Nagrywanie rozmow

  • 4 Odpowiedzi
  • 4479 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline misiaczek

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation + HTC Touch Pro2 + HTC TyTN2
Nagrywanie rozmow
« dnia: Sierpień 06, 2011, 18:15:45 »
Hej,

Sprawdzal ktos, ktore programy poprawnie umozliwiaja nagrywanie rozmow telefonicznych (2-way)? Czesto przewija sie nazwa Total Recall - uzywa ktos tej aplikacji ?

UPDATE: Przetestowalem ten Total Recall, cos tam nagrywa, ale baaaaaardzo cicho. Jak wlaczylem ten wizard starajacy sie wykryc najlepsze ustawienie to caly program sie zawiesil przy drugim tescie. Ciekawy jestem czy u kogos z innym ROMem dziala to nagrywanie ? Ja poki co na stocku jade.

Połączone: [time]Sierpień 21, 2011, 22:17:39[/time]
Przetestowalem rozne programy i niestety zaden nie umozliwia prawdziwego nagrywania 2-way. Wyglada na to, ze musimy poczekac az ktos spatchuje jadro podobnie jak w HD2, zebysmy mogli wykorzystac skvalex call recorder. Na razie jako, ze mam w firmie dostep do nielimitowanego konta SIP skonfigurowalem sobie VoIP za pomoca programu CSipSimple - jak potrzebuje moge nawiazac polaczenie przez SIP i wszystko ladnie sie nagrywa. Co wazne program jako jeden z nielicznych wspiera TLSa (wersja dev potrzebna) i dziala dobrze nie tylko na WiFi, ale rowniez GSM/UMTS.

NIE DUBLUJ POSTÓW to już kolejny raz, jeśli będzie się to zdarzać częściej dostaniesz Warna ( Moderacja )
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2011, 22:19:53 wysłana przez jackolus »

*

Offline jackolus

  • *****
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: Nagrywanie rozmow
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2011, 22:22:09 »
Kernel Unity V7 ma już możliwość nagrywania rozmów w obu kierunkach ale sam w sobie jest przeciętny więc poczekaj jeszcze kilka tygodni a nagrywanie rozmów będzie dopracowane.
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

*

Offline misiaczek

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation + HTC Touch Pro2 + HTC TyTN2
Odp: Nagrywanie rozmow
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2011, 23:35:54 »
Kernel Unity V7 ma już możliwość nagrywania rozmów w obu kierunkach ale sam w sobie jest przeciętny więc poczekaj jeszcze kilka tygodni a nagrywanie rozmów będzie dopracowane.
Ok, dzieki. To dobra informacja, czekamy w takim razie na sensowny ROM z nagrywaniem rozmow.

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Nagrywanie rozmow
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2012, 09:34:22 »
Od wczoraj mam Sensacje. Czy od sierpnia zaszły jakieś zmiany w dziedzinie nagrywania rozmów?

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: Nagrywanie rozmow
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2012, 14:54:59 »
od lat najlepszy jest call recorder i wszystkie custom kernele go obsługują
sgs III