[ANDROID 4.0] ICS w Sensation

  • 222 Odpowiedzi
  • 73041 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwiec 06, 2012, 01:18:26 »
też chciałbym mięć u siebie rom insert coin, ale z tego co doczytałem na ich stronie, to system póki co jest jeszcze nie dopracowany bo chociażby bt nie działa :/

*

Offline jackolus

  • *****
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 08, 2012, 09:49:43 »
BT działa tylko częściowo ( jedynie A2DP ) przez rom z Sense 4.0 , wgraj coś na 3.5 lub 3.6 a będzie działał w pełni.
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

*

Offline RaadiYoo

  • ***
  • 433
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD -> HTC Sensation XE ->SGS4 ->SNote4
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 08, 2012, 11:05:00 »
od kilku dni mam Rom Senseissimo (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1548820) i bez problemów łączy zarówno słuchawkę BT, jak i inne urządzenia (Nawigację, radio samochodowe ...). A ponadto jest zadziwiająco bateriooszczędny - przez całą noc (7 godzin) spadek baterii wyniósł 0% - nawet przyjmując jakiś "błąd pomiarowy", to jest wynik zachęcający!
Jedyne zauważone bugi, to:
- niemożność wejścia do Galerii Zdjęć wprost z Aparatu;
- błąd przy próbie umieszczenia PhotoWidget na Pulpicie;
- brak możliwości włożenia zdjęcia do "własnego profilu" w Kontaktach;
 ... ale Autor obiecał, że nad tymi problemami popracuje  :mrgreen:

a kolejny Kandydat w kategorii Wygląd/Energooszczędność, to Imagination (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1680869) - stabilny, oszczędny (choć nie tak bardzo, jak Senseissimo - 2% spadku w jedną noc ...), ale nie ma wspomnianych wyżej bugów ... no i niebanalne (choć i nie nachalne) zmiany wizualne (głównie ikonki, zdaje się 'MIUI-podobne', ale nie znam MIUI, więc mogę się mylić...) - zarówno w Systemie, jak i w Pasku górnym ...
warto wypróbować ... choć może być problem z sweep2wake - niektórym zawiesza to system albo konfliktuje z preinstalowanym OrDroidTweak, ale można w Instalacji zrezygnować - co uczyniłem - i wtedy wszystko działa  :mrgreen:  B)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2012, 11:18:32 wysłana przez RaadiYoo »

*

Offline Felipes

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC user
  • Sprzęt: HTC LEO -> SENSATION XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 20, 2012, 11:09:46 »
Ja ostatnio zarzuciłem update z ARHD 6.5.5 na 6.6.7 bez super wipe (kernel Faux bez sony bravia engine supp. i super charge tweak)
Co zauważyłem :
Telefon po całkowitym rozładowaniu się  a następnie podłączeniu ładowarki nie wstaje. Trzeba ze dwa, trzy razy odpinać, wpinać ładowarkę i dopiero zaskoczy. Wcześniej takiego problemu nie było. Nie wiem może to wina tego super charge tweak...
Lista kontaktów podczas przesuwania palcem potrafi się przycinać...
Bateria początkowo przy stanie rozładowania ok. 13% potrafiła wyłączyć tel. Na razie wykasowałem "battery stats" i trochę pomogło tzn. wyłącza przy niższych wartościach...
Ustawione dzwonki resetują się po wyłączeniu i włączeniu telefonu. Trzeba ręcznie ustawiać od nowa. Dzieje się tak praktycznie za każdym razem.
Zdarza się ,że tel.nie odtwarza ustawionego dzwonka podczas gdy ktoś dzwoni do mnie. Działają wtedy tylko wibracje...
 
ARHD 6.5.X_XE ROM
FULL UNLOCKED

*

Offline sqter

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Google Nexus 4
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 05, 2012, 09:24:20 »
Cześć
Zrobiłem oficjalną aktualizację do najnowszej wersji ROMu tj. 3.33.401.6 z radiem 11.76A.3504.00P_11.24A.3504.31_M i mam problem z GPSem. Mam 2 nawigacje (Automapa i NaviExpert) i obie zaczęły mi świrować na postoju. Kursor skacze, a odchylenie mojej pozycji na postoju waha się chwilami o ponad 50m przez co nawigacje podają błędne komunikaty. Czy ktoś z Was testował nowe radio w wersji 11.76A.3504.00P_11.24A.3504.31_M ? Testowo wrzuciłem starsze radio i problem jest zaleczony, ale nie wiem czy to wina samego radia czy jeszcze w samym androidzie można coś poprawić. Jeśli macie możliwość potestujcie nowe radio i dajcie mi tu znać jak to u Was działa. Z góry dzięki.

Pozdrawiam

JA  :)
SPRZĘT Google Nexus 4
ROM Android 4.4 kitkat
Radio 2.0.1700.84
BOOTLOADER MAKOZ10o

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 05, 2012, 09:28:50 »
Ja jutro będę robić trasę około 300km to zobaczę jak na AM to chodzi.

*

Offline sqter

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Google Nexus 4
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 05, 2012, 09:33:08 »
To jak będziesz robić testy daj znać przy okazji jaki masz aktualnie ROM.
Z góry dzięki
SPRZĘT Google Nexus 4
ROM Android 4.4 kitkat
Radio 2.0.1700.84
BOOTLOADER MAKOZ10o

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 05, 2012, 09:37:21 »
To jak będziesz robić testy daj znać przy okazji jaki masz aktualnie ROM.
Z góry dzięki
Rom mam ostatni jaki jest w standardzie dla telefonu T-Mobile tj. ICS 4.0.3, wersja oprogramowania 3.33.401.6.

Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 05, 2012, 11:47:02 »
Witam
Ja od 4 dni mam problem z GPSem choć nie wgrywałem nic nowego. Są straszne wahania, zakłócenia   sygnału. Wicie może co się dzieje?

squter - jakie wgrałeś starsze radio, które rozwiązało Ci problem?
ja miałem 11.69B.3504  ale jak wpominałe nie wgrywałem nic nowego a pojawiły się problemy z GPS

*

Offline sqter

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Google Nexus 4
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 05, 2012, 12:43:34 »
Obecnie mam radio i rom te co w podpisie. Jak miałem najnowsze radio 1.76a... z najnowszej oficjalnej aktualizacji to miałem wspomniane problemy. Chwilowo wydaje mi się, że jest lepiej. Więcej będę wiedział po weekendzie, bo muszę przetestować jak działa stare radio na nowym ROMie.
SPRZĘT Google Nexus 4
ROM Android 4.4 kitkat
Radio 2.0.1700.84
BOOTLOADER MAKOZ10o

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 06, 2012, 18:35:40 »
No i wróciłem z trasy. Ostatnia beta AM działała bez żadnego problemu, tak samo jak na wcześniejszym radiu.
Tak jak pisałem telefon mam w standardzie jak kupiony z T-Mobile, nic nie było ruszane poza aktualizacjami.

*

Offline sqter

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Google Nexus 4
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 06, 2012, 19:07:14 »
No to Ci bardzo zazdroszczę, bo jestem w kontakcie z 2 forumowiczami którzy na różnych radiach i na różnych ROMach mają podobne do mnie problemy.
Ja mam oryginalny nietknięty ROM tylko sobie radio starsze wgrałem, bo była taka lipa że się z nawigacji korzystać nie dało. Na postoju mi przeskakiwał na przeciwległy pas, podczas jazdy leciałem chwilami obok drogi, a jak się zatrzymałem słyszałem, że jadę w przeciwnym kierunku, a kursor skakał z rozrzutem ponad 100m. Pogoda odpada, bo kilka dni z rzędu mam to samo...

Na starym radiu jest lepiej - ale szału nie ma, nadal moja pozycja na postoju skacze choć już nie tak drastycznie jak po ostatniej oficjalnej aktualizacji.
Poczytam na forach, może ktoś znalazł na to lekarstwo...

Dzięki za info i testy...

Pozdrawiam

JA  :)
SPRZĘT Google Nexus 4
ROM Android 4.4 kitkat
Radio 2.0.1700.84
BOOTLOADER MAKOZ10o

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 06, 2012, 20:08:08 »
ok spoko, ale niestety/stety nic takiego nie zaobserwowałem
AM ładnie mnie do celu poprowadziła. Jadąc przez prawie cała Warszawę nie było kłopotów.

ps. na nexus one z ics 4.0.4 też nie miałem z tą samą wersją AM (ostatnia beta) problemów
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2012, 20:11:13 wysłana przez azizi »