SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...

  • 152 Odpowiedzi
  • 90017 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kiosho

  • **
  • 240
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH DUAL
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #90 dnia: Kwiecień 04, 2011, 12:34:54 »
Mam taki problem z mio P550, Zatrzymuje sie podczas uruchamianie na pierwszym oknie, biale tlo i zielona grafika Mio. Nie mozna zrobic hard resetu, przy probie jest identyczne zachowanie jak przy uruchomieniu. Mozesz cos doradzic?

Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 26, 2011, 23:15:53 »
Standartowe pytanie do moderatora "ziele":
Ile wynosi koszt ogólny (naprawa+gniazdo synchronizacji+przesyłka) naprawy MDA II?

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 27, 2011, 21:57:58 »
Standartowe pytanie do moderatora "ziele":
Ile wynosi koszt ogólny (naprawa+gniazdo synchronizacji+przesyłka) naprawy MDA II?
Odpisałem już na PW :)
Are you shpongled?

*

Offline goo9

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard, Samsung D780, Samsung Omnia2
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 29, 2011, 06:39:31 »
Witam serdecznie
Czy możliwa jest naprawa/podlutowanie gniazda miniUSB w Omni2? Problem jest taki że nie ładuje z zasilacza przy włączonym urządzeniu(ładuje przy wyłączonym), natomiast z kompa ładuje normalnie.
Czy dałoby radę także przerobić także ładowarkę USB od GPSa samochodową tak by zasilała Omnię2 przez kabelek zwykły mikroUSB?

*

Offline Kirucha

  • ****
  • 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • gg# 904623
  • Sprzęt: HTC Leo, Desire, Wave-S8500
HTC smart gniazdo ładowania mini USB (junior skasował :) ) jaki byłby koszt naprawy ?
Mam też pytanie odnośnie gwarancji, oczywiście zakładam ze tego gwarancja nie obejmuje, ale slyszałem ze wszelkie naprawy nawet odpłatne muszą być dokonywane w servisie.

Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 02, 2011, 23:10:00 »
Witam,

W jakiej cenie bylaby mozliwa wymiana gniazdka podlaczenia kabla USB w GPSie MIO MOOV 330?

Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 27, 2011, 11:42:39 »
Witam,
Czy jest możliwa naprawa lub wymiana uszkodzonego gniazda usb w Mio Moov 500? Jeżeli tak, to proszę o podanie kosztów,
pzdr

*

Offline BukeR00

  • 8
  • Sprzęt: Kaiser
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 28, 2011, 20:33:51 »
HTC Kaiser
Wymiana ExtUSB jest jeszcza taka możliwość? Jaki koszt?

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 28, 2011, 22:17:13 »
HTC Kaiser
Wymiana ExtUSB jest jeszcza taka możliwość? Jaki koszt?
Tak jest. Odpisałem na e-maila.
Are you shpongled?

Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 31, 2011, 03:24:26 »
Witam. Gniazdo od ładowania + synchronizacyjne (2in1) w Eten X500+ się oderwało. Był by Pan w stanie coś takiego przylutować na nowo? Jeśli tak, to jaki był by tego koszt. Z góry dziękuje.

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 02, 2011, 13:46:32 »
Tak, mogę przylutować lub wymienić na nowe. Szczegóły na PW.
Are you shpongled?

*

Offline Sokobs

  • 2
  • Sprzęt: HTC Tytn II/Kaiser
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 01, 2011, 12:19:56 »
Witam,
Czy jest możliwa naprawa lub wymiana uszkodzonego gniazda ładowania w MDA Vario IV? Jeżeli tak, to proszę o podanie kosztów.

Pozdrawiam

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 03, 2011, 10:24:06 »
Wymiana (połamane) miniUSB w Kaiserze? Gdzie, za ile i jak długo :)

*

Offline MicroIce47

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 22, 2011, 22:06:21 »
Witam, dałoby się wymienić gniazdo usb w toshibie g900? W obecnej chwili:

> transmisja plików działa
> fon "udaje" że się ładuje na kablu ale powyżej 40% naładować się nie chce,
> na ładowarce w ogóle nie da się go naładować. 

Ile by to kosztowało i gdzie ewentualnie wysłać fona?  Proszę o odpowiedź.

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #104 dnia: Listopad 03, 2011, 00:14:35 »
Witam, dałoby się wymienić gniazdo usb w toshibie g900? W obecnej chwili:

> transmisja plików działa
> fon "udaje" że się ładuje na kablu ale powyżej 40% naładować się nie chce,
> na ładowarce w ogóle nie da się go naładować. 

Ile by to kosztowało i gdzie ewentualnie wysłać fona?  Proszę o odpowiedź.
Odpowiedź trochę z poślizgiem ale może aktualne ;) Mogę naprawić lub wymienić na nowe gniazdo. Oczywiście jeśli to wina gniazda. Koszt podałem na pw.
Are you shpongled?

Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 18, 2011, 13:22:12 »
Ja również poproszę o info kosztów i czasu naprawy miniusb w HTC HD2. Gniazdo jest masakralnie wyrwane i pewnie będzie trzeba łatać "na pająka".
Pozdrawiam.

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #106 dnia: Grudzień 19, 2011, 12:12:39 »
Ja również poproszę o info kosztów i czasu naprawy miniusb w HTC HD2. Gniazdo jest masakralnie wyrwane i pewnie będzie trzeba łatać "na pająka".
Pozdrawiam.
Koszt podałem na pw.
Are you shpongled?

Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 16, 2012, 13:51:31 »
Witam, poszukuje kogoś kto wlutuje mi port USB do nokii n900. Z ogłoszeń w sieci wnioskuje ze to stały problem.

*

Offline theOne

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NOTE 2, HD 2, N73 ME
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 29, 2012, 16:00:32 »
jaki koszt naprawy/wymiany gniazda mini usb - htc hd2?
NOTE 2 <3

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 01, 2012, 00:30:06 »
Odpisałem na PW.
Are you shpongled?

Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 13, 2012, 22:50:43 »
Zainteresowany jestem wymianą gniazda usb w HTC HD2 (działa tylko ładowanie, komp w ogóle nie wykrywa telefonu, samoczynnie włącza się głośnomówiący podczas nawiązywania połączeń).
Jeśli oferta wymiany jest nadal aktualna to proszę o szczegóły na pw.
pozdrawiam

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 14, 2012, 13:51:40 »
Sprawdzałeś czy to nie wina oprogramowania? Komputer cokolwiek widzi? jakieś nieznane urządzenie? Czy przed całkowitym padnięciem komunikacja wracała po poruszaniu wtyczką? Możesz sprawdzić czy to nie wina systemu uruchamiając hd2 w trybie bootloadera. Trzeba przytrzymać guzik ściszania podczas uruchamia. Pojawi się ekran z kolorowymi pasami i na dole będzie napis Serial. Po podpięciu kabla jeśli wszystko jest ok pojawi się USB. Niepokoi mnie samoczynne przełączanie na głośnomówiący. To na pewno nie wina gniazda.

Koszt na PW.
Are you shpongled?

Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 17, 2012, 00:20:26 »
Odpisałem na pw, ale nie jestem pewien czy wysłałem :p
Sprawa jest na tyle dziwna, że w trybie bootloadera usb dziala. Niestety po podłączeniu telefonu z zabootowanym systemem komputer milczy (zadnego nieznanego urzadzenia, nic...). Próbowalem różnych romów, robiłem taksk29, HR, nic nie pomaga.

Jeśli chodzi o samoczynne odpalanie glosnika podczas nawiazywania polaczen (takze podczas odbierania), to wyczytalem na xda-developers, że wina leży po stronie skorodowanego? gniazda synchronizacyjnego (jakies mikroprzepiecie skutkuje tym, ze kom zachowuje się jakby mial odpalony navipanel). Radzono aby przeczyścić gniazdko - i tak wlasnie zrobilem, oskrobałem delikatnie wykalaczka + sprezone powietrze. Problem zniknął na kilka/kilkanascie godzin. Nastepnego dnia wszystko wróciło do wczesniejszego stanu... Nie znam sie na serwisowaniu telefonów ale jedyne co mi przychodzi do glowy to wlasnie uwalone gniazdko, tylko dlaczego w trybie bootloadera działa ? dziwna sprawa...

*

Offline theOne

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NOTE 2, HD 2, N73 ME
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 08, 2012, 19:45:09 »
gorąco polecam :) [naprawione wyrwane gniazdo w hd 2]
NOTE 2 <3

Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 06, 2012, 09:32:22 »
Jaki koszt wymiany gniazda microSD w HTC DH2 ?

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 09, 2012, 22:12:01 »
Niestety nie posiadam tej części :(
Are you shpongled?

*

Offline Andro16

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 14, 2012, 16:26:26 »
Witam chciałbym zapytać jaki jest koszt naprawy lub wymiany wyrwanego gniazda USB w  HTC HD2 ? Pozdrawiam.

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 16, 2012, 16:48:41 »
Witam chciałbym zapytać jaki jest koszt naprawy lub wymiany wyrwanego gniazda USB w  HTC HD2 ? Pozdrawiam.
Naprawa uzgodniona już na gg :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2012, 16:55:05 wysłana przez ziele »
Are you shpongled?

Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 12, 2012, 23:23:50 »
Witam serdecznie.

Posiadam HP Ipaq 914c z wyrwanym gniazdem mini usb. Zależy mi tylko i wyłącznie na ładowaniu i synchro via usb-pc, bez audio.

Proszę o informację jaki był by koszt takiego zabiegu. Posiadam stare gniazdo usb ale w/g mnie brakuje mu 2 nóżek.

Dziękuję za szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: SERWIS - Naprawa gniazd synchronizacyjnych HTC, IPAQ, MIO, ACER, FSC itp...
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 15, 2012, 13:15:38 »
Jeśli ułamały się nóżki od audio to można by zreanimować hp. Możesz podesłać zdjęcie gniazda?
Are you shpongled?