Ankieta

Moje zdanine o Samsungu SGH-i600

Fajnny
101 (86.3%)
Słaby
10 (8.5%)
Nie mam zdania
6 (5.1%)

Głosów w sumie: 116

Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!

  • 31 Odpowiedzi
  • 36355 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« dnia: Kwiecień 05, 2007, 10:50:30 »
Samsung SGH - i600



Sieć: HSDPA / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Rozmiar: 113 x 59 x 11.8 mm
Waga: 105 g - jestem zachwycony
Materiał: podstawa gumowana, wierzch zwykły plastik
Wyświetlacz: TFT, 65K colors
Rozmiar: QVGA (320 x 240 pixels), 2.3 inches
Klawiatura: QWERTY
Dzwonki: Polyphonic (40 channels), MP3, Wibracja
Karta Pamięci: microSD (TransFlash)
Procesor: ARM926EJ OMAP1710 - 220 mhz - a nie 400 mhz !!
Pamięć: ROM 128 MB, RAM 64MB
GPRS: Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
EDGE       
3G: HSDPA, 1.8 Mbps
WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g
Bluetooth: Yes, v2.0 with A2DP
Brak podczerwieni
USB: Yes, v1.1 - niestandardowe usb!
OS: Microsoft Windows Mobile 5.0 Smartphone - ale powinni poprawić rom
Wiadomości: SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging
Internet: WAP 2.0/xHTML, HTML, RSS feeds
Kolor: Czarny
Aparat: 1.3 MP, 1280 x 1024 pixels, video; secondary VGA video call camera
Inne: Java MIDP 2.0, WMV/3GP/H.263/MPEG4 player,  WMA/MP3/AAC/AAC+/OGG/ASF player
Soft: Picsel Viever (pdf, doc, jpg), RSS Reader, brak arkusza kalkulacyjnego i edytora tekstów



W pudełku od PLAY: Instrukcja, Płytka z ActiveSync, Płytka z polską lokalizacja (nie instaluje), kabel USB (niestandardowa wtyczka w i600, szkoda że nie miniUSB), słuchwaki Stereo, karta pamięci microSD 1GB wraz z adaptorem SD, dwie baterie, ładowarka + przystawka do ładowania II baterii

Start: Jest lekki i poręczny (nawiasem nigdy nie miałem tak lekkiego samrtphonu), gumowana podstawa to dobry pomysł, zły pomysł to brak gumowanego wierzchu (nie rozumiem tego). Wszystko wygląda na solidne, jedynie nadruk na klawiaturze jest tandetny. Po włączeniu ukazuje nam sie start screen playa, (wycie słonia i glut), troche mnie to odrzuca, czekam na oryginalny rom samsunga...



Funkcjonalność: Na qwerty początkowo pisało mi się źle (to samo miałem po przesiadce na HTC TyTNa z Nokii 9300) ale już nabieram wprawy. Użytkowanie symboli funkcyjnych (najpierw wciskamy "fn") początkowo może sie mieszać. Do dyspozycji mamy także klawisz "123" który uruchamia cyfry. Po zainstalowaniu Marchewki (mWriter) pod tym klawiszem kryją się polskie znaki (naciskamy raz - polskie znaki, dwa razy - cyfry). Do dyspozycji mamy także pokrętło "jog" /wciskane/ oraz klawisz funkcyjny (prawa krawędz). jest także regulacja głośności (lewa krawędź). Telefon dobrze trzyma się w dłoni, nie ma problem z obsługą jedną ręką.

    Początki z i600 były trudne, rom jest niedopracowany i trzeba czekać na aktualizacje (telefon jest dość nowy, na rynku od Grudnia 2006), lubi się zawieszać.

    Samsung ze względu na niedopracowany rom często się wiesza, konieczne jest wyjecie baterii, start PLAYowy już mi sie skrajnie przejadł i powiem wam że czasam to wycie jest niestosowne do sytuacji w jakiej sie znajduje!


    Niestety  nie widać mocy procesora (400 mhz Intel - okazalo sie ze to 220 mhz), przy włączonym BT i Wifi używanie telefonu jest praktycznie nie możliwe. Słuchanie muzyki z wykorzystaniem A2DP zadowalające, dźwięk jest czysty i bardzo dobrej jakości.

    Zauważyłem, że komunikacja BT z wykorzystaniem A2DP nie jest całkiem dopracowana i czasem przerywa, to samo miałem z tytnem, przed zmianą romu.

Internet: Z internetu można korzystać na 3 sposoby:
1. Telefon, mamy tu EDGE (co bardzo cieszy zwłąszcza że UMTS nie ma pokrycia w całym kraju, a wielu producentów odchodzi od EDGE na rzecz właśnie 3G), HSDPA 1,8 mb/s (nie testowałem)
2. WLAN, tu mogę napisać że jestem zadowolony, testowałem w wielu miejscach i za każdym razem działa, w domu cały czas jest podłączony do sieci i bateria nawet daje rade :) na jakieś trzy godziny.
3. Kabel USB - automatycznie po podłączeniu kabla usb telefon korzysta z łącza internetowego, tego samego co komputer (WLAN znika z menu), przy okazji kiedy dostaniemy nowego maila (sciagnie go Outlook) to od razu jest info na i600.

    Nie ma problemu z przeglądaniem stron www, niestety IE jest dość słabą przeglądarką, więc radze zainstalować Opere Mobile. Skype instaluje się bez problemu, niestety nie jest możliwe wykonywanie połączeń głosowych - zawiesza sie telefon - początkowo myślałem że to problem romu made in Play, ale problem pojawia sie na wielu forach zagranicznych. Smartgadu działa, niestety jest dedykowane na wertykalne wyświetlacze i trzeba przewijać.

Soft: na razie tyle, będę aktualizował...
- Picsel Viever - program który znam z Symbiana S80, tu w wersji pełnej, bradzo dobra przeglądarka wszelakich dokumentów i zdjęć, szybka!
- Skype - niedopracowany dla modelu i600, zawias podczas próby połączeń głosowych (na stronie skype.com pomylono linki do wersji dla i600)
- Samrtgadu - fajny pomysł na gg, każdy powinien zainstalować, program prosty ale funkcjonalny.
- Opera mobile - najlepsza mobilna przeglądarka (nie mylić z Operą mini)
- TCPMP - Najlepszy dostępny (i darmowy) odtwarzacz wszelakich formatów (mpg, divx, xvid...) - na i600 działa bardzo dobrze, płynnie.
- Total Comander - przyjemny eksplorator z funkcja przegladania rejestru, nie ma możliwości edytowania :/

Windows Mobile: Zachwycił mnie animowany interfejs ekranu Today - Card Whell - coś naprawdę ładnego i funkcjonalnego, minusem jest że nie można dodać własnej karty z programami lub dokumentami. Interfejs obciąża system, momentami widocznie!

LINK DO INFO O CARD WHELL

Sam WM jest świetny, każda opcja jest intuicyjna i samemu prowadzi do celu ;). Mimo małego (2,3') wyświetlacza wszystko jest czytelene. Niestety wersja dla Smartphonów nie ma tak dużego wyboru oprogramowania w sieci jak standardowe okienka WM.

Brak obecnie aktualizacji romu, jest dostępna jedynie dla bliźniaczego modelu i607 (blackjack) dostępnego w Północnoamerykańskiej sieci Cingular (AT&T) (nie są jednak takie same). Samsung jednak zapowiada aktualizacje, mam nadzieje że szybko.

Nie sądzę jednak by było to WM6, raczej będzie to poprawienine WM5, bo jest co poprawiać.

Wrażenia końcowe: Jestem zadowolony, telefon mile mnie zaskoczył swoją lekkościa i funkcjonalnością. Niestety minusem jest słaba jakość romu (trzeba poczekać na aktualizację), nie możność wykonywania połączeń przez skype (ale to musi poprawić sam skype) oraz drogie połączenia internetowe w PLAY, przez co nie moge w pełni cieszyć się z zakupu.

Jednym słowem: 4+, Polecam!

Akcesoria:
- Brak w pudełku kabla do podłączenia do telewizora, muszę takowy kabel dorwać i po testować w połączeniu z TCPMP.
- Słuchawki Jabra BT s620 - A2DP działa świetnie, jakość dzwieku bardzo wysoka, przynajmniej nna tych słuchawkach.
- Dokupiłem ładowarkę samochodową w Media, oryginał za coś koło 30 zł... na allegro są po 100 zł <ściana>
- Nie ma żadnych etui ani pokrowców - przeszukałem całe Mediaoraz Allegro w poszukiwaniu czegoś co by pasowało, większość jest za krótka o dosłownie centymetr... czekam wiec....
- Folia na wyświetlacz p/w

Duży wybór akcesoriów jest dostępny na amerykańskiej stronie samsunga oraz na zachodnich wersjach ebay... u nas na razie marnie - nawet polska strona samsunga nie oferuje nic, choć promują i600 na pierwszej stronie.

GPS: narazie szukam info, TomTom ma ponoć działać na WM for Smartphone, ale na razie nie zagłębiam się w temacie.

Aktualizacja:

Test Aparatu/Camrecordera: Aparat: 1.3 MP (1280 x 1024 pixels), video (320 x 240 pixels) - Niestety aparat ma tylko 1.3 megapixeli, jednak w porównaniu z HTC TyTNem (2.0 MP) zdjęcia wydają się lepszej jakości. Brak także lampy „błyskowej” do robienia zdjęć w nocy. Jest to jednak telefon biznesowy, mała rozdzielczość i brak lampy wiec nie dziwi, za to brak makra bardzo, robienie skanów i foto wizytówek to podstawa w mobilnym biurze.

Funkcje aparatu są dość rozbudowane, choć brakuje mi np. zdjęcia panoramicznego (było w TyTNie). Mamy możliwość ustawienia efektów ( Sepia, Czarnobiały, Negatyw),  jakości zdjęcia, rozmiaru, balansu bieli oraz robienia zdjęć mozaikowych oraz tzw. Multiszotów. Jest timer oraz funkcja ramek. Podobnie jest z funkcją Camrecorder.

Jak w TyTNie kamery do video rozmów nie użyjemy aby zrobić sobie zdjęcie (do Pań: nie da rady używać jako lusterka).

Zdjęcia są robione dość dynamiczne, tzn. Zapis trwa około sekundy. Przy nagrywaniu filmu, mamy chwilowy skok (też kolo sekundy) a potem już nagrywa.

Próbki Foto (1280 x 1024)




Dokument:


Próbki Video (320x240, 15 sec)
PLIK ŚCĄGNIJ


Aktualizacja:

Co w pudełku PLAY:


Słuchawki, karta pamięci i karta matka SD, ładowarka, kabel USB, bateria i ładowarka do niej, makulatura.

Podświetlenie:


Minusem jest jednolity kolor liter, liczb i innych znaków. Niestety utrudnia to prace.

Porównanie z HTC TyTN:








Aktualizacja:

ZMIANA ROMU


UWAGA: ROBISZ TO NA WŁASNE RYZYKO! PRZECZYTAJ WSZYTKO DWA RAZY!



Plusy zmainy:

1. I600 działa widocznie szybciej, przejście między aplikacjami jest płynniejsze
2. Wifi i aparat uruchomiają się szybciej
3. Włączenie i zalogowanie do sieci odbywa się widocznie syzbciej
4. Zyskujemy około 4 MB pamięci
5. Pozbywamy się loga Play przy starcie i wyłączaniu telefony (nie ma wycia!!)
6. Bo to fajna zabawa ;)
7...

Minusy zmian:
1. Tracimy wszystkie ustawienia Internetu, WAP, MMS i SMS
2. Skype dalej zawiesza sie przy próbie połącznika głosowego

!!Narazie nie wiem jak ze stabilnością nowego romu!!

Ale do dzieła:

1. ściągamy ten plik:
http://rapidshare.com/files/24655843/i600XXGA2.zip

2. Rozpakowujemy i otwieramy "BJ3Open_Rev15_XXGA2.exe"  (jeszcze nie podłączamy telefonu do USB)

3. Upewniamy się że telefon oraz że funkcja połączenia USB w ActiveSync jest wyłączona (File > Connection Settings) - podłączamy telefon

4. Wprowadzamy telefon w stan "Downloader mode" wciskając jednocześnie klawisz on/off + prawy funkcyjny + klawisz funkcyjny boczny



5. Wciskamy START w "BJ3Open_Rev15_XXGA2.exe"

6. Na wyświetlaczu powinien uruchomić się proces wgrywania romu (wybaczcie jakość)



7. Czekamy na zakończenie procesu (na koniec włączy sie szalejący zegar przy dolnej krawędzi - nie przejmować sie i zrobić reset)

8. To już koniec, jeśli coś wam się nie uda, powtórzcie proces fleszowania od początku.



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2007, 23:50:21 wysłana przez panoramix »

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI - 100 gram mobilnego biura...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 05, 2007, 12:26:09 »
TT6 trudno bedzie  Ci się uruchomić ale TT5 powinno ruszyć .
Bedzie problem z wybraniem portu GPS .
Rozwiązaniem może być Fake Cursor.
Skype?
Sprawdź  specjalną wersja na SP ( SkypeForSmartphone_Beta.exe) bez problemu uruchomiłem w Excaliburze ( on ma słabyszy procek bo tylko 201 MHz - ale działał świetnie).
potrzebna zgoda

Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI - 100 gram mobilnego biura...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2007, 12:50:18 »
Cytat: jas_pik:: Janusz Piwiński link=topic=64753. msg424717#msg424717 date=1175768769
TT6 trudno bedzie  Ci się uruchomić ale TT5 powinno ruszyć .
Bedzie problem z wybraniem portu GPS .
Rozwiązaniem może być Fake Cursor.
Skype?
Sprawdź  specjalną wersja na SP ( SkypeForSmartphone_Beta. exe) bez problemu uruchomiłem w Excaliburze ( on ma słabyszy procek bo tylko 201 MHz - ale działał świetnie).

Wlasnie ta wersje skype zainstalowalem :/

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI - 100 gram mobilnego biura...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2007, 13:05:20 »
panoramix

Jeśli masz ochotę może pokusisz się o napisanie większego testu i dasz o tym wiadomość Jakubowi, powiesi go na stronie głównej. Tylko, że konieczne byłyby zdjęcia.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI - 100 gram mobilnego biura...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2007, 15:55:00 »
Cytat: bikekowal link=topic=64753. msg424739#msg424739 date=1175771120
panoramix

Jeśli masz ochotę może pokusisz się o napisanie większego testu i dasz o tym wiadomość Jakubowi, powiesi go na stronie głównej.  Tylko, że konieczne byłyby zdjęcia.

Okey, posiedze w domu w święta. . .  narazie aktualizuje (p/w)

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI - 100 gram mobilnego biura...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2007, 16:12:25 »
potrzebna zgoda

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI - 100 gram mobilnego biura...
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 05, 2007, 22:47:27 »
a najlepiej napisz jeszcze do Jakuba Kańczugowskiego, niech to wystawi na stronie głównej
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI - 100 gram mobilnego biura...
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 08, 2007, 17:09:14 »
Postanowiłem przeczekać do czasu wyjścia E90, właśnie na Samsungu i600 zamieniając na niego moją Nokie E61 i. . .  dobrze że nie pozbyłem się za zawczasu E61, za to mam do sprzedania nówke i600 ;)

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI - 100 gram mobilnego biura...
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 08, 2007, 20:11:47 »
ile chcesz za tego i600?
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI - 100 gram mobilnego biura...
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 18, 2007, 23:49:31 »
Dodalem aktualizacje i instrukcje zmiany romu

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI - 100 gram mobilnego biura...
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:22:11 »
TT6 trudno bedzie  Ci się uruchomić ale TT5 powinno ruszyć .
Bedzie problem z wybraniem portu GPS .
Rozwiązaniem może być Fake Cursor.


Bosz... ale po co??? To jest system MS Smartphone, czyli nie TT Navigator, a TT Mobile.

*

Offline skava

  • 15
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 01, 2007, 11:34:54 »
Witam
Kolega napisał "Kabel USB - automatycznie po podłączeniu kabla usb telefon korzysta z łącza internetowego, tego samego co komputer (WLAN znika z menu)"
W moim tak sie nie dzieje nie kozysta z internetu w kompie i nie znika wlan z menu. . .
Czy moze jakos to trzeba ustawic ???
Pozdrawiam
skava

*

Offline bern

  • *****
  • 1156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: eee 1201N. htc Desire
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 08, 2007, 17:05:59 »
hmm mam pytanie. jak dobrze wiemy przewaznie zmiana romu zwiazana jest z utrata gwarancji i choc w serwisach czesto pracuja luzacy nieswiadomi tego to oczywiscie znajdzie sie jeden sprytniejszy i zapyta co sie stalo z logiem playa przy starcie...
wiec pytanie - czy jest mozliwosc powrotu do romu playa? :/ czy moze lepiej kupic do razu niebrandowego?
(kurde - chetnie juz bym kupil ta maszynke ale raz ta zmiana romu (szkoda 24misiow gwarancji) a dwa to brak wm6 do ktorego juz przywyklem strasznie na pockecie..)

btw - czy to prawda ze mimo wm5 ma on aplikacje "internet sharing" zamiast modemu?

*

Offline Bilu.

  • **
  • 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • zakladpogrzebowy24.pl
  • Sprzęt: HTC TyTn II Kaiser, Mio A701
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 12, 2007, 12:51:01 »
moze nie uwaznie przeczytalem... jak zrobic hard reset?? nie instaluje AM (niby brak polaczenia... zrob reset urzadzenia i podlacz ponownie... => nic nie daje... ) TT5 tez nie idzie... nic sie nie dzieje...

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 12, 2007, 14:02:14 »
moze nie uwaznie przeczytalem... jak zrobic hard reset?? nie instaluje AM (niby brak polaczenia... zrob reset urzadzenia i podlacz ponownie... => nic nie daje... ) TT5 tez nie idzie... nic sie nie dzieje...

a dlaczego AM niby powinna Ci chodzić? przecież to nie jest PPC tylko smart, tak samo TT5, jeśli chcesz TT to tylko mobile...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline bern

  • *****
  • 1156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: eee 1201N. htc Desire
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 12, 2007, 18:49:47 »
mozna odpalic tt6 (emulacja kursora)

ktos zna sposob na zrobienie backupu romu?

*

Offline m_vb

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 06, 2007, 21:06:06 »
Nie wiem co się stało, ale po swlashowaniu nie działa podświetlenie, macie jakieś pomysły dlaczego?

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2008, 00:05:49 »
Mam kilka pytań do tego opisu.
Czy są już dostępne jakieś Etui do tego smartfona?
Jaki odbiornik GPS najlepiej z nim działa, czy nie ma to znaczenia?
Link do instrukcji nie działa, ma ktoś działający?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline ToKe

  • *
  • 77
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i8000 (Omnia 2)
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 05, 2008, 10:57:06 »
Polecam etui f-my Krusell-mozna znalezc na allegro. Idealnie pasuje a i cena jest juz przystepna. Pasuje zarowno ze zwykla bateria jak rowniez z bateria rozszerzona (trzeba mocno naciagnac bo skora jest idealnie dopasowana,ale sie troszke rozciaga).

*

Soovek

Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 05, 2008, 12:59:30 »
Krusella też gorąco polecam - zajefajny

*

Offline m-one

  • **
  • 118
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 05, 2008, 15:46:05 »
A to etui Krusella to wygodne w uzytkowaniu? Z obrazkow wynika ze wszystkie przyciski sa oblozone jakas folia (czy cos w tym rodzaju). Jak dziala z takim czyms klawiaturka (ktora ze wzgledu na rozmiary wymaga ekhmm przyzwyczajenia)? :)

*

Soovek

Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 06, 2008, 11:35:02 »
Działa genialnie :) Nawet z moimi grubszymi palcami. Wszystkie oprócz kierunkowych :)

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 09, 2008, 13:42:37 »
Czy Krusell robi tylko jeden model do tego Samsunga? Mówiąc inaczej czy chodzi o taki http://www.laptopy.pl/photo/samsung-i600.jpg  (bo nie wiem czy można tu linka do allegro wstawić z przykładem).
Bo przyznam, że fajny i chyba funkcjonalny.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline teufel

  • 44
  • Sprzęt: HTC s310, Samsung I600, HTC p3600, Samsung I5700
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 01, 2008, 13:30:47 »
Mam I600 z wersją i600BKGE1 i chciałem zmienić na i600XXGA2, ale w tym programie wyświetla mi się: Wrong Response from Device :( Co źle robię?

Edit:
Już wiem, to przez Vistę. Trzeba mieć XP:(
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2008, 19:24:16 wysłana przez teufel »

*

Offline ov_darkness

  • **
  • 229
  • Płeć: Mężczyzna
  • Straszny Wujek
  • Sprzęt: SGH-i600,HD2
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 04, 2008, 13:59:32 »
Problem z Krusell'em jest taki, że go nigdzie dostać nie można... :/


Pytałem się już gdzieś, ale zapytam raz jeszcze: jak zmienić wersję modułu telefonicznego do najnowszej (xxGG2)?
Nie chce się dać sflashować i cały czas jest PMGC5 :/
Dwa: Wam też WiFi działa jak potłuczone? Czasem gubi połączenie (sygnał na 3z 5 kresek), a wystarczy przejść 1m dalej i śmiga...
I never wanted to be different. I just wanted to be me.

Leo: Hypnosis Z 6.5.6 by Bysio, Radio: 2.12.50.02

Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 15, 2008, 21:00:54 »
A ja mam pytanie jaka jest roznica miedzy GG2 i GA2 ? Tzn czy podmiana z GG na GA jakos znaczaco wplynie na szybkosc działania mojego telefonu?

*

Offline holtex

  • *****
  • 1277
  • Płeć: Mężczyzna
  • Białystok
  • Sprzęt: xperia x8 , n95 8gb
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 11, 2008, 19:29:58 »
hmm? po wgraniu tego mam ponownie wm5 tylko bez brandu playa. Co jest?;>

*

Offline CarreraGT

  • ***
  • 424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porsche Carrera GT - perełka :) CarreraGT ->
    • Moja galeria
  • Sprzęt: W podpisie
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 26, 2008, 10:04:05 »
niedziala mi ten caly dalnlołder mołd  :S
iPhone 4, Mac Mini, iPad

Regulamin poczytaj - to nie tablica ogłoszeń - spokojnie czytalem ;-)

*

Offline martex

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • פארוואס זענען איר לייענען?
    • Pdanews.pl
  • Sprzęt: HTC Desire, iPad 3G, Iphone 3g 8GB
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 22, 2009, 15:35:52 »
Czy i600 z orange ma ten fajny interface (car well)?

*

Offline folekkutno

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsungi: i8000&i600
Odp: Samsung SGH-i600 - TEST AUTORSKI + JAK ZMIENIC ROM!
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 22, 2009, 19:06:03 »
no w wm5 od orange był cardwheel po wgraniu wm6 oficjalnego od samsunga tez jest cardwheel
i8000+i600=i8600 :D