[How to] Rozkrecanie OMNI - AKTUALIZACJA :)

  • 39 Odpowiedzi
  • 57846 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: [How to] Rozkrecanie OMNI - AKTUALIZACJA :)
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 28, 2009, 16:36:48 »
nie mam zamiaru zawracać SOBIE głowy i z nów ciągać się po serwisach, szczególnie że wymienili mi też przednią szybkę która była porysowana, za frajer. dlatego pytam czy jest możliwość samemu usunąć te ziarenka.

*

Offline koart

  • ****
  • 764
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000, i9100
Odp: [How to] Rozkrecanie OMNI - AKTUALIZACJA :)
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 28, 2009, 17:23:27 »
Witam, a ja mam małe pytanie.
Oddalem omnie na wymianę wyświetlacza (słaby dotyk) do serwisu, i wróciła do mnie z ziarenkami pod na wyświetlaczu. Niby nic a jednak denerwują. Czy po rozkręceniu omni jest możliwość wyczyszczenia tego?
i wlasnie dlatego sam sobie wymienilem digitizer...nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi a jak sobie sam zrobie to zrobie to porzadnie i trwa to godzinke :)
i8000 - WM 6.1
i9100 - Exynos 3.4 na KG2

Odp: [How to] Rozkrecanie OMNI - AKTUALIZACJA :)
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 28, 2009, 18:09:11 »
tak, tylko że pewnie zapłaciłeś za niego około 100zł, a ja nic nei zapłaciłem i zrobili mi to z dnia na dzień.

Odp: [How to] Rozkrecanie OMNI - AKTUALIZACJA :)
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 22, 2010, 20:23:22 »
Witam.
 
 Ja mam taki problem a mianowicie całkowicie mi przestał działać ekran dotykowi w omni i postanowiłem zakupić nowy ekranik na allegro za rozsądne pieniądze i mam talie pytanie a raczej proźbe aby ktoś mi pomógł lub doradził jak mam ten ekran wymienić...Prosze o pomoc i wyrozumiałość.

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: [How to] Rozkrecanie OMNI - AKTUALIZACJA :)
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 22, 2010, 23:18:46 »
na YT mozna znalesc filmiki z tutkami jak rozebrac omnie :)
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

Odp: [How to] Rozkrecanie OMNI - AKTUALIZACJA :)
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 30, 2010, 22:11:20 »
Nigdy nie rozkręcałem telefonu, jaka jest skala trudności wymiany ekranu LCD, czy brać się za to samemu czy dać do serwisu?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 22:17:27 wysłana przez Juzer »

*

Offline javman

  • *****
  • 1471
  • Płeć: Mężczyzna
    • Motorola MB511 Flipout
  • Sprzęt: Motorola MB511 Flipout
Odp: [How to] Rozkrecanie OMNI - AKTUALIZACJA :)
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 30, 2010, 22:55:11 »
ja bym sie sam pobawił, ale zalezy czy ogolnie jesteś pan złota rączka czy pan lewa rączka :D jak masz zdolnosci manualne powinienes sam sobie dać radę :)
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™

Odp: [How to] Rozkrecanie OMNI - AKTUALIZACJA :)
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 30, 2010, 08:54:57 »
Telefon ostatnio spadł mi na asfalt i poodzierała się sama ramka przednia. Czy, żeby ją wymienić trzeba rozkręcić całkowicie telefon?

Odp: [How to] Rozkrecanie OMNI - AKTUALIZACJA :)
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 23, 2010, 22:45:12 »
super sprawa, godzinka strachu ale widok mojej dziewczyny hichrającej ze szczecia w czasie grania w bubble breaker, BEZCENNE:) pozdrawiam

*

Offline 1heniu

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MOTOROLA RAZR XT910 JB 4.1.2 + AOKP 4.3
Odp: [How to] Rozkrecanie OMNI - AKTUALIZACJA :)
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 15, 2013, 02:37:11 »
A jak to zrobić żeby wymienić szybkę , bo mam porysowaną i nie wiem jak to najprościej zrobić. I jak to jest zbudowane, jest szybka , digitizer i ekran LCD czy jak ??? nie mam pojęcia ,proszę o podpowiedz , co mam kupić,digitizer czy szybkę czy to jest razem czy to są odrębne elementy bo nie kumam tego,nie rozbierałem ale sobie poradzę.

Tak się przyzwyczaiłem do tego telefonu i innego nie chce bo mam tu wszystko co mi potrzeba i chce go odnowić.

I nie kumam czy szybka i digitizer w Omni i900 to jedno i to samo czy jak to jest ???
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2013, 02:42:38 wysłana przez 1heniu »