Brak dzwieku i mozliwosci regulacji

  • 3 Odpowiedzi
  • 3457 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Brak dzwieku i mozliwosci regulacji
« dnia: Listopad 16, 2011, 20:01:46 »
Witam

Mam maly problem z dzwiekiem po instalacji custom romow..Mianowicie po instalacji jakiego romu (dzieje sie to na wszystkich romach oprocz MIUI) nie mam dzieku powiadomien ani dzwonka tylko sama wibracja. Nie da sie zglosnic przyciskami bocznymi ani przesuwajac suwak w ustawieniach. Nie wiem co moze byc przyczyna bo wszystko dziala ok na MIUI wiec nie wiem czemu sie skopalo na zwyklych romach. dodam tylko ze np budzenie dziala normalnie ale juz wszelkie powiadomienia i dzwonki nie dzialaja. Moze ktos zetknal sie z takim problemem??

pozdrawiam

Adam

Odp: Brak dzwieku i mozliwosci regulacji
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2011, 20:18:05 »
A czy po instalacji romu wykonujesz HR? U mnie pomogło.

Odp: Brak dzwieku i mozliwosci regulacji
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2011, 20:22:01 »
Nie wykonuje..czasem jak pousuwam jakies zbedne smieci systemowe to robie restart..ale chyba znalazlem problem i zaraz sprawdze czy mam racje...chyba zamieniony zostal status cichy na standard w ustawieniach dzwonka nie wiedziec czemu...zaraz zainstaluje jakis rom i zobaczymy czy moja teoria sie sprawdza:)

Połączone: Listopad 17, 2011, 07:11:25
Ok tak jak pisalem wczesniej z niewyjasnionych przyczyn zamieniony zostal tryb cichy ze standard w ustawieniach dzwieku (tzn jak jest standard to telefon milczy a jak cichy to dzwoni glosno:) Nie wiem co jest przyczyna ale chyba zostawie jak jest skoro dziala i czekam na IC:)

« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2011, 07:11:25 wysłana przez adamvet »

*

Offline jackolus

  • *****
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: Brak dzwieku i mozliwosci regulacji
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2011, 19:43:10 »
ja przypuszczam że to problem ze spolszczeniem, mianowicie próbowałeś bez hard reseta używać user data z Sense 3.0 na romie z Sense 3.5 ( ? )
Jeśli masz advanced power menu ( przytrzymaj klawisz wyłączenia ) to tłumaczenie jest poprawne tj. czy obrazki odpowiadają napisom obok czy są jakieś głupoty ?
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X