PPPoE (Samsung Galaxy GT-I5800

  • 0 Odpowiedzi
  • 2599 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PPPoE (Samsung Galaxy GT-I5800
« dnia: Czerwiec 14, 2011, 22:55:34 »
Witam,

otóż opiszę mój problem następująco: mam w domu sieć bezprzewodową "zabezpieczoną" protokołem PPPoE. Chcąc się z nią połączyć potrzebuję odpowiedniego programu i taki znalazłem o nazwie WifiPPPoE. Program wymagała zrootowania więc wykonałem tą czynność i w końcu uruchomiłem aplikację. Dodatkowo oprócz tego w mojej sieci jest filtracja adresów MAC więc zmuszony byłem wpisać w odpowiednich miejscach adres MAC mojego telefonu. Po uruchomieniu aplikacji na telefonie trzeba wpisać login i hasło użytkownika sieci - czynnośc ta została wykonana. Następnie wybrałem opcję "Connect to internet now" i zaczęło łączyć jednakże po przejściu pierwszego etapu łączenia z siecią nadszedł czas na połączenie z internetem. Program automatycznie łączy mnie z jakąś stroną i zrywa połączenie na samym początku próby. Po zminimalizowaniu aplikacji inne przeglądarki na każdą stronę reagują tak samo. I teraz prośba do was forumowiczów, pomóżcie mi połączyć się z siecią.

PS. Przepraszam jeżeli temat zamieszczony w złym dziale ale jestem nowy i nie bardzo się jeszcze orientuję. Jeżeli jest taka potrzeba to proszę o przeniesienie tematu do innego działu.

Z wyrazami szacunku, Dawid.