Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić

  • 443 Odpowiedzi
  • 191805 Wyświetleń

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline may

  • ******
  • 2541
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Sensation
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 28, 2009, 13:41:47 »
Znaczy  - pełen profesjonalizm.
Po trupach, po trupach...do celu...na Wawelu
  


Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 28, 2009, 15:08:13 »
kolega  16 stycznia br dał do naprawy reklamacyjnej SE c702 w sieci era . Telefon wrócił dziś z pląbą regenersis. Do reklamacji telefon poszedł bo był problem z trzymaniem i wskazaniem napięcia na bateri. Po naprawie nie działają wszystkie przyciski. Ja sam czekałem na naprawe po gwarancyjną Vario 2 ponad miesiąc a na sam kosztorys 3 tygodnie. W poniedziałek oddałem swojego Mda CIV. W bazie regnersis jeszcze go nie ma ale mam nadzieje że zdąrze go wysłać w ciągu rocznej gwarancji dostateczną ilość razy aby został naprawiony. Boje się że nie zostało dużo czasu bo w erze mda ma tyklo roczną gwarancje a telefon kupiłem w sierpniu ubegłego roku ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 15:14:26 wysłana przez sspike »

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 28, 2009, 15:24:36 »
A takie granie w kulki przez serwisy to chyba norma.
Pamiętam jak swego czasu popsuł mi się aparat w moim K750i, był na gwarancji, poszedłem opisałem usterkę (aparat się włącza lecz po zrobieniu zdjęcia wywala z aparatu a zdjęcie się nie zapisuje)
1 naprawa: napisali że uszkodził się aparat i cały moduł aparatu rzekomo wymienili, w serwisie dali telefon, zrobił pare zdjęć i działało, w domu znowu padło i było to samo.
2 naprawa: przy odbiorze dostałem kwitek że usterki nie stwierdzono i wszystko działa (w domu oczywiście okazało się że aparat nadal nie działa.
3 naprawa: zażądałem wymiany telefonu na nowy no i się doprosiłem, dostałem nowy aparat razem z obudowa itd. i od tamtego czasu ani raz się już nic nie zepsuło przez 2 lata a telefon niejednokrotnie upadł na ziemię.
Także takie serwisowanie na odwal się to chyba norma. :-|

PS. na 2 naprawę kiedy dostałem od serwisu informację że usterki nie stwierdzono czekałem ponad miesiąc, miesiąc bez telefonu bo ten sobie w serwisie leżał i na koniec informacja że usterki nie ma, a mimo to aparat dalej nie działał. Czy po takim czymś człowiek może się nie wkurzyć?  :-| to właśnie Polska.

"dostajemy codziennie ciężarówki takich telefonów".

Co by tylko świadczyło o jakości i awaryjności tych telefonów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 15:29:23 wysłana przez Mafioz »

*

Offline Cameyo

  • **
  • 139
  • Sprzęt: BB 9700
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 28, 2009, 15:40:14 »
Co by tylko świadczyło o jakości i awaryjności tych telefonów.
Mysle ze nie chodzi o Diamonda, tylko ogolnie o telefony. W koncu ten g..... serwis ma monopol na Nokie i nietylko

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 28, 2009, 16:30:23 »
No o Diamonda pewnie nie, ponoć mało awaryjne, ale i tak każdy to co babka powiedziała może zinterpretować inaczej. ogólnie to przeglądając internet sporo użytkowników narzeka na serwisy, albo zwlekają z naprawą, albo naprawiają a zaraz znów się coś psuje itd.

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 29, 2009, 13:56:23 »
Diamond dotarł do nich w poniedziałek i jeszcze go nie wprowadzili do bazy :ok:
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 29, 2009, 18:39:35 »
SZOK!!
wróciłem właśnie do domu i czekał na mnie Diamond z nową płytą główną :O :O

a dziś mówili, że nie był zarejestrowaany do naprawy... może po wymianie płyty był pod nowym nr IMEI....

mam nadzieję, że niczego innego nie popsuli...
pozdr.


EDIT: głośnik nie działa
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2009, 16:02:32 wysłana przez mike100 »
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline HoMeK22

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
    • Web Design
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond / HTC Wizard
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 29, 2009, 19:41:51 »
a mój diamencik jest u nich od 19-stego... dzisiaj dzwoniłem i babka powiedziała mi że czekaja na cześci :/

*

Offline pavvel2

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • TK Telekom
  • Sprzęt: HTC HD
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 30, 2009, 12:44:32 »
a mój diamencik jest u nich od 19-stego... dzisiaj dzwoniłem i babka powiedziała mi że czekaja na cześci :/
Ten serwis ciągle ma problem z częściami. Ja czekałem na obudowę, ale przyznam że wyrobili sie w ciągu 14 dni roboczych, więc nie mam co narzekać. Ale moim skromnym zdaniem nie można zamawiać części dopiero w momencie zdiagnozowania usterki i przyjęcia telefonu do naprawy. Należy pewne sytuacje przewidywać i prognozować.

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 30, 2009, 12:50:30 »
a mój diamencik jest u nich od 19-stego... dzisiaj dzwoniłem i babka powiedziała mi że czekaja na cześci :/
Ten serwis ciągle ma problem z częściami. Ja czekałem na obudowę, ale przyznam że wyrobili sie w ciągu 14 dni roboczych, więc nie mam co narzekać. Ale moim skromnym zdaniem nie można zamawiać części dopiero w momencie zdiagnozowania usterki i przyjęcia telefonu do naprawy. Należy pewne sytuacje przewidywać i prognozować.
polityka magazynowa się kłania.
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline marcinko

  • *
  • 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 30, 2009, 13:48:33 »
Mi w niecały tydzień uwinęli się z wymianą kamery do telekonferencji w HTC Touch HD ... ale popsuli GPS przy okazji :-/ więc sprzęt wczoraj odesłałem znowu.

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 30, 2009, 14:37:28 »
Mi w niecały tydzień uwinęli się z wymianą kamery do telekonferencji w HTC Touch HD ... ale popsuli GPS przy okazji :-/ więc sprzęt wczoraj odesłałem znowu.
zastanawiające jest to, że zawsze po pierwszej naprawie zepsute jest coś innngo...
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline may

  • ******
  • 2541
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Sensation
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 30, 2009, 14:57:50 »
W moim SPV C600 kiedyś wymienili joya a zepsuli klawisz 0 i głośniczek. Wyglądało jakby zamienili na inny, charczący. Powiedzieli, że nie ma gwarancji na ich pracę bo jest wgrany inny ROM. Jakby to mialo związek z joyem......
Prowadzę serwis w troszkę innej branży i miałem kiedyś potencjalnego współpracownika, który wymyślił, że to ekstra biznes, można przy okazji jakiejś konserwacji podmieniać części na mocno zużyte i będzie biznes na serwisie. To była nasza ostatnia rozmowa.
Jestem pewien, że to motto CRC. Mają je wyryte na wszystkich widocznych ścianach wewnątrz i podprogowo emitowane z muzyką z radia.
Po trupach, po trupach...do celu...na Wawelu
  


*

Offline agollum

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4, HTC Diamond, HTC Artemis, Asus A716
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 01, 2009, 17:57:18 »
To ja też się przyłączę. Oddałem kiedyś mojego Artemisa do tego "serwisu". Już nie pomnę jak długo tam leżał, w międzyczasie kilkakrotnie byłem, nie bójmy się tego słowa - okłamywany przez pracowników CRC co do zaawansowania naprawy, aż w końcu gwarant, czyli firma Formobile stanął na wysokości zadania i przesłał mi nowe urządzenie biorąc na siebie dalsze zmagania z nierzetelnym serwisem.
Łączę się więc w bólu z ofiarami tego sępa, żerującego na naszych problemach.
AGollum

*

Offline Klusek

  • *****
  • 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656
  • Sprzęt: Xperia Arc S
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 01, 2009, 18:00:18 »
Tak czytam i czytam i wychodzi na to, że ja jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę. Ok 2 miesięcy temu byłem zmuszony oddać swojego TP do CRC w związku z problemami z digitizerem a właściwie z całkowitą jego śmiercią. Wcześniej czytałem wiele złego i bardzo mało dobrego na temat CRC więc przygotowany byłem na najgorsze.
Telefon do serwisu pojechał w piątek i dokładnie po 7 dniach, w następny piątek przyjechał do mnie z powrotem w pełni sprawny i na szczęście bez dodatkowych usterek. Co prawda w między czasie nie mogłem sprawdzić na stronie CRC statusu naprawy, bo podobno mieli jakiś problem z systemem, ale to tylko na tą jedną rzecz mógłbym ponarzekać.
Raz mi się z nimi udało i mam nadzieję, że więcej nie będę zmuszony oddawać żadnego sprzętu do nich do naprawy, bo już tyle szczęścia mogę nie mieć.
Sony Xperia Arc S powered by:
FXP208 - CM10

*

Offline DeNavarro

  • 48
  • Sprzęt: Samsung Galaxy II, HTC 3600
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 01, 2009, 20:35:03 »
Moje doświadczenia z CRC( teraz zmienili nazwę na regenesis) są także koszmarne-w ubiegłym roku w nowo kupionym HTC trinity złaziła farba prawie już od wyjścia z salonu. Na początku nie chcieli uznać naprawy gwarancyjnej ale jak się uparłem to przyjeli i trzymali sprzęt 1,5 m-ca - "bo części nie było". Pracują tam przypadkowi ludzie, zatrudniają kogo popadnie, bez żadnych kwalifikacji, robota na 3 zmiany. Na pocieszenie powiem że jest to też autoryzowany serwis Nokii. moim zdaniem HTc powinno z nimi rozwiązać umowę :mad:
Pozdrawiam

*

Offline HoMeK22

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
    • Web Design
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond / HTC Wizard
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 01, 2009, 23:15:06 »
takie jets tez moje zdanie.. HTC to sznująca się firma ja ich miejscu nie pozwalałbym sobie na to że przez niby autoryzowany serwis traca klientów poniewaz zrazają do siebie poprzez owy serwis !

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 02, 2009, 11:13:42 »
dwa razy wymieniana płyta główna. na odmianę padł głośnik.
co za badziew :mad:
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 02, 2009, 11:40:04 »
Powiem wam, że bardzo mnie dziwi co czytam w tym wątku. Od kilku lat oddaje telefony do naprawy do crc ( nokie, se) i nigdy nie miałem żadnych z nimi problemów. Biorąc pod uwagę, że mieszkam niedaleko to oddaje je osobiście. Naprawa z reguły trwa 12-24h i często już przy pierwszej awarii dostawałem nowy telefon. Mówię teraz o nokiach i se, bo z moim diamencikiem nie mam na razie problemów.

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 02, 2009, 11:43:30 »
Powiem wam, że bardzo mnie dziwi co czytam w tym wątku. Od kilku lat oddaje telefony do naprawy do crc ( nokie, se) i nigdy nie miałem żadnych z nimi problemów. Biorąc pod uwagę, że mieszkam niedaleko to oddaje je osobiście. Naprawa z reguły trwa 12-24h i często już przy pierwszej awarii dostawałem nowy telefon. Mówię teraz o nokiach i se, bo z moim diamencikiem nie mam na razie problemów.
niech no zgadne. pracujesz w crc i ktoś podesłał Ci linka;)
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline wloclawek88

  • **
  • 125
  • Sprzęt: Iphone 3G 16Gb, HTC Diamond
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 02, 2009, 11:47:19 »
napewno tak jest ;)

*

Offline mike100

  • ****
  • 596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780, BB Playbook
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 02, 2009, 12:08:52 »
o wszyskim na bieżąco informuje HTC. zobaczymy czy staną na wysokości zadania.
High Tech Crap
BB 9780, Clarion Map790
Dell Vostro 3300, BB Playbook w drodze :)

*

Offline HoMeK22

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
    • Web Design
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond / HTC Wizard
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 02, 2009, 17:57:05 »
o wszyskim na bieżąco informuje HTC. zobaczymy czy staną na wysokości zadania.

tak trzymaj  ;) :ok: :ok: :ok:
Napisane: Luty 02, 2009, 17:55:24
Powiem wam, że bardzo mnie dziwi co czytam w tym wątku. Od kilku lat oddaje telefony do naprawy do crc ( nokie, se) i nigdy nie miałem żadnych z nimi problemów. Biorąc pod uwagę, że mieszkam niedaleko to oddaje je osobiście. Naprawa z reguły trwa 12-24h i często już przy pierwszej awarii dostawałem nowy telefon. Mówię teraz o nokiach i se, bo z moim diamencikiem nie mam na razie problemów.

stary.. bez obrazy ale masz dwa posty i wypisujesz ze serwis jest cud malinka, ty jeden ! a ogólnie wypowiedziało sie tu chyba ze 30 niezadowolonych osób... jak dla mnie jestes poprostu mało wiarygodny.. jeszcze tak posłodziłes ze ho ho.. no comment
jeszcze piszesz ze naprawa trwa 12-24h ! a mój diamond został do nich wysłany uwaga.... 17-nastego styczna i do tej pory NIC !! chyba jakies żarty !!!
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2009, 17:59:56 wysłana przez HoMeK22 »

*

Offline agollum

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4, HTC Diamond, HTC Artemis, Asus A716
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 02, 2009, 19:30:21 »
stary.. bez obrazy ale masz dwa posty i wypisujesz ze serwis jest cud malinka, ty jeden ! a ogólnie wypowiedziało sie tu chyba ze 30 niezadowolonych osób... jak dla mnie jestes poprostu mało wiarygodny.. jeszcze tak posłodziłes ze ho ho.. no comment
jeszcze piszesz ze naprawa trwa 12-24h ! a mój diamond został do nich wysłany uwaga.... 17-nastego styczna i do tej pory NIC !! chyba jakies żarty !!!

Liczba wysłanych postów nie świadczy moim skromnym zdaniem o wiarygodności, więc nie ma się co czepiać człowieka. Poza tym zauważ, że wyraźnie zaznaczył, iż nie pisze nic na temat serwisu urządzeń HTC. Może faktycznie z SE i Nokiami nieźle im idzie? No, ale to już nie na tym forum...
AGollum

*

Offline yo

  • ****
  • 971
  • Sprzęt: fajny Leo, galaxy tab p1000
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 02, 2009, 21:31:35 »
z serwisem nokii też jest beznadziejnie

liczba postów rzeczywiście nie świadczy, ale przyznasz, że fakt, że jest jedynym który ma tak odmienną opinię daje do myślenia
end of fear
yo is here

*

Offline agollum

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4, HTC Diamond, HTC Artemis, Asus A716
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 02, 2009, 21:35:19 »
z serwisem nokii też jest beznadziejnie

liczba postów rzeczywiście nie świadczy, ale przyznasz, że fakt, że jest jedynym który ma tak odmienną opinię daje do myślenia

Dzięki za informację dotyczącą Nokii. Co do drugiej sprawy - zgadzam się, że daje do myślenia, ale jednocześnie uważam, że powinniśmy raczej odnosić się do problemu a nie do osoby.
Pozdrówka,
AGollum

*

Offline HoMeK22

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
    • Web Design
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond / HTC Wizard
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 02, 2009, 22:28:29 »
no przepraszam.. jestem juz chyba zbyt rozdrażniony faktem że juz idzie trzeci tydzien a ja dalej męczę sie na nokii 3310 zamiast używać mojego diamonda :/:/ a fakt że Oni nic w tej sprawie nie robia dobija człowieka jeszcze bardziej :/

Nic nie mówie bo telefony HTC sa świetne ale chyba wróce spowrotem na telefony LG, miałem juz KG800, pózniej KU990 i ostatnio KF600 wszystkie były kupione jako uzywki ale tez były na gwarancja.. pech chciał ze w KG800 padło podświetlanie klawiaturki i wysłałem na naprawę gwarancyjna.. telefon po 4 dniach wrócił do mnie naprawiony i bez dodatkowych usterek i działał świetne aż do końca. W KU990 zepsuł mi sie klawisz odbierania (zielona słuchawka) ale to z mojej winy bo telefon mi wypadł i co ? wysłałem na gwarancje przygotowany że będzie to naprawa płatna... wprawdzie nie było widać uszkodzeń mechanicznych ale Ja wiedziałem ze telefon wypadł mi i to było przyczyna awarii, telefon wrócił do mnie po tygodniu i co ? zero kosztów a co najlepsze dostałem NOWY telefon ! zamiast tamtego... co jak co ale jak sobie chwale HTC za ich produkty to serwis... bez komentarza.
Jak dostane mojego diamonda spowrotem to idzie na sprzedaz i kupuję LG KF750.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2009, 22:35:49 wysłana przez HoMeK22 »

*

Offline agollum

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4, HTC Diamond, HTC Artemis, Asus A716
Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 03, 2009, 21:15:40 »
no przepraszam.. jestem juz chyba zbyt rozdrażniony faktem że juz idzie trzeci tydzien a ja dalej męczę sie na nokii 3310 zamiast używać mojego diamonda :/:/ a fakt że Oni nic w tej sprawie nie robia dobija człowieka jeszcze bardziej :/

Znam ten ból. W moim przypadku dodatkowym bonusem było to, że oprócz nic nie robienia kłamali, że już prawie wszystko jest zrobione. Dopiero w momencie rezygnacji z ich usług okazało się, że stan naprawy jest dokładnie taki sam jak 2-3 miesiące wcześniej.
Niestety biorąc pod uwagę ile trzeba zainwestować w profesjonalny serwis tego typu urządzeń mogę się założyć, że HTC Polska długo będzie przymykać oko na jakość "napraw" wykonywanych w CRC.
AGollum

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 04, 2009, 00:24:14 »
a komu pani w serwisie CRC upuscila telefon na kafelki, ktore to byly w ich pieknym punkcie przyjec w "promenadzie" (warszawa)

kiedy bylem mlodym chlopcem i szczesliwym posiadaczem zdaje sie (2) noki 8850 (raz kupionej 3 albo 4 razy wymienionej), przy odbiorze  2 w ciagu 7 (naprawy byly dokonywane w ciagu 48h) dni doprowadzilem pania (bardzo ladna) do takiego stanu ze rece sie jej tak trzesly ze upuscila  tel z reki na tarakote :)  odebralem tel pokwitowalem naprawe i w wyjsciu z serwisu wykonalem telefon do CRC, przekazaniem przykrej informacji ze w zwiazku z upadkeim na podloge zostala uszkodzona obudowa final taki ze pani na infolini kazala mi oddac natychmiast tel do naprawy i byla bardzo mila i slodka przy okazji naprawa zostala dokonana w ciagu 12h

znaczy nalezy pania z obslugi doprowadzic do stanu bialej goraczki i dostajemy od CRC nowy tel :)

Odp: Serwis HTC: CRC / Regenersis Warsaw - muszę się wyżalić
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 04, 2009, 12:25:50 »
wczoraj odebrałem dziś wysyłam :) to jest konkurs znajdź co ci zepsułem !!!