Programy się samoczynnie minimalizują po wyłączeniu ekranu

  • 6 Odpowiedzi
  • 3422 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z moim i600, nie jest to poważny problem, ale strasznie denerwujący.

Mój soft:

Windows Mobile 6.1 Standard
System operacyjny CE 5.2.17944 ( kompilacja 19208.1.2.NOKser ) bugfixy + wersja PL by Andrew ( i600.lua.pl )

Radio wersja i600UXXGG2

RIL wersja 2.002

Apropo, dobry to jest soft? Ja go nie wgrywałem - kupiłem telefon z takim już. Jest jakiś lepszy sot, który możecie polecić? Choć do obecnego nie mam zastrzeżeń.

Mój problem polega na tym, że gdy na przykład piszę smsa, zatrzymam się w pisaniu na chwilę, zgaśnie mi ekran ( robi się czarny, wygasa po prostu ) no to naciskam klawisz, powiedzmy klawisz OK, wtedy nie pojawia się "pisanie smsa" tylko główny pulpit, że tak to nazwe... dopiero muszę wejść w manadżer aplikacji, no i aktywować "pisanie smsa" i wtedy mogę kontynuować ...

Tak samo dzieje się np. z oglądaniem zdjęć, używaniem przeglądarki itp. po wygaśnięciu ekranu co bym nie nacisnął - wraca do pulpitu ...

Możliwe, że coś przestawiłem nieświadomie, bo przedtem się tak nie robiło...

Pozdrawiam i liczę na pomoc :)

*

Offline folekkutno

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsungi: i8000&i600
Odp: Programy się samoczynnie minimalizują po wyłączeniu ekranu
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2011, 18:34:53 »
start ustawienia ekran ekran główny i zerknij na time out czy masz never
a co do romu dla mnie najlepszy, wszystko działa jak należy, no może oprócz odbierania BT bo z tym chyba sa problemy z tego co pamiętam, spolszczony, no i bezawaryjny, do normalnego użytkowania sprawdza się super
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2011, 18:36:49 wysłana przez folekkutno »
i8000+i600=i8600 :D

Odp: Programy się samoczynnie minimalizują po wyłączeniu ekranu
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2011, 19:47:13 »
No i o to mi chodziło! :) Wielkie dzięki!

Wszystko działa tak jak należy :)

Jeśli pozwolicie, mam kilka pytań związanych jeszcze z i600:

1. Używałem przeglądarki Skyfire, ale od jakiegoś czasu wyskakuje informacja, że dla Polski program jest już niedostępny ( coś takiego ) tzn. nie włącza się.
Zawsze chciałem mieć Opere ( na komputerze jej używam ) ale nie mogłem jej zainstalować. Na tym forum coś obiło mi się o uszy, że opera działa na i600, będzie działała na moim sofcie?

Pozdrawiam

*

Offline folekkutno

  • ****
  • 516
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsungi: i8000&i600
Odp: Programy się samoczynnie minimalizują po wyłączeniu ekranu
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2011, 20:28:40 »
opera mobile 10 działa, sam mam
zamiast skyfire zobacz przeglądarke uzard tylko nie jestem pewien czy działa na bezdotykowcach
i8000+i600=i8600 :D

Odp: Programy się samoczynnie minimalizują po wyłączeniu ekranu
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2011, 20:34:35 »
Skoro Opera działa to wole o wiele Opere niż jakieś zamienniki skyfire, czy w ogóle skyfire.

Zanim napisałeś posta zainstalowałem Opere 5.1 for smrtphones i działa ... Wygląda na dosyć nową wersję. Czym różni się Opera mini 5.1 od Opera mobile 10 ? Ta mobile jest pewnie bardziej rozbudowana?

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Programy się samoczynnie minimalizują po wyłączeniu ekranu
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2011, 20:36:56 »
Zadajesz pytania, na które znalazłbyś odpowiedź czytając na stronie Opery. Opera Mini działa pod emulatorem java+duża kompresja, a Opera Mobile to już "normalna" przeglądarka.

Poczytaj sobie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Opera_Mini
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2011, 20:39:08 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Programy się samoczynnie minimalizują po wyłączeniu ekranu
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2011, 20:46:23 »
Dobra dobra, poczytałem, wszystko wiem. Zostawiam Opere mobile 10.

Nie mam więcej pytań, dzięki Panowie :)