Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić

  • 443 Odpowiedzi
  • 193423 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 22, 2009, 10:14:04 »
Jak  psuć to z glowa  ... bo jak  ci odrzuca  to bedziesz mial cegle  .....

*

Offline WujekK

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch PRO 2
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 22, 2009, 13:02:30 »
Tym razem wszelkie 'inne' metody sobie podaruję. Telefon był dwa razy w serwisie bo byłem święcie przekonany, że jest zepsuty a nie zablokowany - w końcu ja mam oryginał zakupu i tylko ja mógłbym zgłosić kradzież. Enyłej telefon jest znany już w serwisie i figuruje w historii 'napraw' bo to oni zasugerowali możliwość istnienia blokady.
Nie chodzi mi tym razem nawet o stratę pieniędzy, bo stać mnie na drugi ale o podejście sprzedającego, nie przemyślał chyba do końca sprawy i ewentualnych efektów ubocznych, które mu to przysporzy.
Nic tak dobrze nie rozjaśnia w głowie jak porządny kop w d.

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 22, 2009, 17:13:17 »
:)

Ubicie  plyty glownej  = odblokowany IMEI :P
a jak nie   to I/O error  :)  polecam 

*

Offline kawak

  • 17
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 29, 2009, 16:35:57 »
To teraz ja :) tak na szybkiego...
kupilem  swojego G1 w lombardziej ale jest jeszcze na gwarancji...
telefon poszedl 17 lipca na gwarancje oczywiscie zanioslem go do salonu ery...
wszystko ladnie pieknie :)
19 lipca czyli dosc szybko dostalem sms ze telefon jest gotowy do odbioru w salonie...
dotarlem do salonu przy kierowniku chce odpalic telefon i nici...
pomyslalem to co kazdy z was by pomyslal ze bateria jest walnieta wiec polecialem do domku po ladowarke wracam do salonu i widze ze moj telefon juz jest podpiety do ladowarki....
okazuje sie ze po wymianie plyty glownej telefon nie reaguje na ladowarke i na klawisze...

a teraz wnioski do ktorych doszedlem po przeczytaniu tego watku:

1. srednia naprawa telefonu to 3 - 4 wyslania to CRC
2. za kazdym razem zmieniaja Plyte glowna czyli jest zmiana IMEI... wiec nie zdziwil bym sie gdyby w systemie pokazywali ze naprawiaja nowy telefon a nie ten sam poraz kolejny
3. wiekszosc wad spowodowanych przez nich jest blacha... jak to ktorys z przed mowcow napisal ... nie podlaczone tasmy zle zlozona obudowa itp...( co pewnie dotknelo tez mnie ... ale beda mieli w systemie ze naprawili nowy telefon ktory u nich jest poraz pierwszy)


chyba wszystko co pamietam :) watek wajny mam nadzieje ze bedzie sie rozwijal :)

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 29, 2009, 18:36:07 »
 ~kawak wyciąganie wniosków na podstawie tego wątku jest według mnie bardzo mylne. Przede wszystkim wypowiadają się  tu głównie osoby które są z usług serwisu nie zadowolone. Może załóżmy wątek "Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się pochwalić" wtedy będziemy mogli się przekonać jaka jest prawda. Zakładając, że znajdą się osoby które uczciwie zamieszczą post. Skoro telefon wrócił z serwisu i wszystko działa to po co coś pisać.
 ~kawak może w tym samym czasie co Ty dostałeś swoją nie działającą G1, 50 innych osób dostało swoje w pełni sprawne... :)

Z drugiej strony rozumiem złość użytkowników sprzętu, który wraca z serwisu (moze nawet po raz kolejny) nienaprawiony... Niestety pomyłki się zdarzają ...

A co do systemu, który miałby nie radzić sobie z nowym IMEI'em - tak NA PEWNO nie jest.  :grin:

Pozdrawiam

*

Offline kawak

  • 17
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 29, 2009, 21:31:33 »
Przepraszam ciebie... ale to sa moje mysli i slowa tak jak reszty forum... dziwne ale tutaj tez pisza zadowolone osoby... jest ich hmm 2 - 3 posty na 7 stron forum ... cos nie tak ...

Coś dziwnego ze akurat pierwsza moja naprawa w tym serwisie i odrazu niespodzianka... jestem
jedynym z miliona osob ...

znajomy zmagal sie z nimi 4 miesiace ale z innym telefonem...
wiecej osob nie mialo do czynienia z ich serwisem albo mi o tym nie powiedzieli... dziwne 2 przypadki i dwa trafne...

mowisz ze osoby ktore dostaly sprawne sprzet nie pisza na forum bo poco... a osoby ktore dostaly nie sprawny a niemaja netu? oni tez nie pisza...

serwis jest od tego zeby naprawic sprzet ... jezeli niema takiej mozliwosci to odsylaja z jakim kolwiek wyjasnieniem... a nie z karteczka gdzie jest napisane ze wymienili plyte glowna dali nowi IMEI i przeprowadzili wszystkie testy systemowe i telefon dziala?!? cos nie tak ??

a teraz co do kwestii IMEI'u

owszem on istnieje ale w wewnetrznej bazie danych... ktos skanuje telefon patrzy czy on zjanduje sie w bazie danych czy byl robiony... i zabieraja sie za niego ... ale zeby zwiekszyc swoje zyski... firma moze wypisywac raporty z nowymi IMEI'ami ... a zreszta to i tak niema roznicy :)

bo i tak maja w kolejne zgloszenie naprawy... nie wazne czy z nowego imei'u czy ze starego...

dzialanie celowe?!?! za pierwszym razem naprawic telefon i nie podlaczyc klawiatury.... zgarnac kase...
kolejny raz podlaczyc klawiature ... zgarnac kase ?!? powiedz mi ze sie myle ze tak niemoga zrobic...

*

Offline WujekK

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch PRO 2
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 30, 2009, 11:41:31 »
Tranzystor, puść mi na priva proszę jakieś pomysły. Utknąłem w gąszczu prawa i tak czy siak mam już cegłę zamiast telefonu, spróbuję twoją metodą. Oczywiście bez późniejszych wyrzutów  :wink:
Nic tak dobrze nie rozjaśnia w głowie jak porządny kop w d.

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 30, 2009, 17:14:12 »
ja mam inny problem: moj mda z ery miał gwarancję do 27 lipca, około 20 pojechał do serwisu do Warszawy. Wrócił 3 dni temu, dzisiaj zaauważyłem, że dzwoniąc nie słychać nic w głośniku (ale normalnie głośnik działa poprawnie, HR, SR nie pomagają). Uważam że to serwis spowodował usterkę.. Ale gwarancja mi się skończyła... Co teraz mam robić??  :-? :-?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2009, 17:16:44 wysłana przez saladyn »

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 30, 2009, 17:26:30 »
okres gwarancji wydłużony jest chyba o czas pobytu urządzenia w serwisie. :worried:
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline bieski

  • ****
  • 656
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 30, 2009, 17:39:19 »
nie chyba :) gwarancja jest przeduzana o czas pobytu w serwisie, leci od nowa jak dostajesz nowke sztuke w ramach naprawy

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 30, 2009, 17:42:16 »
no to dokładnie tak jak napisałem :E
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 30, 2009, 18:02:04 »
w sobotę się przejde do ery-ciekwe co mi powiedzą.... Ach ten wrszawski serwis....

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpień 05, 2009, 08:15:34 »
nie chyba :) gwarancja jest przeduzana o czas pobytu w serwisie, leci od nowa jak dostajesz nowke sztuke w ramach naprawy

Lub jesli zrobia   "naprawę poprzez wymiane"  to jest  kontynuacja gwarancji 

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpień 07, 2009, 17:41:47 »
 :E :E :E :E :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

*

Offline mareknot

  • ****
  • 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD 2
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpień 19, 2009, 23:51:00 »
Witam!
Wysłałem mojego HD do znanego serwisu w znanym miejscu i co otrzymałem w odpowiedzi:
 "Szanowny Kliencie, urządzenie jest po gwarancji producenta- wg ustaleń z KZD, Orange naprawa jest wykonana odpłatnie. Może Pan złożyć reklamacje do producenta."
Informuje, że fonik kupiłem w końcu kwietnia tego roku. Mam pytanko do kolegów(koleżanek) czy ktoś coś takiego doświadczył osobiście i czy to co podpowiadają osiągnęło pozytywny wynik?
Pozdrawiam Marek

Pozdrawiam Marek

HTC Touch HD2 Leoś, Rom BlueDragon 1.05 RC3 PLK BLACK na 6.5.x

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 21, 2009, 10:52:58 »
Panie ~!mareknot a gdzie Pan zakupił tego HD ? Jeżeli urządzenie ma P/N i IMEI wskazujący na przeznaczenie na inny rynek nie może byc obsłuzone gwarancyjnie.
Dugie moej pytanie: skąd ma Pan informacje "Szanowny Kliencie, urządzenie jest po gwarancji producenta- wg ustaleń z KZD, Orange naprawa jest wykonana odpłatnie. Może Pan złożyć reklamacje do producenta." ? Czy otrzymał Pan pismo o takiej treści ?

*

Offline grypiomi

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Cruser Alpha B50
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 23, 2009, 13:33:52 »
Serwis najgorszy jaki znam!!!
Ponad miesiąc na gwarancji trzymali mi HTC po to aby wgrać oprogramowanie!!!
Niestety na gwarancji nie ma wyboru...

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 23, 2009, 16:12:19 »
Wystarczy w googlach wpisac haslo Regenesis i chyba nie znajdzie sie zadnej pozytywnej opinii. Nalapali pare kontraktow na serwisowanie i wydaje im sie, ze moga z uzytkownikami zrobic wszystko, a w szczegolnosci oszukiwac zamiast przyznac sie do swojego partactwa.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 24, 2009, 06:37:18 »
Wystarczy w googlach wpisac haslo Regenesis i chyba nie znajdzie sie zadnej pozytywnej opinii. Nalapali pare kontraktow na serwisowanie i wydaje im sie, ze moga z uzytkownikami zrobic wszystko, a w szczegolnosci oszukiwac zamiast przyznac sie do swojego partactwa.

Wiem, że sę powtarzam ale nikt nie zakłada na forum wątku po ty by serwis czy usługę chwalić. Dlaczego tak jest ?? Wszyscy są wielce pokrzywdzeni bo serwis wgrał tylko oprgramowanie.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 24, 2009, 07:01:22 »
Wiem, że sę powtarzam ale nikt nie zakłada na forum wątku po ty by serwis czy usługę chwalić. Dlaczego tak jest ?? Wszyscy są wielce pokrzywdzeni bo serwis wgrał tylko oprgramowanie.
nie masz racji, zajrzyj do działu serwisowanie
jest kilka polecanych serwisów i różni użytkownicy je chwalą

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 24, 2009, 09:16:22 »
Wystarczy w googlach wpisac haslo Regenesis i chyba nie znajdzie sie zadnej pozytywnej opinii. Nalapali pare kontraktow na serwisowanie i wydaje im sie, ze moga z uzytkownikami zrobic wszystko, a w szczegolnosci oszukiwac zamiast przyznac sie do swojego partactwa.

Wiem, że sę powtarzam ale nikt nie zakłada na forum wątku po ty by serwis czy usługę chwalić. Dlaczego tak jest ?? Wszyscy są wielce pokrzywdzeni bo serwis wgrał tylko oprgramowanie.

Jedna czy druga osoba moze byc nie zadowolona z serwisu, ale odsetek ten jest stanowczo za duzy, o Regenesis/CRC jest stanowczo za duzo negatywnych opinii a i przypadki postepowania serwisantow opisywane tu i na MyApple daja sporo do myslenia. Odsetek niezadowolonych jest zbyt duzy nawet jak na systystyke. A smrod zaCRC ciagnie sie od wielu lat juz tu na forum w roznych watkach...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline pawcio79

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 24, 2009, 15:51:43 »
Witam.
HTC Touch Pro na gwarancji, używany niecałe 3 miesiące i już problemy.
1. Brak powiadamiania o nadchodzących sms-ach
2. Błędy wyświetlanego obrazu (w Touch Flo, w windowsie wszystko ok)
3. Wpinam ładowarkę, tel sie ładuje, gaśnie ekran i już nie zaświeci, odpinam ładowarkę...miga tylko dioda od ładowania i tel martwy. Pomaga tylko reset.
Szczegółowo opisane problemy + załączona CD ze zdjęciami i filmami problemów z telefonem.
Zobaczymy czy, co i kiedy serwis na to ;)

Telefon wysłany 19 sierpnia, dziś 24 jest i w systemie nie ma takiego IMEI.

PS. Może ktoś miał podobne problemy z tym modelem?

Tydzień czasu od chwili oddania telefonu do sieci sklepów nie dla idiotów ;) iii......i wieści o telefonie zaginęły!!!
Nie ma go w serwisie, nie ma w sklepie, brak numeru listy przewozowej w systemie :-?
Jedyne co wiem to...że miła pani z która właśnie rozmawiałem idzie do domu i mi nie pomorze  :-|
I nie denerwuj sie tu człowieku :/

« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2009, 15:42:21 wysłana przez pawcio79 »
Alkohol niszczy skórę, głównie na kolanach i łokciach :)

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 26, 2009, 18:04:32 »
Sprzęt wysłałem z powodu plamki,kolorowej mozaiki miedzy LCD a częścią dotykową. Sprzęt powrócił, wyświetlacz wymieniony (albo sama część dotykowa). Widać różnice, na wyświetlaczu brak kolorowej mozaiki i dotyk poprawił się o 50%. Wcześniej dużo słabiej reagował i często gęsto dostawałem już szału. Serwis naprawił profesjonalnie. Troszkę trwało bo prawie 2 tygodnie telefonu nie miałem ale wszystko gra, żadnych usterek, jedynie jak się zdejmie pokrywę tylną to malutka nalepka z napisem VOID jest uszkodzona (plomba gwarancyjna). Życzę wszystkim takich napraw.

Pozdrawiam

*

Offline Piotr28x

  • 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpień 27, 2009, 19:24:07 »
Witam,
Tyle złego naczytałem się w tym wątku o  naprawach w Jankach a tu serwis Regenersis  zaskoczył mnie pozytywnie. W poniedziałek 24.08 oddałem osobiście swojego HD-ka do serwisu a dzisiaj o godz. 10:00 go odebrałem z nową płytą główną. Jestem normalnie w szoku , 4 dni i telefon naprawiony z nowymi bebechami. Od kilku godzin testuje sprzęcik i wszystko działa, od pukać.., jak należy :-).

Pozdrawiam
Piotr


*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 31, 2009, 22:27:53 »
powiedziało dwóch nowicjuszy  :E :E :E
z lewej stgrony widzicie przekreślonego diamonda - to właśnie zasługa Regenersis.
nie kupię żadnego HTC dopóki nie zmieni się zaplecze serwisowe.
a Htc leci  na fali, zobaczymy czy będą tacy mądrzy jak sprzedaż spadnie..
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2009, 22:33:38 wysłana przez mike100 »
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline Birra

  • 12
  • Sprzęt: n96
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #205 dnia: Wrzesień 01, 2009, 16:51:48 »
Może nie ten forum ale też się wypowiem na temat jakości wykonywanych usług www.regenersis.pl . Mój problem to N96 po nie udanej aktualizacji soft'u pad płyty głównej, dali nową, myślę ok po ok 2 tygodniach telefon wraca do mnie. Mój błąd polegał na tym, że nie sprawdziłem podczas rozmowy duży głośnik do głośnomówiącego działa nie działa mały. Następnego dnia znowu do serwisu, serwis odsyła do regenersis naprawa ok 2 tygodni. Kolejny powrót głośniczek działa ale nie łapie GPS i odstaje klawiatura odkleiła się na siłę i jak telefon zdałem 09-07-2008 i tak do dnia dzisiejszego nie mam, 26-08-2009 napisałem, że telefon ma być przesłany do 31-08-2009 w takim stanie jak pojechała do nich oczywiście olali to sobie. Dzisiaj nie wytrzymałem i zadzwoniłem  dostało się im i część w końcu sprowadzili i reperują, zażądałem aby spakowali go i odesłali w takim stanie w jakim dostali bo p........ ich usługi. Pojedzie do innej firmy zajmującą się naprawami.
Jak będzie dalej dam Wam znać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2009, 22:06:07 wysłana przez Birra »

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #206 dnia: Wrzesień 02, 2009, 08:20:51 »
Może nie ten forum ale też się wypowiem na temat jakości wykonywanych usług www.regenersis.pl . Mój problem to N96 po nie udanej aktualizacji soft'u pad płyty głównej, dali nową, myślę ok po ok 2 tygodniach telefon wraca do mnie. Mój błąd polegał na tym, że nie sprawdziłem podczas rozmowy duży głośnik do głośnomówiącego działa nie działa mały. Następnego dnia znowu do serwisu, serwis odsyła do regenersis naprawa ok 2 tygodni. Kolejny powrót głośniczek działa ale nie łapie GPS i odstaje klawiatura odkleiła się na siłę i jak telefon zdałem 09-07-2008 i tak do dnia dzisiejszego nie mam, 26-08-2009 napisałem, że telefon ma być przesłany do 31-08-2009 w takim stanie jak pojechała do nich oczywiście olali to sobie. Dzisiaj nie wytrzymałem i zadzwoniłem  dostało się im i część w końcu sprowadzili i reperują, zażądałem aby spakowali go i odesłali w takim stanie w jakim dostali bo p........ ich usługi. Pojedzie do innej firmy zajmującą się naprawami.
Jak będzie dalej dam Wam znać.

Koniecznie Birra, koniecznie !

*

Offline pawcio79

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #207 dnia: Wrzesień 02, 2009, 11:47:56 »
Witam ponownie.
Ciąg dalszy moich perypetii z firmą Regenersis...
Telefon najpierw tydzień czasu jechał do serwisu a teraz kolejny tydzień "gdzieś" zalega u nich i co gorsze nikt nie wie gdzie sie podziewa mój telefon!
jedyne słowa jakie mi sie cisną na usta to: "Panie, ja tu widze niezły burdel"
Wrr
Alkohol niszczy skórę, głównie na kolanach i łokciach :)

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #208 dnia: Wrzesień 02, 2009, 11:51:40 »
mialem podobnie. Okazalo sie ze wpisywalem imei sprzed wymiany plyty glownej. Dlatego nie mogli go namierzyc' bo w ich bazie byl pod innym imei.
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline pawcio79

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #209 dnia: Wrzesień 02, 2009, 12:16:22 »
mialem podobnie. Okazalo sie ze wpisywalem imei sprzed wymiany plyty glownej. Dlatego nie mogli go namierzyc' bo w ich bazie byl pod innym imei.
Tak ale z tą róźnicą że mój tel jest 3 miesięczny i nie był naprawiany.
Z tego co pytałem jest u nich zachowana historia napraw a więc i numer/ry IMEI.

Nie potrafią nawet zlokalizować mojego telefonu po numerze listy przewozowej dostarczonej paczki kurierem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2009, 12:22:08 wysłana przez pawcio79 »
Alkohol niszczy skórę, głównie na kolanach i łokciach :)