Tryb Samochodowy po włożeniu do uchwytu CU S490

  • 5 Odpowiedzi
  • 4370 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tryb Samochodowy po włożeniu do uchwytu CU S490
« dnia: Lipiec 30, 2011, 21:30:32 »
Witam
Kupiłem orginalny uchwyt samochodowy HTC CU S490
Po włożeniu w uchwyt powinnien się uruchamiać tryb samochodowy Ale niestety tak nie jest !
Natomiast po włożeniu uruchami mi się  nawigacja Locations  która w dodatku chcę żebym za nią zapłacił :

Proszę o rade co mam z tym zrobić ?

Pozdrawiam
Wiktor

*

Offline jackolus

  • *****
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: Tryb Samochodowy po włożeniu do uchwytu CU S490
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2011, 00:42:55 »
Chyba dopiero co się przesiadłeś z Windowsa Mobile ? :wink:  Tam dało się podpiąć Car Panel pod co się tylko chciało

W Androidzie ja się nie spotkałem z car panelem, jest jedynie Tryb Dokowania ale to bardziej z telefonu robi się zegarek biurkowy niż nawigacja.
Niestety moim zdaniem nie zmienisz uruchamiania Locations

Tak na marginesie to świetna nawigacja, 30dni masz za darmo a wieczysta licencja coś 30$ kosztuje a to tyle co rok automapy
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

Odp: Tryb Samochodowy po włożeniu do uchwytu CU S490
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 09, 2011, 15:33:30 »
Cytuj
Tak na marginesie to świetna nawigacja, 30dni masz za darmo a wieczysta licencja coś 30$ kosztuje a to tyle co rok automapy

Od niedawna jestem posiadaczem HTC Sensation i poszukuję jak najlepszej nawigacji na ten telefon.
Poprzednio korzystałem  z Automapy na  TyTYn II i byłem bardzo zadowolony i dlatego poszykuje wszelkich opinii na ten temat .

*

Offline jackolus

  • *****
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: Tryb Samochodowy po włożeniu do uchwytu CU S490
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2011, 16:12:52 »
MapaMap ma paskudną grafikę ale najlepsze mapy dla Polski.

Sygic jest przepiękny graficznie i ma znośne mapy ale czasem dziwnie wyznacza trasę.
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

Odp: Tryb Samochodowy po włożeniu do uchwytu CU S490
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2011, 22:20:13 »
Cytuj
Sygic jest przepiękny graficznie i ma znośne mapy ale czasem dziwnie wyznacza trasę.

Mam zainstalowaną tą nawigację ,niestety ma nie aktualne mapy .
Mnie od wodotrysków bardziej interesują aktualne mapy .

*

Offline Ibanezq

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XE with Beats srałdio ;)
Odp: Tryb Samochodowy po włożeniu do uchwytu CU S490
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2011, 14:20:53 »
Witam
Kupiłem orginalny uchwyt samochodowy HTC CU S490
Po włożeniu w uchwyt powinnien się uruchamiać tryb samochodowy Ale niestety tak nie jest !
Natomiast po włożeniu uruchami mi się  nawigacja Locations  która w dodatku chcę żebym za nią zapłacił :

Proszę o rade co mam z tym zrobić ?

Pozdrawiam
Wiktor

Rozwiązałeś może już ten problem? Bo ja mam podobny. :/
PDA: Palm V -> iPAQ 3760 -> HTC Wizard -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> HTC Sensation XE
GSM: Siemens C25 -> Nokia 5110 -> Nokia 6210 -> Nokia 6310 -> Siemens C35i -> Siemens S65 -> Nokia 6650