WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS APPLE itp.

  • 379 Odpowiedzi
  • 169811 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Reactor

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M2000, Nokia E51
Witam,

Ile kosztował by wyświetlacz LCD z już wklejonym dotykiem do SPV m2000 (złota taśma)?
Moja historia z telefonią komórkową:

Nokia 3410 > Sendo P200 > Motorola L6 > Motorloa A925 > Motorola L7 > Nokia N70 > SPV M2000 > Nokia E51

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpień 07, 2009, 14:05:14 »
Czesc
Wymiana wyswietlacza w HTC universal nadal kosztuje 400zl?
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpień 14, 2009, 00:09:56 »
HTC TyTN II - mam spalone złącze na płycie głównej, do którego podpina się główną taśmę. Zajmujesz się może wymianą takich rzeczy? Jeśli nie, to czy masz może dostęp do takiego złącza? Kupiłbym je od Ciebie. Albo może masz uszkodzoną płytę główną, z której można by je wylutować?

Mógłbym wymienić, ale nie mam takiej części.
Niestety.
Powodzenia
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpień 18, 2009, 09:47:10 »
Witam. Ile kosztowalaby wymiana gniazda komunikacyjnego/zasilania w mio p350.

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpień 18, 2009, 10:57:25 »
Witam!
59PLN i masz nowe gniazdo.
Gwarancja na 6 miesięcy i faktura do tego jeśli potrzeba.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpień 18, 2009, 12:37:19 »
Witam. Bylem w mojej miescinie i serwisant twierdzi, ze moj pocket ma nietypowe gniazdo i tylko u producenta. Masz takie nietypowe gniazda?

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpień 18, 2009, 14:20:44 »
Spoko, zaraz pajeros wyciagnie szklana kule i Ci powie jakie masz gniazdo w palmtopie. :P
Powiedz jakiego masz pda.
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpień 18, 2009, 14:23:39 »
zienio powiedział to wcześniej
Witam. Ile kosztowalaby wymiana gniazda komunikacyjnego/zasilania w mio p350.

*

Offline P10TR3K

  • ***
  • 404
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lumia 800 / GT-S5360 / A810
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpień 18, 2009, 14:24:40 »
Spoko, zaraz pajeros wyciagnie szklana kule i Ci powie jakie masz gniazdo w palmtopie. :P
Powiedz jakiego masz pda.

Przecież napisał...

Witam. Ile kosztowalaby wymiana gniazda komunikacyjnego/zasilania w mio p350.

Witam!
59PLN i masz nowe gniazdo.
Gwarancja na 6 miesięcy i faktura do tego jeśli potrzeba.
Pozdrawiam

Witam. Bylem w mojej miescinie i serwisant twierdzi, ze moj pocket ma nietypowe gniazdo i tylko u producenta. Masz takie nietypowe gniazda?

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpień 18, 2009, 14:25:35 »
Przepraszam, nie zwrocilem na to uwagi :oops:
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline Reactor

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M2000, Nokia E51
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpień 19, 2009, 00:21:56 »
Ile kosztował by wyświetlacz LCD z już wklejonym dotykiem do SPV m2000 (złota taśma)?
Moja historia z telefonią komórkową:

Nokia 3410 > Sendo P200 > Motorola L6 > Motorloa A925 > Motorola L7 > Nokia N70 > SPV M2000 > Nokia E51

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpień 19, 2009, 10:18:52 »
Witam. Bylem w mojej miescinie i serwisant twierdzi, ze moj pocket ma nietypowe gniazdo i tylko u producenta. Masz takie nietypowe gniazda?

Nie rozumiem tych ludzi. Jak oni zarabiają na życie jeśli odsyłają ludzi do producenta.
Mam takie gniazda.
Pozdrawiam.
Napisane: Sierpień 19, 2009, 09:59:25
Ile kosztował by wyświetlacz LCD z już wklejonym dotykiem do SPV m2000 (złota taśma)?


Witaj!
150PLN za nowy i kompletny LCD.
Sorki że nie odp. na priva.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpień 19, 2009, 12:03:17 »
Witam. Bylem w mojej miescinie i serwisant twierdzi, ze moj pocket ma nietypowe gniazdo i tylko u producenta. Masz takie nietypowe gniazda?

Nie rozumiem tych ludzi. Jak oni zarabiają na życie jeśli odsyłają ludzi do producenta.
Mam takie gniazda.
Pozdrawiam.
Ale on ma racje. Mini usb w tym mio jest nietypowe. To, że z zewnątrz wygląda jak każde inne, nie znaczy że jest identycznie montowane do płyty.
Are you shpongled?

Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpień 21, 2009, 11:20:44 »
WItam
Chcialem sie dowiedziec ile kosztuje wyświetlacz  do Samsunga Omni. Dokładnie mam dziwna rzecz ekran mi sie powoli rozlewa. Teraz mam juz 3/4 ekranu czarnego ale jak w odpowiednim miejscu przycisne mocno to widze ze pod czarna plama jest menu glowne. Tam jak by ta plama tylko zakrywala obraz. Prosze o cene uslugi wymiany ewentualnie samego wyświetlacza

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpień 22, 2009, 00:49:49 »
Witam. Bylem w mojej miescinie i serwisant twierdzi, ze moj pocket ma nietypowe gniazdo i tylko u producenta. Masz takie nietypowe gniazda?

Nie rozumiem tych ludzi. Jak oni zarabiają na życie jeśli odsyłają ludzi do producenta.
Mam takie gniazda.
Pozdrawiam.
Ale on ma racje. Mini usb w tym mio jest nietypowe. To, że z zewnątrz wygląda jak każde inne, nie znaczy że jest identycznie montowane do płyty.


Ależ ja nie twierdzę że jest ono takie samo jak w Qtek 9100 czy innych urządzeniach.
Uświadamiam tylko kolegę zienio że mam takie gniazdo i mogę je wymienić, tudzież dziwię się że serwisy zajmujące się wymianą gniazd usb itp. rzeczy wysyłają klienta do konkurencji zamiast przysiąść przy kompie, ruszyć główką i znaleźć to, czego klient potrzebuje.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline kreteda

  • **
  • 242
    • Cs 1.6 forum i serwerownia
  • Sprzęt: G900 - > teraz Magic .32a
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 24, 2009, 10:56:56 »
mam porysowany ekran w toshibie G900 ile kosztowało by usunięcie takich rys bądź wymiana tam czegoś (ekranu czy czego)
lajt.

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 24, 2009, 21:49:10 »
mam porysowany ekran w toshibie G900 ile kosztowało by usunięcie takich rys bądź wymiana tam czegoś (ekranu czy czego)

W tej chwili nie mam paneli do G900.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 25, 2009, 11:04:11 »
Witam ile kosztowała by wymiana szybki, wyświetlacza w Mio a701. Peknieta jest tylko szybka wyswietlacz nie jest rozlany ale nie wiem czy w dotykowym telefonie idzie wymienić tylko szybkę.

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 25, 2009, 17:42:07 »
Witam ile kosztowała by wymiana szybki, wyświetlacza w Mio a701. Peknieta jest tylko szybka wyswietlacz nie jest rozlany ale nie wiem czy w dotykowym telefonie idzie wymienić tylko szybkę.


Można wymienić samą szybkę.
99PLN kosztuje panel dotykowy (nowy, oryginalny), wymiana dla klubowiczów gratis.
Pozdrawiam
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 04, 2009, 10:54:02 »
Witam,
Palmtop HP114, ekran wylany, szybka cała. Jaki koszt wymiany samego ekranu? Czy fakturkę VAT wystawiasz?
Pozdrawiam

Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 06, 2009, 00:44:48 »
masz kolego moze glosniczek od rozmowy do kaisera na sprzedaz ??

Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 07, 2009, 08:31:56 »
Witam:) Jaki jest koszt części i naprawy? Sprawa dotyczy pękniętej szybki w ekranie dotykowym w navigon 1200-nic nie wypłynęło.Pozdrawiam

*

Offline kpr

  • 4
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 07, 2009, 21:53:05 »
Witam, od jakiegos czasu na moim hermesie widze tylko bialy ekran ;/, czasami jak go troche podociskam, wysune czy cos takiego to na troche jest w porzadku, pozniej znowu jest bialy, to chyba problem z ta tasma lcd(jest mozliwe ze ta tasma tylko gdzies nie laczy czy po prostu juz trzeba ja wymienic?), reszta tj dotyk, dzwiek, przyciski(czasami te pod ekranem tez nie dzialaja) dziala bez zarzutów, ile by kosztowala naprawa czegos takiego?

pzodrawiam..

*

Offline Ktoś

  • ****
  • 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NEXUS 4
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 07, 2009, 23:13:22 »
stawiam na płytkę klawiatury ;)
Abre tu mente

*

Offline zdzieb

  • 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Htc Mozart Moto Defy
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 10, 2009, 22:47:54 »
Witam ile kosztuje wymiana złącza mini usb w Asusie P320-

Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 13, 2009, 22:35:43 »
ile może kosztować wymiana dotyku w htc prophet??

*

Offline pajeros

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: WYMIANA PANELA DOTYKOWEGO, WYŚW. LCD, ZŁĄCZA KOMUNIKACYJNEGO, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 15, 2009, 01:20:31 »
Witam:) Jaki jest koszt części i naprawy? Sprawa dotyczy pękniętej szybki w ekranie dotykowym w navigon 1200-nic nie wypłynęło.Pozdrawiam

Witam!
Mam panel do Twojego navigona.
Cena 99PLN. Dla forumowiczów wymiana gratis.
Pozdrawiam
Napisane: Wrzesień 15, 2009, 01:13:28
Witam ile kosztuje wymiana złącza mini usb w Asusie P320-

Witam!
Gniazdo 39PLN, wymiana 50PLN.
Pozdrawiam
Napisane: Wrzesień 15, 2009, 01:19:29
ile może kosztować wymiana dotyku w htc prophet??

Witam!
Panel mam za 79PLN. Wymiana gratis.
Pozdrawiam
Piotrek
Five Star Service
Serwis pogwarancyjny i sprzedaż PDA, PNA, GPS, Iphone.

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 18, 2009, 11:52:25 »
Witam kolegę pajeros  :ok:

Iphone 2G, nie ładuje się, pewnie gniazdo uwalone ;)

Jaka cena wymiany i ewentualnej ekspertyzy? ;)

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 22, 2009, 22:46:07 »
Witam serdecznie
Pytanie o wymiane panelu dotykowego oraz rozlanego wyswietlacza LCD w Eten X500+. Chcialbym sie dowiedziec na jakiego rzedu koszty powinienem sie przygotowac.  Z gory dziekuje za info

pzdr.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 22:56:13 wysłana przez lpiotro »

Odp: WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, WYŚW. LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS IPHONE itp.
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 23, 2009, 20:10:03 »
Witam , ile moze kosztowac  wymiana panelu  dotykowego w nawigacji  Smart GPS SG625 AM i ekranu lcd w cyfrówce  Panasonic LUMIX  FX 33 . Pozdrawiam Maciek