Jak pozbyć się LOGO brandowe sieci przy uruchamianiu/restarcie HTC SENSATION.

  • 5 Odpowiedzi
  • 4545 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline adriank9

  • *
  • 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION
Witam.
Pojawia się przy uruchomieniu/restarcie logo sieci z której pochodzi ten telefon. Niestety nawet hard reset nie pomaga. Jeśli ktoś wpadnie na pomysł jak się go pozbyć lub znajdzie gdzieś jak to zrobić proszę o pomoc.
Dzięki

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Jak pozbyć się LOGO brandowe sieci przy uruchamianiu/restarcie HTC SENSATION.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2011, 12:55:35 »
na razie chyba nie ma takiej możliwości
rzuć okiem na XDA jeśli będzie to w pierwszej kolejności tam

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
Odp: Jak pozbyć się LOGO brandowe sieci przy uruchamianiu/restarcie HTC SENSATION.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2011, 14:33:00 »
Do czasu pojawienia się S-OFF/metody debrandowania (goldcardy nie działają) niestety nie da się.
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB

*

Offline zoomol

  • **
  • 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Android n00b :D
  • Sprzęt: HTC Sensation (Non-branded) S-OFF & permroot
Do czasu pojawienia się S-OFF/metody debrandowania (goldcardy nie działają) niestety nie da się.
...zgadza się...

Co prawda, dziś developerom z XDA udało się zdjąć S-ON na S-OFF z HTC EVO 3D, ale jeszcze nie wiadomo, czy ten sam sposób zadziała na HTC Sensation... Dużo ludzi (w tym ja) ma nadzieję...  :wink: :wink:
HTC Sensation (Pyramid) :D
ROM: HyperNonSense 0.7>ICS 4.0.3
HBOOT: 1.27.1100 KERNEL: 3.0.16-g5e58c5e htc-kernel@18000-build-144 #1
RADIO: 11.22.3504.07_M, Kompilacja: HyperNonSense ICS v6 (firmware: 3.30.401.101)

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
Cytuj
Co prawda, dziś developerom z XDA udało się zdjąć S-ON na S-OFF z HTC EVO 3D
To już mają S-OFF? Ja myślałem że tylko temp root. :O

Co do działania to myślę że będzie dobrze. Sensation i EVO 3D to jedna rodzina, a rodziny sprzętów HTC z reguły mają te same luki w zabezpieczeniach np. seria S (Desire, Incredible, Wildfire). Niech tylko się pospieszą, z przyjemnością wywalę ten ROM vodafona.
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB

*

Offline adriank9

  • *
  • 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION
Cytuj
Co prawda, dziś developerom z XDA udało się zdjąć S-ON na S-OFF z HTC EVO 3D
To już mają S-OFF? Ja myślałem że tylko temp root. :O

Co do działania to myślę że będzie dobrze. Sensation i EVO 3D to jedna rodzina, a rodziny sprzętów HTC z reguły mają te same luki w zabezpieczeniach np. seria S (Desire, Incredible, Wildfire). Niech tylko się pospieszą, z przyjemnością wywalę ten ROM vodafona.
Właśnie mi się Sensation zaktualizował nowy HTC ROM dla Vodafone UK 1.35.161.2