Czy będzie możliwość wideo rozmów na Sensation?

  • 2 Odpowiedzi
  • 5710 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Dariusz

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note; Asus Eee Pad Transformer
Czy będzie możliwość wideo rozmów na Sensation?
« dnia: Wrzesień 16, 2011, 14:04:08 »
Mamy kamerę z przodu ale nie ma oprogramowania na używanie wiedo rozmów. Czy ktoś coś wie na ten temat?

*

Offline sqter

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Google Nexus 4
Odp: Czy będzie możliwość wideo rozmów na Sensation?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2011, 14:23:13 »
W chwili obecnej nie ma takiej możliwości i nawet nowsza wersja Sensation XE też nie obsługuje Video Połączeń w ramach sieci 3G. Firma HTC tłumaczy to problemami Androida w wersji 2.3.4 - ale jak jest na prawdę nie wiadomo. Tym bardziej że Samsung Galaxy SII takowe obsługuje a też bazuje na androidzie 2.3.4.
Kontaktowałem się ze wsparciem HTC i jak będzie nowsza wersja Androida to takie Video Połączenia mają być obsługiwane. W chwili obecnej pozostaje nam tylko korzystanie z aplikacji firm trzecich tj. np. Skype.
SPRZĘT Google Nexus 4
ROM Android 4.4 kitkat
Radio 2.0.1700.84
BOOTLOADER MAKOZ10o

*

Offline atek000

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy będzie możliwość wideo rozmów na Sensation?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2012, 01:42:19 »
Jestem świeżym posiadaczem Sensation.
Używałem już kilku modeli HTC (Wallaby, Uniwersal, Artemis) sporo modeli też swego czasu serwisowałem ale to jeszcze zanim HTC zaczął instalować Androida. Postanowiłem powrócić do HTC i z radością kupiłem Sensation dla siebie a Samsunga Galaxy S 16GB oddałem żonie. No i zong, gdzie video połączenia? W SGS miałem. Przy zakupie Sensation nawet nie podejrzewałem, żeby coś takiego nie było, więc nie sprawdzałem w specyfikacji. Kamerka przednia jest to i rozmowy wideo muszą być, nosz logiczne to. Oprogramowanie poprzedni właściciel nie zmieniał w ogóle, więc aktualizował się kilka razy aż do 4.0.3. Soft oryginalny od HTC, żadne brandowane dla sieci bo szukałem generika.
No i teraz mam dylemat, co z tym fantem zrobić. Stary SGS miał a teraz nie, wideo mam darmowe w sieci więc chciałbym skorzystać czasem, byłoby fajnie.
Może jest jakiś nieoryginalny softcik z połączeniami wideo, coś w końcu ruszyło w tym temacie?

Połączone: [time]Wrzesień 19, 2012, 13:40:23[/time]
Nie wiem jak to sobie wytłumaczyć. Dzwoniłem dziś do HTC Polska aby mnie poinformowali jak to jest z wideo rozmowami i dostałem bardzo krótką ale bardzo treściwą odpowiedź. Sensation nie ma możliwości wykonywania połączeń wideo, tak ten model jak i inne, nawet seria ONE.
Coooo????? Nosz qr.... zawsze lubiałem HTC, dobre i mocne urządzenia, zawsze jakieś nowości i bardzo dobrze wyposażone. Ale teraz bez wideo rozmów? No dobrze, brak IR-dy rozumiem bo tego się już nie montuje i nie używa od ładnych kilku lat, ale 3G wraz z wideo połączeniami to wyższych modelach standard od kilku lat, a HTC zrezygnowało w ogóle z tego. Żaden aktualny model nie ma tej możliwości.
Czym to tłumaczyć? Ma ktoś jakiś pomysł?
To był mój błąd, byłem zadowolony z SGS to trzeba było zakupić SGSII a nie HTC.

P.S.
Jak wygląda ta sprawa w nieoryginalnych romach. Czy któryś ma video call, jak tak to który?

[gmod]Od ogłoszeń jest odpowiedni dział i tam należy umieszczać takie rzeczy. Stąd usunąłem.[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2012, 18:28:58 wysłana przez revanmj »