Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić

  • 443 Odpowiedzi
  • 191830 Wyświetleń

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #300 dnia: Listopad 16, 2009, 13:15:08 »
szkoda ze nikt nie raczy mi odpisac na wyslane zapytanei bo wysylanie w ciemno tela tdo naprawy mija sie z celem, dwa ze w tej chwili nie dysponuje żadnym zastepczakiem na czas naprawy, moge sie do nich przejechac ale mam 300 km, wystarczy infoi ze maja i moge podjechac to wsiadam w bryke i jade, bo inna opcja raczej nei wchodzi w rachube, no chyba ze ktos dysponuje jakims tel. do nich, chociaz watpie b ymieli ocghote gadac ze mna
że oddane osobiście do punktu przyjęć mają wyższy priorytet... ale na "od ręki" nie ma szans. 2-3dni najczęściej, doba też się zdarza :) (o ile mają części na stanie..)

*

Offline macm

  • 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #301 dnia: Grudzień 09, 2009, 14:22:09 »
No witam.
Ja niestety oddałem mojego kaisara w dniu 20 listopada. Po 2 tygodniach odmówili naprawy gwarancyjnej (co być może jest ok) ale wycenili naprawę GPS na 1200 zł. Heh taka cena to prawie nowego HTC Touch Pro 2 można kupić a nie starego kaisara naprawiać. Tak więc pozostaje sprzedać za grosze i zbierać na nowy lub używać bez GPS. Ale wiecie jak to boli jak coś w telefonie nie działa. Nawet gdyby nie było potrzeba to gdy jest zepsute to się wydaje najważniejsze. Tak że naprawa okazała się niemal niemożliwa. Najgorsze jednak że gdy poprosiłem o zwrot sprzętu (około tudzień temu) to do teraz na stronie status widnieje w naprawie a gdy dziś zadzwoniłem to pani wogóle w systemie nie może go odnaleźć mimo, że ja na komputerze widzę przed nosem ów status. Pani stwierdziła że pewnie jakiś błąd w systemie choć zaczęła nawet sugerować że wogóle tego telefonu tam nie było - hmm... może mam schizofrenię?  :evil:

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #302 dnia: Grudzień 16, 2009, 02:40:06 »
Nokię E90 katowali dokładnie 41 dni. Zanim wymienili na N97. Żal.PL

*

Offline bandit57

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2 Galaxy Note
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #303 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:25:50 »
Witam kolegow, nawiaze temat do HDka.. Ja wlasnie oddalem swoj do regnersis osobiscie bo mam blisko..Na wymiane gumki od sciszania pod klapka  baterii.Jak to pani w serwisie stwierdzila ze naprawa moze byc odplatna :O Stwierdzila ze to jest wieksza czesc wraz z ramka ale  przyjmie i jak to stwierdzila - sproboja naprawic na gwarancji. Na telefon czekam od 2 tygodni i zadnego odzewu. Na stronie caly czas widnieje status w trakcie obslugi serwisowej.A i jak sie dowiedzialem - smsy o odbiorze telefonu na siec playa nie dochodza.Takze cale szczescie ze mozna sprawdzic jeszcze status na stronie regenersisu.. Jak dostane jakies info to sie podziele.



Odebralem dzisiaj.Wymienili przyciski od glosnosci na gwarancji.Zycze wam powodzenia w waszych naprawach..
PS. smsy jak nie przychodzily tak dalej nie przychodza na playa..
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2009, 16:19:41 wysłana przez bandit57 »

*

Offline macm

  • 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #304 dnia: Grudzień 22, 2009, 02:46:31 »
No ja swój telefon odzyskałem po trzydziestu paru dniach. Za naprawę tego GPSu chcieli 1200 zł... a kaisar nie kosztuje już więcej jak 600-700... mają humor. Ciekawie też uzasadnili odmowę naprawy gwarancyjnej - ingerencja softwarowa. Myślę że wyślę im go ponownie z reklamacją po nowym roku.

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #305 dnia: Grudzień 22, 2009, 15:29:40 »
Witam kolegow, nawiaze temat do HDka.. Ja wlasnie oddalem swoj do regnersis osobiscie bo mam blisko..Na wymiane gumki od sciszania pod klapka  baterii.Jak to pani w serwisie stwierdzila ze naprawa moze byc odplatna :O Stwierdzila ze to jest wieksza czesc wraz z ramka ale  przyjmie i jak to stwierdzila - sproboja naprawic na gwarancji. Na telefon czekam od 2 tygodni i zadnego odzewu. Na stronie caly czas widnieje status w trakcie obslugi serwisowej.A i jak sie dowiedzialem - smsy o odbiorze telefonu na siec playa nie dochodza.Takze cale szczescie ze mozna sprawdzic jeszcze status na stronie regenersisu.. Jak dostane jakies info to sie podziele.



Odebralem dzisiaj.Wymienili przyciski od glosnosci na gwarancji.Zycze wam powodzenia w waszych naprawach..
PS. smsy jak nie przychodzily tak dalej nie przychodza na playa..


Witam.

Chciałbym przedsawić jak wyżej opisana sprawa wyglądała od strony serwisu. Telefon został oddany w punkcie przyjęć telefonów dnia 02.12.2009r. i tego samego dnia został naprawiony. Kolega bandit57 oddając sprzęt do naprawy otrzymał pisemne potwierdzenie gdzie można znaleźć między innymi numer tefonu do Regenersis. Piszę to dlatego, że można było zadzownić pod podany numer telefonu i sie dowiedzieć o status telefonu a nie biernie czekać denerwować się, że status się nie zmienia albo smsy nie dochodzą. W tym przypadku telefon był do dobioru tego samego dnia po oddaniu ew. na drugi dzień.

*

Offline bandit57

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2 Galaxy Note
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #306 dnia: Grudzień 23, 2009, 18:48:07 »
Witam,powiem tak - dla mnie jest dziwne to, ze jak klient wie ze smsy nie dochodza -  to druga alternatywa dla klienta jest sprawdzanie strony internetowej. Jesli nie aktualizujecie wpisow na stronie to po co ona jest? Wedlug mnie to logiczne,a dlaczego nikt nie zadzwonil wiedzac ze macie problem z smsami do playa a telefon lezal od 2 tygodni ? Co do telefonow.. Przykro mi ale ciezko do was jest sie dodzwonic bo rzadko ktos odbiera albo ja trafiam w najwieksze natezenie. Pozdrawiam.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #307 dnia: Grudzień 24, 2009, 00:42:25 »
a i jak dzwonisz podawane przez automacik jest info, żeby sprawdzić na stronie :)


ktoś im powinien porządny audyt z ISO zrobić :)

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #308 dnia: Grudzień 24, 2009, 09:54:51 »
a i jak dzwonisz podawane przez automacik jest info, żeby sprawdzić na stronie :)


ktoś im powinien porządny audyt z ISO zrobić :)

Taa, dobrze się tak znasz na ISO.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #309 dnia: Grudzień 24, 2009, 10:41:16 »
a i jak dzwonisz podawane przez automacik jest info, żeby sprawdzić na stronie :)


ktoś im powinien porządny audyt z ISO zrobić :)

Taa, dobrze się tak znasz na ISO.


Z tego co pamiętam ISO wymaga, aby pracownicy przeszli z niego szkolenie :) I z tego co pamiętam moje zainteresowanie tematem powodowało niecierpliwość przełożonych i zapewnienia, że to nieistotne, a w razie audytu powiedzą mi co mam robić :E Gdzieś tam podobno były jakieś elektroniczne wersje do przeczytania, ale nawet wydruku się nie dało otrzymać :(

*

Offline CruGeR

  • 2
  • Sprzęt: HTC HD
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #310 dnia: Styczeń 15, 2010, 10:46:27 »
Ja mam z goła inne wrażenie na temat tego serwisu Regenersis

HTC HD przestał działać ekran dotykowy... sprzet na gwarancji... wysłałem w sobote 9.01.. ale paczka wyszła z OPOLA (a kawałek do warszawy jest) 11.01.. bo za kuriera sobotniego chcieli 50% ceny wiecej. Paczkę nadałem... wiec czekam sobie... na stronce po wpisaniu IMEI we wtorek znalazłem swój telefon że został przyjęty do serwisu... i jakież było moje zdziwienie jak w środę wieczorem dzwoni do mnie kurier z paczką...  :O

HTC naprawione wyświetlacz nóweczka... wszystko w ramach gwarancji...
wybaczcie ale jak mam nie być zadowolony z takiego obrotu sprawy.. ??


*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #311 dnia: Styczeń 15, 2010, 10:58:51 »
czyżby zaczął działać lepiej? W sumie wątek zwolnił nieco ostatnio  :worried:


Aczkolwiek nim miód i słodycz nas wszystkich zaleje dodam, że mój taczprosiaczek był jakieś kilka miesięcy temu w regenersis. Teraz już po gw i zaczęła się klawiatura zacinać po otwarciu... Rozebrałem to-to i co się okazało - pomijając brak kilku wymienionych w service manual folijek - zabezpieczeń na złączach i lekko pogniecione inne folijki w środku - panom z Regenersis nie dokręciło się śrubeczki która powoli się wysuwała aż wypadła i zaczęła zahaczać... Cóż no niestety - niestaranność i pośpiech wychodzi :(

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #312 dnia: Styczeń 16, 2010, 18:56:02 »
Ja mam z goła inne wrażenie na temat tego serwisu Regenersis

HTC HD przestał działać ekran dotykowy... sprzet na gwarancji... wysłałem w sobote 9.01.. ale paczka wyszła z OPOLA (a kawałek do warszawy jest) 11.01.. bo za kuriera sobotniego chcieli 50% ceny wiecej. Paczkę nadałem... wiec czekam sobie... na stronce po wpisaniu IMEI we wtorek znalazłem swój telefon że został przyjęty do serwisu... i jakież było moje zdziwienie jak w środę wieczorem dzwoni do mnie kurier z paczką...  :O

HTC naprawione wyświetlacz nóweczka... wszystko w ramach gwarancji...
wybaczcie ale jak mam nie być zadowolony z takiego obrotu sprawy.. ??
wrzuć Kolego niewbie scan papierka z regenersis dołączonego do przesyłki.

Mojego Diamonda też źle poskładali i dzień po powrocie z tego "serwisu" wypadła z niego śrubka...



« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 21:52:23 wysłana przez mike100 »
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #313 dnia: Styczeń 16, 2010, 19:28:24 »
ahh cudownie :E User założył konto, napisał pochwałę i tyle go było  :E

*

Offline marcinko

  • *
  • 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #314 dnia: Styczeń 16, 2010, 20:00:26 »
czyżby zaczął działać lepiej? W sumie wątek zwolnił nieco ostatnio  :worried:

eee nic lepiej. Kumpel ostatnio wysyłał swoja Omnię do serwisu, przysłali mu niby naprawioną, ale GPS przestał działać - dokładnie tak jak mi kiedyś w HD. Pytam więc co to za serwis i wcale się nie zdziwiłem gdy odpowiedział że Regenersis.

*

Offline radekrpr

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Desire > Sensation
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #315 dnia: Styczeń 17, 2010, 15:10:28 »
ahh cudownie :E User założył konto, napisał pochwałę i tyle go było  :E

A co ma jeszcze pisać?? Jest zadowolony, nie ma problemów ze sprzętem, nie ma żadnych pytań, ma siedzieć na forum 24h i czepiać się nie wiadomo czego jak niektórzy z was...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 15:24:50 wysłana przez radekrpr »

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #316 dnia: Styczeń 17, 2010, 15:15:13 »
gdyby to był zadowolony user w ogóle by nie szukał tego tematu :wink:

Takie akcje marketingowe to możecie sobie darować...
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #317 dnia: Styczeń 17, 2010, 15:46:47 »
gdyby to był zadowolony user w ogóle by nie szukał tego tematu :wink:

Takie akcje marketingowe to możecie sobie darować...

dokładnie :)


Ja jak dostanę naprawiony sprzęt z serwisu to nie piszę, że jest cudownie, bo sądzę, że tak powinno być :)

Jak wyjmuję samochód z serwisu nie szukam for tematycznych i nie rejestruję się tylko po to, aby pochwalić.  :O Z bardzo prostego powodu zresztą - płacę (ew. zapłaciłem wcześniej = mam gwarancję) -> mam naprawione. To jest stan naturalny, nie wymagający wyjaśnień czy rozgłaszania - tak ma być. Tak jak nie chwalę nowego samochodu za to, że jeździ, autobusu za to, że jest na czas, flachy za to, że jest dobra czy kanapki w mcDonaldzie, że jest taka sama :) I w momencie, kiedy ktoś wyszukuje to forum, rejestruje się i pisze, a cały ten trud po to, żeby pochwalić rzecz z natury oczywistą - nie kupuję tego.

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #318 dnia: Styczeń 25, 2010, 14:08:57 »
gdyby to był zadowolony user w ogóle by nie szukał tego tematu :wink:

Takie akcje marketingowe to możecie sobie darować...

dokładnie :)


Ja jak dostanę naprawiony sprzęt z serwisu to nie piszę, że jest cudownie, bo sądzę, że tak powinno być :)

Jak wyjmuję samochód z serwisu nie szukam for tematycznych i nie rejestruję się tylko po to, aby pochwalić.  :O Z bardzo prostego powodu zresztą - płacę (ew. zapłaciłem wcześniej = mam gwarancję) -> mam naprawione. To jest stan naturalny, nie wymagający wyjaśnień czy rozgłaszania - tak ma być. Tak jak nie chwalę nowego samochodu za to, że jeździ, autobusu za to, że jest na czas, flachy za to, że jest dobra czy kanapki w mcDonaldzie, że jest taka sama :) I w momencie, kiedy ktoś wyszukuje to forum, rejestruje się i pisze, a cały ten trud po to, żeby pochwalić rzecz z natury oczywistą - nie kupuję tego.

Może ktoś przypadkowo trafił na to forum frustratów i zadał sobie trud, żeby napisać coś pozytywnego, bo żal sie robi od tego narzekania....:) Wcale nie wyszukiwałem tego forum, a jestem tu i sie zarejestrowałem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2010, 14:12:46 wysłana przez Chuck »

*

Offline wic1234

  • ***
  • 268
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N97
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #319 dnia: Styczeń 25, 2010, 16:00:56 »
Ja mialem tez calkiem fajne doswiadczenia :)

Wpierw fon nawalal (GPS grecil w miejscu, czasem sie wieszal) wiec oddalem do serwisu.
Przekrywali soft 2 tygodnie po cyzm oddali.

Oddalem znow bo bylo 10x gorzej.
Po miesiacu wymienili na nowy model N97.

Fajnie, bawie sie ...i? Nie dziala GPS, wiesza sie, kilka wad fabrycznych.
Nowy telefon lezy w serwisie juz 2 tydzien :)

2 + 4 + 2 tygodznie = 2 miechy
Ciekawe co teraz? :]
Treo 600  ->  XDA1> XDA 2> Nokia E90 > Nokia 6300 / N97

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 25, 2010, 19:02:23 »
Może ktoś przypadkowo trafił na to forum frustratów i zadał sobie trud, żeby napisać coś pozytywnego, bo żal sie robi od tego narzekania....:) Wcale nie wyszukiwałem tego forum, a jestem tu i sie zarejestrowałem.

A jakie są Twoje doświadczenia z Regenersis? :)

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 25, 2010, 23:18:25 »
chyba chuck zapomniał, że miał się zalogować jako CruGeR   :E :E :ok:
Napisane: Styczeń 25, 2010, 22:42:43
Może ktoś przypadkowo trafił na to forum frustratów i zadał sobie trud, żeby napisać coś pozytywnego, bo żal sie robi od tego narzekania....:) Wcale nie wyszukiwałem tego forum, a jestem tu i sie zarejestrowałem.

A jakie są Twoje doświadczenia z Regenersis? :)
dobry pracodawca  :E daje premie za psucie :E
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 26, 2010, 06:45:26 »
dobry pracodawca  :E daje premie za psucie :E

W regenersis są za przemiał :) im więcej na godz tym lepsza premia. Ale warto dodać, że powroty premię ucinają.


A ja znów niezadowolony z rgs jestem :( W Touch PRO * ktoś nie dokręcił śruby trzymającej część z lcd w całości i musiałem wszystko rozbierać i dokręcać {Raaaadziooo? Za bardzo się śpieszyłeś :sleepy: }

* wesołą miał historię serwisową  - najpierw padł GPS, wymieniono, ale zepsuli coś jeszcze i wrócił :) Dwie wizyty do dojścia do sprawności potrzebował

*

Offline radekrpr

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Desire > Sensation
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:30:31 »
Oddaj jeszcze raz to Ci poprawię... :)

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:26:52 »
Oddaj jeszcze raz to Ci poprawię... :)

Po gwarancji :)

Jakbyś mnie naliczył za to dokręcenie śrubki to ufff :) taniej by mi wyszło nowy kupić :P

*

Offline wic1234

  • ***
  • 268
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N97
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #325 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:30:37 »
Moja N97 wrocila 2 dni temu.

Nadal nie chodzi GPS :P

Pewnie po urlopie ja oddam :/
Treo 600  ->  XDA1> XDA 2> Nokia E90 > Nokia 6300 / N97

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #326 dnia: Styczeń 31, 2010, 13:49:03 »
Niestety regenersis się nie poprawił wogóle...

Jakieś 2 miesiące temu oddałem telefon HTC SPV E650 do gwarancji przez Orange, telefon leżał w serwisie miesiąc, po czym wrócił z uzasadnieniem: Usterka nie wystąpiła podczas pobytu w serwisie, szkoda, że tylko wziąłem telefon do ręki to odrazu zgasł mi ekran... No nic popatrzyłem trochę po datach przyjścia i wysyłki i zauważyłem, że samo Orange przetrzymało telefon około 4-5 dni, więc postanowiłem zamówić kuriera na zasadach gwarancji door-to-door. W tym tygodniu dzwonię do serwisu zapytać się co z telefonem, babka odpowiada, że karta gwarancyjna jest od MOTOROLI i proponują naprawę odpłatną lub odesłanie telefonu, kazałem im odesłać. Jako, że telefon kupowałem używany przez allegro, zapytałem czy się pomylił z tą kartą czy co, ale jednak taką kartę wystawił sam HTC. Jutro będę do nich dzwonił i próbował wytłumaczyć, że nie istnieje telefon taki jak Motorola HTC SPV E650 :). Bo na karcie gwarancyjnej tylko w rogu jest logo motorola, ale marka i model są prawidłowe.

Pytanie tylko dlaczego, odsyłając przez Orange, telefon miał gwarancję ważną, a odsyłając normalnie, ta gwarancja nagle zniknęła.

Orientujecie się może czy mogę zażądać wymiany telefonu na wolny od wad? Gdzie? W orange czy tym "serwisie"?

Odkąd kupiłem telefon (początek grudnia) w domu miałem go może przez tydzień...

PS. Za 2-gim razem telefon odesłałem z pisemną reklamacją, oczywiście reklamacja nie została uznana...

*

Offline baciarek

  • ****
  • 687
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S5
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #327 dnia: Styczeń 31, 2010, 18:49:37 »
Ja mam od nowości uwalony czujnik wyciągniętego rysika, ale, że byłem po niezłych przebojach serwisowych z Etenem jeżdżącym do niemiec to po prostu olałem czujnik jak reszta działa do tej pory. Coś czuje, że jakbym oddał z tym rysikiem to reszta już sypnęła by się jak za dotknięciem czarodziejskie...go rysika :)
Kobieta + 50ml = CHMOD 777

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #328 dnia: Luty 01, 2010, 09:35:05 »
Moja N97 wrocila 2 dni temu.

Nadal nie chodzi GPS :P

Pewnie po urlopie ja oddam :/
oddaj ja do serwisu na siennej i olej baranów z reg  :-|
http://www.centrumgsm.pl/index.php

ale ku pocieszeniu, nie wszystkie serwisy takie są.

kupiłem Żonie lapka samsunga i po miesiącu użytkowania wyłączał się ekran bez powodu. od ręki wymienili inwerter. po kolejnuych paru miesiącach ta sama usterka, ale znacznie rzadziej. poszedł do serwisu i po tygodniu zadwonił serwisant dopytać o usterkę, bo u nich cały czas wszystko działa.
potestowali, potestowali i ani razu ekran się nie wygasił, ale inwerter i taśmę LCD wymienili profilaktycznie. i to się nazwywa serwis :ok:
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline radekrpr

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Desire > Sensation
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #329 dnia: Luty 01, 2010, 13:06:29 »
a skąd wiesz, że wymienili ten inwerter i taśmę LCD??   :)