Problem z Samsungiem Galaxy GT-I5510

  • 1 Odpowiedzi
  • 7186 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z Samsungiem Galaxy GT-I5510
« dnia: Sierpień 10, 2011, 17:54:14 »
Witam,

Mój problem dotyczy w/w telefonu, a dotyczy: niemożliwości odbierania MMS-ów czy korzystania z WAP-u. Jestem w sieci ORANGE na kartę. Telefon kupiłem nowy na allegro (bez simlocka) i pochodzi z salonu PLAYa z Zielonej Góry. Po miesiącu użytkowania telefonu poszedłem do salonu Orange z zapytaniem czemu nie mogę odbierać mmsów, czy korzystać z wapu. W odpowiedzi usłyszałem, że ten telefon ma blokadę systemową i należy zanieść go do serwisu, aby wgrali mu nowego androida. Przekazałem telefon do oficjalnego serwisu Samsunga. Dziś odebrałem telefon z serwisu z czystym androidem, lecz problemu nie rozwiązano. Poszedłem ponownie do Orange i ktoś bardziej kompetentny powiedział mi, że blokada ta jest również w Sofcie telefonu (a softa wgrano mi tego samego), i polecił mi, abym tu skierował sprawę ;)

Liczę na jakąś pomoc ;)


PS: Info:

Android 2.2
Jądro: 2.6.32.9-perf
          root@SE-S611 #1
Nr kompilacji: FROYO.XWJL6
Pasmo podstawowe: Wersja I5510XWJL1
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2011, 17:56:03 wysłana przez Argetlam »

*

Offline zbisul

  • *
  • 123
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jak się nudzę to grzebie - w swoim PDA |LY|&+LY
  • Sprzęt: HTC EVO 3D, LG P920 3D, SG Note
Odp: Problem z Samsungiem Galaxy GT-I5510
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2011, 13:45:50 »
Skoro nie pozwala na to room , to może zmiana roomu na inny. Tutaj powinieneś coś znaleźć na ten temat :http://androidforums.com/enigma/370845-n00b-rom-installation.html  :mrgreen:
Jestem... a jak by mnie nie było. Żona każe wybierać: "albo ja albo telefon..." Odpowiadam jej : "nie każ mi wybierać bo możesz żałować"