Baterie do Snestion z XE i EVO

  • 3 Odpowiedzi
  • 16705 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline xMe

  • 29
Baterie do Snestion z XE i EVO
« dnia: Styczeń 06, 2013, 02:08:36 »
Czy ktoś z was u żywa w HTC Sensation baterie od Sensation XE albo od HTC EVO? jestem ciekaw czy faktycznie pasują tak jak ktoś pisał we wcześniejszym poście i dobrze działają po dłuższym użytkowaniu.
I drugie pytanie o baterie tzw oryginały na allegro które można na dzień dzisiejszy kupić już od 50zł czy to faktycznie oryginały czy chiny z ebay sprowadzane?
Jeśli ktoś już tego używa to byłbym wdzięczny za opinie i informacje od jak dawna je używa i czy faktycznie trzymają jak oryginalne.
 

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Baterie do Snestion z XE i EVO
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2013, 10:46:50 »
Działają. Trzymają dłużej. Nie wiele, ale zawsze. Mam takową z allegro, właśnie za ~50zł, kupiłem w sierpniu, wierzę że to oryginalna bateria HTC z Evo. Jestem zadowolony.

*

Offline Luki1989

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Baterie do Snestion z XE i EVO
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2013, 22:31:34 »
Też ostatnio nabyłem taką baterię. Dałem na allegro około 70 zł. Wygląda jak oryginał. Czas pracy minimalnie się wydłużył. Przy używaniu jako normalnego telefonu potrafi 2 dni wytrzymać, przy włączonym internecie i synchronizacji + Gmail + Facebook Messager + Viber. Pierwsze co można zauważyć, to to, że dużo pasowniej wchodzi. Ta podstawowa była trochę "luźna", natomiast ta pojemniejsza dużo lepiej siedzi.

*

Offline xMe

  • 29
Odp: Baterie do Snestion z XE i EVO
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2013, 01:32:15 »
znalazłem jeszcze test kilku barii które sprzedawane były na ebay, można zobaczyć że niektóre klony faktycznie nieźle sobie radzą.

pojemność zadeklarowana i zmierzona


opłacalność czyli ilość mA za 1$ (czyli klony górą)

tu źtódło
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1753726