SPV M1500 - gdzie oddac na serwis ? (uszkodzona sciezka/i na plycie glownej)

  • 8 Odpowiedzi
  • 1521 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam
Moj problem polega na tym ,ze w moim spv m1500 uszkodzeniu uleglo gniazdko synchronizacji - wylecialo. Oddalem go na serwis do jednego z uzytkownikow forum - zostalo wymienione na nowe. Tylko jak sie okazalo , uszkodzenie bylo jeszcze inne  - zerwala sie sciezka na plycie glownej lub uszkodzila (zbyt dobrze sie na tym nie znam , wiec pisze to co pamietam, a bylo to spory czas temu - okolo rok...) i jak dobrze pamietam, dalsza naprawa nie zostala podjeta gdyz nie bylo dostepnego schematu do tego modelu....
i teraz pytanie - gdzie mozna oddac na serwis, najlepiej taki ktory podola temu zadaniu i nie skasuje duzo $ - gdyz sprawny model mozna nabyc za 300zl +/-

Odp: SPV M1500 - gdzie oddac na serwis ? (uszkodzona sciezka/i na plycie glownej)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2009, 19:27:30 »
chcialbym odswiezyc temat - gdyz telefonik dalej sie kurzy i z checia oddalbym do jakiejs naprawy w ludzkich cenach

Pozdrawiam

*

Offline kazume

  • **
  • 104
  • Płeć: Mężczyzna
    • Deviantart
  • Sprzęt: HD2
Odp: SPV M1500 - gdzie oddac na serwis ? (uszkodzona sciezka/i na plycie glownej
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2009, 15:13:26 »
kieyds przy płycie głównej u koma tez miałem uszkodzone ścieżki( naprawdę małe igłą robiłem), wtedy kupiłem na allegro lakier grafitowy z dość mocną lupą zrobiłem to i działa do tej pory,  więc może powinieneś o tym pomyśleć ?

*

olmeca

Odp: SPV M1500 - gdzie oddac na serwis ? (uszkodzona sciezka/i na plycie glownej)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2009, 15:42:43 »
pogadaj z Ziele moze sie podejmie reanimacji

Odp: SPV M1500 - gdzie oddac na serwis ? (uszkodzona sciezka/i na plycie glownej)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 19, 2009, 13:02:34 »
pda wrocilo wlasnie od tego uzytkownika , za co mu wielkie dzieki - bylo to kawal czas temu. Jak dobrze pamietam to nie mogl tego zrobic , gdyz nie mial schematu/opisu do tej glownej...
Wiec jak ktos ma dodatkowe pomysly to niech zapodaje :) gdyz chcialbym go naprawic ;) a od kiedy go mam , tylko pech mnie przesladuje - probowano mi go skrasc.. i skradziono mi z samochodu cyfrowke + odbiornik gps... a do pda nie dosiegli :/
z gory dzieki :)

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: SPV M1500 - gdzie oddac na serwis ? (uszkodzona sciezka/i na plycie glownej)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2009, 13:44:48 »
moze prosciej bedzie poszukac plyty glownej na alledrogo...

SPV M1500 / XDA IIi - gdzie oddac na serwis ? (uszkodzona sciezka)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 14, 2009, 23:13:58 »
witam po malej przerwie..
chcialbym odswiezyc troche temat... gdyz sprzet sie marnuje :(
wie ktos moze jaki serwis lub osoba z forum podjelaby sie naprawy tego sprzetu ?

*

olmeca

Odp: SPV M1500 - gdzie oddac na serwis ? (uszkodzona sciezka/i na plycie glownej)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 15, 2009, 02:16:44 »
pdaserwis - klubowicza Adziosa skontaktuj sie z nimi, albo szukaj dawcy organow

*

Offline kwaku85

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reperatorium serwis Apple HTC Kraków
    • Profesjonalny serwis GSM w Krakowie
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: SPV M1500 - gdzie oddac na serwis ? (uszkodzona sciezka/i na plycie glownej
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 15, 2009, 10:11:56 »
Możesz podesłać telefonik do nas na serwis, zajmujemy się przede wszystkim usterkami hardware'owymi. Wszystkie dane są na naszej stronie Reperatorium.