[ANDROID 4.0] ICS w Sensation

  • 222 Odpowiedzi
  • 73686 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sqter

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Google Nexus 4
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 24, 2012, 01:29:41 »
Mam bardzo nietypowy problem.
Telefon po wybudzaniu samoczynnie włącza WiFi.  Wersja mojego ROMu 3.32.401.5.
Mam pytanie czy ktokolwiek z Was dostrzegł podobny problem? Próbowałem ROMu od Sensation XE (zmontowany przez fachowca od Android Revolution) i mam dokładnie to samo. Na wcześniejszych testowych ROMach instalowanych za pomocą RUU tego problemu nie było.
Wiem, że najprościej będzie wrzucić inny ROM jednak chciałbym profesjonalnie podejść do tematu (np. pogrzebać w systemie w plikach konfiguracyjnych, bądź zmienić jakieś ustawienia).
Jak ktoś ma jakąś sugestię to czekam na info.

Edit:
Pojawiło się rozwiązanie mojego problemu pod adresem http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1562906

Paczka do wrzucenia za pomocą Recovery w załączniku :)

SqTER
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2012, 06:59:54 wysłana przez sqter »
SPRZĘT Google Nexus 4
ROM Android 4.4 kitkat
Radio 2.0.1700.84
BOOTLOADER MAKOZ10o

*

Offline jackolus

  • *****
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 25, 2012, 11:30:27 »
Naprawdę niesamowity problem i ciekawe co go powoduje.
Ja byłem na Sense 4 i wróciłem z powrotem do 3.6 - zero problemów...
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

*

Offline sqter

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Google Nexus 4
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 25, 2012, 11:38:26 »
Jak większość z Was jedzie na sprawdzonym wypieku z XDA (Android Revolution)  to nic dziwnego że nie macie problemów. Ja chciałem być oryginalny i mam za swoje.
Podobno problem dotyczy sterownika wpa_supplicant - czyli HTC spaprało robotę. Najważniejsze,że na fachowców z XDA zawsze można liczyć  :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2012, 12:04:30 wysłana przez sqter »
SPRZĘT Google Nexus 4
ROM Android 4.4 kitkat
Radio 2.0.1700.84
BOOTLOADER MAKOZ10o

*

Offline jackolus

  • *****
  • 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dev since 2007
  • Sprzęt: HTC ONE X , HTC Sensation, Dell Streak 5
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 25, 2012, 17:42:11 »
Android Revolution jest straszną masówką, nie jest ani wybitnie szybki ani bogaty w funkcje ;)

Próbowałeś coś z AOSP albo bez Sensa ?
Pytam żeby nikt się na minę nie nadział.
MDA Compact I -> SPV M3000 -> MDA Compact II -> HTC Touch -> SPV M650 -> iPhone 2G 16gb -> iPhone 3G 16gb -> HTC Touch HD -> iPhone 3GS 16gb -> HTC LEO -> Dell Streak 5 -> HTC Desire HD -> HTC Desire Z -> HTC Sensation -> HTC ONE X

*

Offline sqter

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Google Nexus 4
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 25, 2012, 20:53:01 »
Android Revolution jest straszną masówką, nie jest ani wybitnie szybki ani bogaty w funkcje ;)

Próbowałeś coś z AOSP albo bez Sensa ?
Pytam żeby nikt się na minę nie nadział.

Niestety nie próbowałem żadnego z tych co wymieniłeś. Może jestem tradycjonalistą ale podobają mi się oficjalne ROMy lub takie które są jak najbardziej do oryginału zbliżone. Jedyna modyfikacja jaką robię to Custom Recovery + ROOT i wyrzucam to co mi w ROMie jest nie potrzebne.
SPRZĘT Google Nexus 4
ROM Android 4.4 kitkat
Radio 2.0.1700.84
BOOTLOADER MAKOZ10o

*

Offline feniks29

  • ****
  • 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Prośba o sprawdzenie działania programu w ICS
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 26, 2012, 10:27:03 »
Witam,

Z tego co wiadomo to niebawem ma wchodzić HTC One ,a mi się kończy umowa i zaczynam się nad nim zastanawiać.

Pytanie tylko czy działa pod ICS program:

gDMSS (do bezpł. pobrania z marketu)

z góry dziękuję za pomoc :)

*

don.kamillo

Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 26, 2012, 11:11:31 »
Działa. Właśnie sprawdzałem.

*

Offline feniks29

  • ****
  • 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 26, 2012, 20:57:55 »
To świetnie, jeszcze raz dzięki  :ok:

*

Offline Felipes

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC user
  • Sprzęt: HTC LEO -> SENSATION XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 27, 2012, 12:17:24 »
Ukazała się nowa wersja ARHD 6.5.4 ale pobrać można 6.5.3. Dziwne :O
ARHD 6.5.X_XE ROM
FULL UNLOCKED

*

Offline Qba...

  • 8
  • Sprzęt: HTC Sensation; Android Revolution HD XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 27, 2012, 15:32:22 »
Witam, próbowałem znaleźć w wielu miejscach, łącznie z supportem HTC ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, więc postanowiłem poniepokoić tu Was - fachowców.

Posiadam HTC Sensation. Wstępnie z pewnością brandowany pod niemieckie O2 (sprawdzone po IMEI w HTC i w ustawieniach języka - jest "Polski (Niemiecki)"). Najprawdopodobniej mój sprzedawca maczał w nim paluchy ale oprócz powyższych nie znajduję  JAKICHKOLWIEK śladów brandowania. Co dziwniejsze (przynajmniej dla mnie aczkolwiek muszę zaznaczyć, że w kwestii rootowania jestem dziewicą) telefon twierdzi, że nie jest S-OFF. A dokładniej nawet, że jest:

***LOCKED***
PYRAMID PVT SHIP S-ON RL
HBOOT-1.18.0000

I teraz nurtujące mnie pytania:
1. Jak to możliwe?
2. Czy update do ICS powinien przyjść z o2 czy z HTC?
3. Ponieważ jest szansa, że postanowię się w tym zakresie rozdziewiczyć - przynajmniej do stockowego ICS (np. OTA_PYRAMID_ICS_HTC_Europe_3.32.401.5-1.50.401.1_P_release_246627z7pljztztog0er50.zip), jak najbezpieczniej to zrobić (pod względem braku mojej pewności co do tego co jest zainstalowane - stockowe czy custom i ew. możliwości powrotu do stanu S-OFF, LOCKED)?

z góry dziękuję za odpowiedzi

*

Offline Felipes

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC user
  • Sprzęt: HTC LEO -> SENSATION XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 27, 2012, 15:58:29 »
W przypadku wgrania stockowego ICS musisz być S-OFF i Unlocked.
Chyba że poczekasz na oficjalny upgrade do ICS ale możesz czekać nawet do września b.r.

Ja bym Ci radził użyć Revolutionary i zrobić SuperCID.
Wgrasz wtedy każdy rom np. ARHD 6.5.x ICS a jak coś to zawsze możesz powrócić do S-OFF i stockowego romu
ARHD 6.5.X_XE ROM
FULL UNLOCKED

*

Offline feniks29

  • ****
  • 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 27, 2012, 19:43:55 »
Wgraj custom rom i ciesz się telefonem (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=21989107 - tylko tak wygląda, że dużo tego ale w 30 - 60 min spokojnie się z tym wszystkim uwiniesz)

Gdyby Ci się coś pozmieniało to zawsze możesz wrócić do oryginału

Połączone: Marzec 27, 2012, 19:47:18
BTW.

Właśnie zainstalowałem ARHD 6.5.4 i działa  :)

nooo... powiedzmy ,że wszystko działa prawidłowo (jedynie trzeba podmienić systemui.apk, bo nie ma górnej belki  po instalacji ale mike ma to dzisiaj poprawić i wrzucić sprawny rom) więc można instalować
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 19:47:19 wysłana przez feniks29 »

*

Offline Qba...

  • 8
  • Sprzęt: HTC Sensation; Android Revolution HD XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 27, 2012, 20:28:36 »
Mniejszą łyżeczką - najpierw stockowy :)

I teraz kłopotek:

Zrobiłem S-OFF oraz SuperCID i podczas update'u do OTA zip (o którym powyżej piszę) mam komunikat “(Status 7) Installation aborted”.

Dodać mogę tylko, że Titanium Backup krzyczy o BusySandbox a BusySandbox, że brakuje mu "su" (czyli zdaje się, że superusera).

Co z tym fantem?

*

Offline sqter

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Google Nexus 4
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 27, 2012, 22:00:03 »
Oficjalną aktualizację OTA wgrywa się za pomocą oryginalnego RECOVERY.
Jeśli masz status 7 (dalej w opisie może być coś o CID lub o modelu telefonu) oznaczać to może, że masz wgrany ROM od innego modelu. ROM może nie pasować do ustawionego CIDa lub modelu słuchawki. Ja mam zawsze problem z OTA gdy wgrywam ROM od modelu Sensation XE mimo tego, że CIDy dla obu telefonów są identyczne - u Ciebie problem może być związany z tym, że słuchawka mogła być wcześniej brandowana. Jeśli masz telefon Sensation (zwykły) to ustawiając CID na 11111111 (super CID) lub HTC__032 teoretycznie powinna aktualizacja pójść. Jeśli nie da rady proponuje wrzucić coś ugotowanego z XDA. Jest "zmontowany" nienaruszony ROM bazujący na ostatniej aktualizacji (twórca android revolution HD) który można wgrać poprzez Custom Recovery >>>KLIK<<<.

Zrób tak.
1. Ustaw CID odpowiedni dla naszego regionu dla telefonu niebrandowanego HTC__032 (na super CID też powinno pójść ale bądźmy przez chwile jak najbardziej ORYGINALNI).
2. Wgraj profilaktycznie oficjalny ROM RUU_Pyramid_HTC_Europe_1.50.401.1_Radio_10.56.9035.00U_10.14.9035.01_M_release_223042_signed.exe
3. Wrzuć tą aktualizację na kartę pamięci o której pisałeś wyżej.
4. Odpal Recovery (jeśli po wejściu w RECOVERY nie pojawi się menu wciśnij Vol+ oraz Power)
5. Wybierz install update.zip i zainstaluj aktualizację.

Jeśli się nie powiedzie i będziesz miał ten sam błąd co powyżej pozostają Ci gotowane ROMy lub oczekiwanie na oficjalny instalator RUU który zawsze daje radę  :)
Jest jeszcze jedna opcja jeśli zgadniesz jaki powinieneś mieć CID, ustawiasz odpowiedni, wgrywasz pasujący do niego ROM i czekasz na oficjalny UPDATE który może się pojawić dla brandowanego telefonu nie prędko  :)

SUPER USER (czyli ROOT) nie jest potrzebny i nawet wskazane żeby go nie było przy oficjalnej aktualizacji. ROM musi być oryginalny, nietknięty bo aktualizacja się nie uda lub będzie powodować nieprawidłowości w działaniu telefonu. Jak zaktualizujesz telefon to później możesz się bawić. Przed oficjalną aktualizacją nie wolno :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 22:08:04 wysłana przez sqter »
SPRZĘT Google Nexus 4
ROM Android 4.4 kitkat
Radio 2.0.1700.84
BOOTLOADER MAKOZ10o

*

Offline Qba...

  • 8
  • Sprzęt: HTC Sensation; Android Revolution HD XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 28, 2012, 11:10:50 »
Dzięki Panowie za tak szybki odzew a sqter za tak szczegółową odpowiedź. Zmieniłem Recovery na stockowe, co uczyniłem ale efekt końcowy na razie bez spektakularnego sukcesu - "Status 7".

Mam teraz do powyższej procedury dwa pytania - właściwie oba do jej punktu 2:
1. czy jest możliwe, żeby zamiast RUU (które zdaje się czyści wszystkie dane i ustawienia) zastosować jednak OTA? (jeżeli tak, to gdzie je znajdę?)
2. Jeżeli konieczne RUU, to czym zrobić sobie backup tak, żeby cała operacja update'u była szybka? Titanium Backup, jak pisałem, odmawia współpracy.

Aktualnie S-OFF, Recovery stockowe dla 10.45.401.x, ROM 1.50.206.1, CID HTC__032 (poprzedni O2___???)

I pytanie dodatkowe - odexed czy de-odexed? i czy muszę wrócić do CWM Recovery?

*

Offline Felipes

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC user
  • Sprzęt: HTC LEO -> SENSATION XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 28, 2012, 11:22:48 »
Zdjąłeś S-OFF przy pomocy Revolutionary czy HTC DEV Unlock ?
Polecam tą pierwszą metodę bo ta druga nie daje pełnego UNLOCK (możesz poczytać o moich problemach jakie miałem w innym wątku)

Co do stockowego ICS RUU i OTA http://wallec6.wordpress.com/2012/03/10/ice-cream-sandwich-oficjalnie-dla-htc-sensation/
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2012, 11:25:16 wysłana przez Felipes »
ARHD 6.5.X_XE ROM
FULL UNLOCKED

*

Offline Qba...

  • 8
  • Sprzęt: HTC Sensation; Android Revolution HD XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 28, 2012, 12:07:59 »
S-OFF przez Revolutionary
OTA właśnie ćwiczyłem przy pomocy walleca

*

Offline Felipes

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC user
  • Sprzęt: HTC LEO -> SENSATION XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 28, 2012, 12:30:48 »
No to dziwne. Ja jak użyłem Revolutionary to tel. rozłożyłem na łopatki i wszystko wgrałem jak szło po kolei.
Wcześniej miałem CID 032 i stockowy rom  z Android  2.3.4.

Spróbuj zrobić wg tego opisu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1472298

Musi się w końcu udać... 
ARHD 6.5.X_XE ROM
FULL UNLOCKED

*

Offline sqter

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Google Nexus 4
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 28, 2012, 13:13:39 »
Dzięki Panowie za tak szybki odzew a sqter za tak szczegółową odpowiedź. Zmieniłem Recovery na stockowe, co uczyniłem ale efekt końcowy na razie bez spektakularnego sukcesu - "Status 7".

Nie wrzucisz OTA bo masz ROM niezgodny (pisałem punkt po punkcie co należy zrobić). OTA aktualizuje ROM 1.50.401.1 więc nic w tym dziwnego, że Twojego 1.50.206.1 nie aktualizuje. Wrzuć ROM z punktu 2. (z mojego postu wyżej) i prawdopodobnie będziesz mógł zrobić oficjalną aktualizację.
Jeśli koniecznie chcesz zrobić BACKUP ustawień i aplikacji to musiałbyś zrobić ROOTa, wgrać Titanium Backup za jego pomocą zrobić kopię, a na nowym ROMie po zrobieniu ROOTa wszystko przywrócić. Z tym będzie więcej zabawy, zastanów się więc czy backup jest Ci niezbędny.

Pomyśl także jak chcesz się zabrać za telefon, bo możliwości na wgranie ICS jest kilka. Jak się zastanowisz jaką wybierasz drogę (oficjalny ROM + OTA) czy coś wypieczonego z XDA to odpowiednio Cię pokierujemy.  Oficjalny ROM wgrywasz tak jak napisałem wyżej, gotowany za pomocą Custom Recovery.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2012, 21:37:03 wysłana przez sqter »
SPRZĘT Google Nexus 4
ROM Android 4.4 kitkat
Radio 2.0.1700.84
BOOTLOADER MAKOZ10o

*

Offline Qba...

  • 8
  • Sprzęt: HTC Sensation; Android Revolution HD XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 29, 2012, 09:40:51 »
Ok, dziękuję za pomoc, jestem po upgradzie. Ponieważ i tak wisiała czarna wizja odtworzenia ręcznego ustawień zdecydowałem się na testy wersji rootowanej - ARHD.
Jak na razie - mam parę zastrzeżeń typu brak górnej belki czy brak powiązania logu połączeń po recovery z konkretnym kontaktami (widać tylko gołe numery) ale damy temu rozwiązaniu szansę przez miesiąc. Poza tym nie mam niestety porównania do wersji oficjalnej.

Z odtwarzaniem ustawień nie było takiego dramatu jak to się wydawało. Postanowiłem przy okazji zrobić "wiosenne porządki" i aplikacje instalowałem ręcznie (natomiast pomaga w tym Android Market bo pokazuje na początku listę wszystkiego co w życiu się z niego instalowało).
Może się komuś przyda - backup i aplikacji i danych można zrobić za pomocą MyBackup. Płatna wersja kosztuje jakieś grosze a bezpłatna jest pełną wersją 30-dniową - idealna rzecz w przypadku zmiany systemów. Ważne - nie robić nim restore aplikacji systemowych.

Jeszcze raz dzięki za podpowiedzi.
Q

*

Offline Felipes

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC user
  • Sprzęt: HTC LEO -> SENSATION XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 29, 2012, 11:50:50 »
...Jak na razie - mam parę zastrzeżeń typu brak górnej belki czy brak powiązania logu połączeń po recovery z konkretnym kontaktami (widać tylko gołe numery) ale damy temu rozwiązaniu szansę przez miesiąc. Poza tym nie mam niestety porównania do wersji oficjalnej...
Wyszła już aktualizacja do ARHD 6.5.5 poprawiająca ten problem belki. Co do braku logów powiązanych z konkretnymi kontaktami to nie zauważyłem tego problemu u siebie.
Za to nie mam w zakładce "ustawienia"  możliwości włączenia GPS jak to było w stockowym romie. Chyba zostało to przeniesione do zakładki "Lokalizacja" ale nie testowałem jeszcze. 
ARHD 6.5.X_XE ROM
FULL UNLOCKED

*

Offline Qba...

  • 8
  • Sprzęt: HTC Sensation; Android Revolution HD XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 29, 2012, 11:57:54 »
Tak, powrót belki w 6.5.5 mocno mnie ucieszył bo trochę nie wiedziałem o czym mnie telefon informuje.
GPS jest tak jak podejrzewasz - w "Lokalizacjach" - zezwolenie aplikacjom na korzystanie z GPS

*

Offline Felipes

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC user
  • Sprzęt: HTC LEO -> SENSATION XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 29, 2012, 13:47:56 »
 A jaki kernel wybierasz przy instalacji ARHD ?
Ja aktualnie na 6.5.4 testuję "stock", bo walczę z dużym poborem mA na czuwaniu.
Testowałem wcześniej "faux" ale coś fon wariował...
ARHD 6.5.X_XE ROM
FULL UNLOCKED

*

Offline Qba...

  • 8
  • Sprzęt: HTC Sensation; Android Revolution HD XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 29, 2012, 14:16:15 »
coś pomiędzy stock a faux czyli SebastianFM. Nie znalazłem na razie żadnych problemów.

*

Offline Darius1984

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation, WildFire
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 29, 2012, 15:00:20 »
Oficjalna OTA już jest dla naszych Sensacji. Już wgrałem.

*

Offline Felipes

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC user
  • Sprzęt: HTC LEO -> SENSATION XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 29, 2012, 15:09:41 »
poprzez aktualizację z poziomu stock'a 2.3.4. ?
ARHD 6.5.X_XE ROM
FULL UNLOCKED

*

Offline azizi

  • ***
  • 418
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 + Sensation + Nexus One <- ICS
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 29, 2012, 15:14:40 »
poprzez aktualizację z poziomu stock'a 2.3.4. ?
raczej nie, bo ja nic nie mam do aktualizacji

*

Offline Felipes

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC user
  • Sprzęt: HTC LEO -> SENSATION XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 29, 2012, 15:56:15 »
Co to są za opcje "Bravia Engine Support" i  "SuperCharger tweaks (keeps launcher in the memory)" do wyboru podczas instalacji ARHD 6.5.x ?
ARHD 6.5.X_XE ROM
FULL UNLOCKED

*

Offline Qba...

  • 8
  • Sprzęt: HTC Sensation; Android Revolution HD XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 29, 2012, 16:09:01 »
Mogę się zrewanżować - odpowiedź w <a href="http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1472298" class="bbc_link new_win" target="_blank">linku</a>, który podałeś ;) w części "Flashing Rom". Jest też filmik pokazujący potencjalne możliwości Bravii. Zainstalowałem, trudne do porównania.


*

Offline Felipes

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC user
  • Sprzęt: HTC LEO -> SENSATION XE
Odp: [ANDROID 4.0] ICS w Sensation
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 29, 2012, 16:33:12 »
Dzięki. Akurat ten etap tekstu przeoczyłem... :mrgreen:
ARHD 6.5.X_XE ROM
FULL UNLOCKED