S8530 Galaxy Ace problem z digitizerem

  • 0 Odpowiedzi
  • 2839 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

S8530 Galaxy Ace problem z digitizerem
« dnia: Lipiec 17, 2012, 16:03:52 »
Witam, mam problem z moim galaxy ace. Telefon przez przypadek wpadł mi do szklanki z piwem, nie było jego dużo więc telefon zamoczył się do połowy, jednak dosłownie po sekundzie wyjąłem go i wyjąłem baterię. Ace nie był mokry ale widać było ze dwie krople pod digitizerem, dlatego przez pół minuty podsuszyłem go suszarką, ale zobaczyłem że dmucha za gorącym powietrzem, to zrezygnowałem i odłożyłem telefon na noc w pokoju. Telefon przeleżał tak chyba 3 dni, po czym włączyłem go i zauważyłem, że pod ekranem dalej jest wilgoć, ale dotyk działał w miejscach suchych bez problemu ( w tych miejscach wcześniej była wilgoć, ale spłynęła/wyparowała). Rozkręciłem telefon i zauważyłem na lcd brzydkie plamy, więc zamówiłem lcd+ digitizer (jako że mój był wcześniej pęknięty) na allegro. Dziś chciałem skręcić telefon i lcd działa bez zarzutu, jednak telefon nie reaguje na dotyk tak jakbym chciał. Przy próbie wpisania kodu pin trzeba naciskać kilka razy jedną cyfrę bo rzadko kiedy załapie, jednak wczyta ją pare razy. Cały ekran więc reaguje na dotyk, ale bardzo, bardzo słabo i w czymś musi być przyczyna. Macie pomysły w czym? Jak na dniach nie rozwiążę problemu, zaniosę telefon do serwisu, jednak chciałbym uniknąć wydawania bezsensownie kilkudziesięciu złotych. Pozdrawiam i czekam na jakieś pomysły.