HTC Locations

  • 17 Odpowiedzi
  • 10434 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jackolus

  • *****
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
HTC Locations
« dnia: Lipiec 19, 2011, 21:39:07 »
Bardzo spodobała mi się nawigacja Locations ale jak wiadomo jest ona płatna i to sporo.

Gdzieś wyczytałem że z Sensation powinien być dołączony voucher na pobranie nawigacji jednego kraju za darmo - mój telefon pochodzi z Playa i nic takiego nie dostałem, jak to wygląda u Was ?
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2011, 23:40:29 »
40 euro za wieczysta licencje to wcale nie jest jakos szczegolnie duzo biorac pod uwage to ze nawigacja
przypadla Ci do gustu

-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

*

Offline jackolus

  • *****
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2011, 18:32:22 »
Co do tego może racja ale kupienie nawigacji to jedno a dodatkowo kupno korków i fotoradarów w cenie 10euro rocznie za sztukę i robi się kwota.

A jak wygląda sprawa z późniejszą zmianą telefonu? Dostajemy kod licencji czy podpisuje się ona do telefonu lub karty pamięci ?
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

*

Offline rwyzga

  • 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation, i4, i2, Defy, Z12, Kindle, Buzz
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2011, 17:02:33 »
Ciekawostka, mi dziś HTC Sync sciągneło samo licencję na cały świat :), ale może ma to związek z tym iż mam ROM z wersji XE :)

*

Offline jackolus

  • *****
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2011, 11:01:18 »
oooo... dzięki za newsa też spróbuję tylko muszę dorwać kompa z windowsem

Też używam tego romu z XE ale jestem mega rozczarowany bo wszystkie zmiany zamykają się w jednej nowości -> literka B przy odtwarzaniu muzyki , ŁAŁ
Nie ma nieograniczonych zakładek w przeglądarce ani bitrate'u w kamerze, jak dla mnie dzięki temu jest bezużyteczny.

Natomiast jeśli masz rację z tym Locations to chyba mu wybaczę :ok:
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

*

Offline waspinator

  • 46
  • Sprzęt: HTC HD2 -> HTC Sensation XE  :)
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 10, 2011, 06:36:13 »
w środę odbieram Sensation XE z RTV-Euro AGD, jeśli będzie jakiś voucher dam znać ;)

*

Offline waspinator

  • 46
  • Sprzęt: HTC HD2 -> HTC Sensation XE  :)
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 12, 2011, 07:05:24 »
Więc tak, XE odebrany, żadnej licencji w formie "papierkowej" nie ma, HTC Locations wgrany od razu na smartphona i  przynajmniej po Krakowie działa bez zarzutu :)

*

Offline RaadiYoo

  • ***
  • 433
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD -> HTC Sensation XE ->SGS4 ->SNote4
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 12, 2011, 14:03:35 »
potwierdzam - świeży XE w Wawie na HTC Location działa jak burza!  :mrgreen:

*

Offline m-bee

  • **
  • 231
  • Sprzęt: SGH-i780 (Niki 100, C600)
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 15, 2011, 17:52:20 »
na Sens z710e kupiony wczoraj tez mam htc locatios.
To zbyt oczywiste ale proste rozwiązania są zwykle właściwe.

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 15, 2011, 19:31:24 »
Mieć to można - ta aplikacja jest instalowania domyślnie (mam ją też na moim Desire Z). Ważne jest to, ile licencji jest w niej aktywnych, a ile trzeba kupić. Bo np. u mnie nie ma licencji nawigacyjnej i program działa tylko w trybie mapy (bardzo wygodnej, bo mogę za free ściągnąć offline'ową mapę Polski)
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline RaadiYoo

  • ***
  • 433
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD -> HTC Sensation XE ->SGS4 ->SNote4
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2011, 23:11:20 »
"w trybie mapy" czyli nie wyznacza drogi? hmm... u mnie wyznacza normalnie ... może w SensXE w ramach promocji udostępnili?

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 17, 2011, 16:51:08 »
Jest to niewykluczone.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline RaadiYoo

  • ***
  • 433
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD -> HTC Sensation XE ->SGS4 ->SNote4
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 21, 2011, 15:05:06 »
a przy okazji - zabieg odblokowania bootloadera jest związany z ostrzeżeniem o "skasowaniu wszystkich prywatnych danych" (unlocking the bootloader will delete all personal data from your device including applications, text messages and personalized settings) - czy Location się wtedy bezpowrotnie utraci? czy też - jak było w przypadku flaszowania ROMem w WM - np. Automapa, jeśli została na SD, była od razu gotowa do użytku? Bo kusi mnie zabawa w próbowanie nowych ROMów na Andka, ale jeśli to będzie równoznaczne z utratą niezłej Nawigacji, to będę się mocno wahał ...

 :police:
Ha! właśnie sprawdziłem, że Location ma i owszem na nowym SensXE pełną licencję i to na cały świat, ale tylko na 30 dni! zatem trzeba będzie poszukać albo zapłacić - może będą jakieś zniżki ...? :E
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2011, 20:20:25 wysłana przez RaadiYoo »

*

Offline jackolus

  • *****
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 23, 2011, 00:57:04 »
Nie ma żadnych piratów Locations a 30dni licencji dostaje również zwykły sensation.

Poczekaj aż Ci licencja wygaśnie i dopiero potem zmieniaj rom ale o tym w innym temacie :ohreally:
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

*

Offline RaadiYoo

  • ***
  • 433
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD -> HTC Sensation XE ->SGS4 ->SNote4
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 23, 2011, 10:32:05 »
tak właśnie zamiaruję - mam jeszcze 20 dni, więc czasu trochę ... a ceny mają faktycznie ciekawe - tylko czy zakupienie licencji dożywotniej (50 E) nie będzie zakłócane przez zmianę ROMu? W Automapie na WM przechodziło bez problemu ...  :ohreally:

Połączone: [time]Październik 29, 2011, 17:48:25[/time]
jeszcze jedna sprawa, która może pomartwić - w Wawie Location nie zna nowych tras, np. Al. Armii Krajowej, która już od jakiegoś czasu normalnie funkcjonuje ... czy ktoś ma wiedzę o ew. aktualizacjach tej nawigacji? bo jeśli to tylko nieaktualna mapa i licencja na nawigowanie, to chyba jednak trzeba poszukać gdzie indziej ...

Połączone: [time]Listopad 04, 2011, 23:06:56[/time]
a w kwestii licencji, to na nowym ROMie (konkretnie Pyramid3D, ale podobnie było na LeeDroid i ARHD) licencja na Location się odnawia i znowu mam 30 dni  :mrgreen: trzeba tylko ściągnąć znowu pliki programu i już ...


już dwukrotnie moderacja poprawia po Tobie zdublowane posty.
Nie rób tak dalej bo szkoda ostrzeżeń za takie drobnostki.


... i obiecuję poprawę!  :grin:
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2011, 10:43:45 wysłana przez RaadiYoo »

*

Offline as007

  • *
  • 86
  • Overclocker
  • Sprzęt: Nexus 4 / ZTE Grand X IN / SGTab 2 7.0
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 14, 2011, 19:02:40 »
Mi też się spodobała ta nawigacja, tylko że ja mam Desire Z. Z chęcią bym kupił, tylko czy wie ktoś co się stanie jak zmienię telefon? Czy będę mógł wpisać jeszcze raz klucz licencyjny do nowego telefonu, np: Sensation?

Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 28, 2011, 12:24:44 »
Bardzo spodobała mi się nawigacja Locations ale jak wiadomo jest ona płatna i to sporo.

Gdzieś wyczytałem że z Sensation powinien być dołączony voucher na pobranie nawigacji jednego kraju za darmo - mój telefon pochodzi z Playa i nic takiego nie dostałem, jak to wygląda u Was ?

ci ktorzy korzystają z ww aplikacji- moze cie sie wypowiedziec w kwestii samoczynnie włączającego sie  trybu  głośnomówiącego - http://pdaclub.pl/forum/sensation/telefon-samoczynnie-wlacza-tryb-glosnomowiacy/

*

Offline kozlowy

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: myTouch3g slider,leo$,Sensation T-mobile usa
Odp: HTC Locations
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 28, 2011, 18:51:48 »
Ja uzywam ( bardzo zadko) Sygic-a.
Rewelacji nie ma ale cala polska kosztuje 12 Euro !!!
Chyba jest roznica? Z reszta europy juz nie jest tak slodko ,sami zobaczcie. :)

http://www.sygic.com/en/android:buy-now
Nie przyjmuje podziekowan na PW,od tego jest forum.  :)