprzez przytrzymanie przycisku zasilania
h. podłączamy telefon do komputera przy użyciu kabla usb
i. WŁĄCZAMY telefon poprzez przytrzymanie przycisku zasilania
j. czekamy aż w programie do aktualizacji dostępny będzie przycisk START
k. wciskamy START (i się modlimy by nie zabrakło prądu w elektrowni  :) )

Sam proces aktualizacji trwa okolo 5-10 min,
w programie do aktualizacji pokazują się następujące informacje :

PDA Device Found!
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA Device ready to download!
Please Press Start Button if You want to download image now...
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA 1 starts downloading...
Don't plug it out until the label becomes blue!!!
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------
Step 1. Eboot image Downloading
Downloading EBOOT...
EBOOT image downloaded.
PDA Reboot to download Eboot twice!!!
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA mihee 1!
PDA Device Found!
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA Device ready to download!
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA 1 starts downloading...
Don't plug it out until the label becomes blue!!!
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------
Step 1. Eboot image Downloading
Downloading EBOOT...
EBOOT image downloaded.
Step 2. PDA image Downloading
Downloading PDA region #1(DISKIMAGE)...
PDA Image Length : 120083607
PDA image downloaded.
Step 3. Customer image Downloading
Downloading CSC...
GetSize : 2959360
CSC finished.
Step 4. Phone image Downloading
Downloading PHONE...
Switch USB to Phone Success...
 Port Open retry (25)
  Port Open retry (24)
  Port Open retry (23)
  Port Open retry (22)
  Port Open retry (21)
  Port Open retry (20)
  Port Open retry (19)
  Port Open retry (18)
  Port Open retry (17)
  Port Open retry (16)
  Port Open retry (15)
  Port Open retry (14)
  Port Open retry (13)
  Port Open retry (12)
  Port Open retry (11)
  Port Open retry (10)
  Port Open retry (9)
 PHONE finished!


n. gdy pokaże się PHONE finished proces aktualizacji zakończył się sukcesem
o. po zakończeniu aktualizacji telefon uruchomi się ponownie po około 60 sek.

ROM ten nie posiada żadnych dodatków od operatorów (era, orange, plus).


nie biore odpowiedzialności jak coś pójdzie nie tak,
Juz pracuje nad [how to] jeśli nie wyszło to co dalej :)




*

Offline SeBoLeX

  • ****
  • 646
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia -> HTC Leo -> HTC One X -> SG Note 3
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 20, 2008, 13:02:01 »
I w jakim celu ten cytat?  :|
Device #1: Samsung Galaxy Note 3 ; ROM: WiechoROM v5 DXUENF3 (4.4.2 - KitKat)

Device #2: Kiano Core 10.1 3G [ROOTED]

*

Offline ^Sosen^ek

  • 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE K750i -> SE W810i -> Samsung OMNIA 16GB
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 20, 2008, 17:53:50 »
a pozatym czy u was tez na sahj1 nie dziala straming player ?  ja jak go odpalam poprostu moge czekac az omnia jajko zniesie i i tak nie wywali ani jednego bledu a streaming player sie nie wlacza .. ?

Siemka u mnie działa poprawnie Streaming Player tyle że aktualnie to posiadam soft DXHJ1 czyżby Polacy coś "poprawili".
Samsung OMNIA 16GB:

PDA: i900DXIA5/QB06
TELEFON: i900DXHL2

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 20, 2008, 19:44:53 »
widocznie tak bo nic nie robilem a jak klikam filmy na you tube to nic sie nie dzieje a kiedys wyskakiwal ten streaming player.. heh..  kot zonk

 teraz mnie zastanawia jak odpalic kurnik.pl  na naszych pda ? :D bo czytalem ze jest taka opcja ale trzeba miec emulator rozdzielczosci a mi zaden nie chce ruszyc :/
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

Odp: [How To] Wgrywanie ROMu na i900 (omnia)
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 20, 2008, 20:25:47 »
Omnia była z Plusa. Na kilku forach czytałem, że te z oprogramowaniem operatorów padają przy flashowaniu częściej. Coż, oddałem ją dziś, będzie pewnie za tydzień. Aż żal było patrzeć , że nawet włącznik się nie świeci.